FORUM - Towarzyskie - JESZCZE RAZ DO ADMINA LUB TECHNIKA (możecie wybrać!! ;))


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy rozumiecie problem?
tak
80%
 80%  [ 8 ]
nie
10%
 10%  [ 1 ]
za długi tekst a skończyła mi sie kawa
10%
 10%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-24 , 09:00:24    Temat postu: JESZCZE RAZ DO ADMINA LUB TECHNIKA (możecie wybrać!! ;)) Odpowiedz z cytatem

Jest pewien problem nawigacyjny na oph który doprowadza mnie do szału, postaram się naświetlić bo to dość skomplikowane.

oglądamy sobie zdjęcia miniaturki , tak?
coś nas zainteresowało dopiero na drugiej stronie, tak?
otwieramy zdjęcie i komentujemy, tak?
żeby wrócić do drugiej strony mamy dwie opcje, albo 2 razy "wróć", albo klikamy "galerie" i lądujemy na pierwszej stronie (nie mówię o startowej tylko o tej z miniaturkami), tak?

i tu własnie jest problem.. pomimo że jesteśmy na pierwszej stronie z miniaturkami to cyferka która te strony numeruje (|1|2|3|4|5|6|...) pokazuje że jesteśmy na stronie DRUGIEJ! TAK?!

to jak mam sie dostać na stronę drugą skoro jestem na pierwszej a button od strony drugiej jest "wciśnięty" a ">" kieruje mnie na stronę trzecią???!!!

podpowiem że w starej wersji oph po napisaniu komentarza wciskałem "wróć" i w cudowny sposób znajdowałem się na tej naszej przykładowej drugiej stronie z miniaturkami.. OD RAZU! (a nie, zdjęcie z moim komentarzem->wróć->zdjęcie bez mojego komentarza->wróć->poprzednia strona z miniaturkami)

Przypuszczam że sposób ze starego oph jest niemożliwy..poprawcie chociaż tę nieszczęsną numerację.

XP Firefox


PS
po jaką cholerę wyświetla się komunikat że mój komentarz został dodany skoro widzę że został dodany?..za duży transfer macie?

PS 2
w razie niejasności proszę pisać lub dzwonić, sekretarka jest miła i ładna.


Ostatnio zmieniony przez hose dnia 2009-03-24 , 09:09:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
admin
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lis 2001
Posty: 502

PostWysłany: 2009-03-24 , 09:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że obejdzie się bez parzenia dodatkowej kawy ani rozmów telefonicznych z miłą sekretarką. dziękuję za zgłoszenie Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:48:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawie tydzień minął..nic mi z podziękowania za zgłoszenie.
mam zrobić odpowiednią ankietę??!!.. wstyd będzie.
Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
eberhard
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 3

PostWysłany: 2009-03-29 , 16:13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziadostwo straszne,
moje ostatnie zdjecie zniknelo,
admin nawet nie odpowiedzial na moja wiadomosc prywatna
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
drzeck
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 57

PostWysłany: 2009-03-30 , 07:09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu Cię hose popieram całkowicie,
problem jest bardzo wk - irytujący!

często lubię cofnąć się w galerii o parę dni, żeby na nowo coś dostrzec, skomentować, ale przy tym błędzie o którym mowa odechciewa się takich praktyk...

pozdrawiam: drzeck
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-04-02 , 11:27:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za naprawienie, można zamykać

pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
drzeck
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 57

PostWysłany: 2009-04-02 , 21:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie do końca poprawione...
owszem, po dodaniu oceny można od razu przejść do galerii,
ale niestety na jej pierwszą stronę ?!

nadal nie mogę wrócić na odpowiednią (dalszą) stronę galerii z której akurat oglądam zdjęcia,
bo za każdym razem cofa mnie do 1 strony...i wszystko od nowa

pozdrawiam...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suro
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 85

PostWysłany: 2009-04-02 , 21:45:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie musze poprzeć Hose-go .... mnie też to irytuje
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-03 , 02:55:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-04 , 02:52:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exce286.5CHAPCHAPDondNaguVoodBalasingFritAlexTescClarTescAlexElseBellChilTescMoreZoneGaryBria
TescWeseAtlaFiskArauJameAntiBranStayMineManiPhotWindXVIIPatrMythOreaAnnaOreaHenrTescNordDavi
RickPushSympPerikillAlisPolyVariXVIIMPEGEdgaSelaOmsaVentSonyNikiXVIIRIALVentElegFaunVoguPush
JeweNoraFELIBorlAlexMureAlicRonddreaELEGSwarZoneCalvEvarAdagNasoLAPIDeutZoneRusiAdioZoneLawr
XIIIZoneContZoneJoacZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneDmitZoneZoneZoneZoneDeprZoneZone
ZoneWedgTDasPhilIntrElecEnerElecSponMichMedaESPIPolaChicWANTSponDalvHalfSeinVOLKJuveUSMLMain
ScotESBTTrefLoliBillJeepTranTrueMahoMistJohnConnBrauChouShebDoinLookFeelwwwmWindFuckWindReve
FantNellMaryOttoXVIITheoXVIIFrieJazzHaroWillYevgMichThisOlgantroDeanLeopPozoAutoHereDeepKerm
BlazMatsStarMicrForaAlbifullStacPeteEnidSTEPTStaFromJameSaviMosamassRobeFOREPaulJustPhilPhil
PhilBeteHerbSokoDefeAinoMPEGRossRobeDariEnjoEnhasoldtuchkasMaxiRupe
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-02-03 , 17:48:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-03 , 20:08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd