FORUM - Towarzyskie - Nowe OPH - opinie


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gizm0
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 29

PostWysłany: 2009-01-09 , 19:49:43    Temat postu: nowe zasady? Odpowiedz z cytatem

hm. ciekawy punkt w zasadach oPh [w starym serwisie, z tego co pamiętam, nie było takiego]:

" Umieszczając fotografię w OnePhoto.net Użytkownik udziela OnePhoto.net prawa do prezentowania jej w:
(...)
* (oryginalne zdjęcie) w materiałach reklamowych i autopromocyjnych OnePhoto.net (bannery, artykuły prasowe, screenshoty, prezentacje multimedialne itp.) z zastrzeżeniem zachowania praw autorskich i w sposób taki, aby możliwa była identyfikacja Użytkownika umieszczającego fotografię. Wyłącza się wnoszenie roszczeń Użytkownika z tytułu prezentacji jego fotografii we wszelkich materiałach Serwisu opisanych powyżej;"
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2009-01-09 , 23:21:06    Temat postu: Re: nowe zasady? Odpowiedz z cytatem

gizm0 napisał:
hm. ciekawy punkt w zasadach oPh [w starym serwisie, z tego co pamiętam, nie było takiego]:

" Umieszczając fotografię w OnePhoto.net Użytkownik udziela OnePhoto.net prawa do prezentowania jej w:
(...)
* (oryginalne zdjęcie) w materiałach reklamowych i autopromocyjnych OnePhoto.net (bannery, artykuły prasowe, screenshoty, prezentacje multimedialne itp.) z zastrzeżeniem zachowania praw autorskich i w sposób taki, aby możliwa była identyfikacja Użytkownika umieszczającego fotografię. Wyłącza się wnoszenie roszczeń Użytkownika z tytułu prezentacji jego fotografii we wszelkich materiałach Serwisu opisanych powyżej;"


Z tego co pamiętam, to był taki punkt.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lukaszekcwaniaczek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 155

PostWysłany: 2009-01-10 , 05:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gizm0 napisał:
kompletnie mi się nie podoba nowe. i irytują mnie komentarze, że "to kwestia przyzwyczajenia". gdybym się chciała przyzwyczajać do takiej szaty graficznej, to bym siedziała na obiektywnych i plfoto.... ;-(


Mylisz się. Ja zacząłem w tym tygodniu siedzieć na plfoto i obiektywnych. Jest po prostu przyjemniej i nie boję się utraty wzroku. Jak sobie jeszcze tam moje hasło przypomnę, to będzie fajnie...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
alekw
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 154

PostWysłany: 2009-01-10 , 07:11:47    Temat postu: Re: nowe zasady? Odpowiedz z cytatem

gizm0 napisał:
hm. ciekawy punkt w zasadach oPh [w starym serwisie, z tego co pamiętam, nie było takiego]:

" Umieszczając fotografię w OnePhoto.net Użytkownik udziela OnePhoto.net prawa do prezentowania jej w:
(...)
* (oryginalne zdjęcie) w materiałach reklamowych i autopromocyjnych OnePhoto.net (bannery, artykuły prasowe, screenshoty, prezentacje multimedialne itp.) z zastrzeżeniem zachowania praw autorskich i w sposób taki, aby możliwa była identyfikacja Użytkownika umieszczającego fotografię. Wyłącza się wnoszenie roszczeń Użytkownika z tytułu prezentacji jego fotografii we wszelkich materiałach Serwisu opisanych powyżej;"


Mysle, ze ten punkt jest OK. oPh organizuje np. slideshow, to moze wykorzystac Twoje zdjecia, ale musi zostac umieszczony np. Twoj nick
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-01-10 , 07:12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za krótko tutaj, to moja pierwsza taka kolorowa galeria internetowa.
Nie dostrzegam żadnych zahamowań, działa szybko i sprawnie,
prawie jak Nasza-klasa.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
monsoon
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 13

PostWysłany: 2009-01-10 , 11:29:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooo, zapolska, kolejny klakier z redakcji Smile

jesteś tu od niedawna? bo system mówi, że od 1 stycznia 1970 Smile blźniaczka miłosnika fotografii?

jajcarze siedzą w tej redakcji.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
sensibileanima
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 6

PostWysłany: 2009-01-10 , 19:05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm najzabawniejsze dla mnie jest coś innego, poza dwoma osobami, które jakoś dziwnie są "bardzo za" i mają datę logowania z 1970r Wink najciekawsze że nic tylko wstawiać serie, na każdej stronie widoczne, nie da się przegapić Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mcmardi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: 2009-01-10 , 19:21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiscie troche wkurza to, ze onephoto zrobilo sie jak fotka.pl. Kiedys, zeby dostac mozliwosc oceniania, tzreba bylo sie nastarac i miec 10 fotek niewymoderowanych. Nie ukrywam, ze to byl jeden z bodzcow, aby naprawde przysiasc do techniki i sie starac.
A teraz... mozna oceniac jak leci..
bez sensu
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lukaszekcwaniaczek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 155

PostWysłany: 2009-01-10 , 23:17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapolska napisał:

Nie dostrzegam żadnych zahamowań, działa szybko i sprawnie,
prawie jak Nasza-klasa.


ha ha ha!!! Smile))
Ideał sięgnął bruku. Czy ja śnię?! Ktoś onephoto do naszej-klasy porównuje... Przecież to utopić się idzie. To psychodelia jakaś straszna.

:/

zęby mnie bolą, gdy o tym pomyślę.... Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tomaszkrol
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 18

PostWysłany: 2009-01-11 , 00:19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapolska - klakier czy nie klakier Smile

W każdym bądź razie, porównywanie OPH do naszej-klasy samo mówi za siebie Smile))))))))))))))))))))))))))

Kiedyś ten portal był w jakiś tam sposób prestiżowy, teraz zrobił się wybitnie ... (nie będę pisał, bo wymoderują)

jest taka zasada dotycząca wyglądu mężczyzny, im mniej i schludniej tym bardziej elegancko, na tym opierało się dawne OPH.

Pogratulować tylko firmie CORPORATE SERVICES, za nową lepszą wizje portalu.

płakać się chce.


in plus w nowym oph, lepsze forum Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tomaszkrol
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 18

PostWysłany: 2009-01-11 , 00:36:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korekta forum nie jest aż tak funkcjonalne jak by się zdawało.
męczy mnie to wszędobylskie szukanie strzałeczek ... >> ... >> ... >> ... >> mogli by chociaż trochę większe zrobić Sad

pytanie :

Po ki .. zmienili formę przeglądanie zdjęć, kiedyś kliknięcie w prawo skutkowało przejściem do nowszego zdjęcia, tera jest na odwyrtkę Smile)??????

czemu służą te cholerne zegary??????????????? kto jest z jakiej strefy czasowej???????????
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lafuma
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 17

PostWysłany: 2009-01-14 , 20:07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i skończyło się rumakowanie. Usunięto błąd uprawnień oceniania. Mam nadzieję, że pozostałe tez zostaną naprawione.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
coperek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 05 Maj 2005
Posty: 1

PostWysłany: 2009-01-14 , 20:17:49    Temat postu: Smutno mi Odpowiedz z cytatem

Smutno mi gdy patrzę na nowe oblicze oPh Crying or Very sad
Czuję się tak jakby do mrocznego magicznego pokoiku, nagle wjechał buldożer, robotnicy włączyli oślepiające halogeny a w tle zaczęła lecieć jakaś popowa muzyczka. Takim centrum handlowym mi tu pachnie. Najgorsze jest to, że nie ma gdzie uciec Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lafuma
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 17

PostWysłany: 2009-01-14 , 22:23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moderatory się chyba pobudziły.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
beny
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 162

PostWysłany: 2009-01-14 , 23:26:26    Temat postu: Czyżby? Odpowiedz z cytatem

lafuma napisał:
Moderatory się chyba pobudziły.

Tymczasem na stronie głównej mnóstwo gniotów Confused
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd