FORUM - Towarzyskie - Do Colombo!


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2009-02-17 , 20:21:51    Temat postu: Do Colombo! Odpowiedz z cytatem

Colombo...STANOWCZO, acz grzecznie chciałabym Ci zwrócić uwagę, że według wielu userów OPH zachowujesz się nieodpowiednio (to mało powiedziane)
Cytuję niejaką Clematise: "To on jest prowodyrem. To on pierwszy rzuca obraźliwe określenia na userów, poniża ich, wyśmiewa (szydząc) ich umiejętności fotograficzne, a później kwęka na atmosferę portalu (którą sam zasmradza)".
Czy zdajesz sobie z tego sprawę?
Przemyśl to

Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-02-17 , 22:24:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha, przyklady poproszę, linki

ja mam sporo w przeciwnym kierunku, będziemy się licytować?


a poza tym to ten nowy uzytkownik to skąd tak dobrze zna galerię skoro nawet jednego zdjęcia nie wstawił?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2009-02-17 , 23:09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mino droga...ja wiem, że Ty chcesz dobrze, niestety dobre słowo i rzeczowa dyskusja bardzo często w tym niedoskonałym świecie nie wystarczają...Obie strony konfliktu, t.j. Ennio i przyjaciele vs wielu stałych użytkowników OPH są przeswiadczone o własnej racji. Szczerze Ci powiem, że przychylam sie do zdania Eddiego i reszty...Rzeczony ich adwersarz traktuje fotografie jak dyscypline olimpijską, gdzie trzeba się ścigać, siłować, udowadniać, ze przeciwnik jest miernym fotografem, przez 10-20-30-40- lat niczego się nie nauczył, i w ogóle robi zdjęcia do tyłu (żeby nie uzywać słówVery Happy) Nie będę pisał, co sądze o Ennio, bo to napisałbym to jednak bezposrednio do niego, w poście przez niego załozonym. Ale zastanawiam się, bo ja prosty chłopak jestem, czy internet nie komplikuje tego rodzaju konfliktów...w realu ktoś by dostał w ryło (przepraszam, jeśli zniesmaczyłem uzytym słownictwem), i wszystko było by jasne..Kto siilniejszy, ten ma rację. Nie ukrywam, że w niektórych przypadkach (kibole, naćpani gówniarze, frustraci odgrywajacy się na całym swiecie, itd, tp.) jestem za terapią piąchopiryną. Uwierz, droga Mino, że czasem to pomaga niezawodnie:) Pozdrawiam, ide poszukać jakichś fajnych zdjęć (lub gniotów permanentnyych:PVery Happy)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-02-18 , 15:43:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana w 100% , że gdyby Colombo pod zjęciami innych wstawiał komentarze typu "miodzio" wszyscy gniewni byli by zadowoleni , a jego twórczość zyskała by uznanie. Jestem również przekonana w 100% , że gdybym od teraz zaczęła komentować zdjęcia , które mi się nie podobają , a jest takich mnóstwo,w sposób gniot, koszmar, badziew, dno itp.dowiedziałabym się natychmiast jaka to jestem i jaka jest moja twórczość. W tej sytuacji nie jest nawet ważne czy ja mam dobre czy złe zdjęcia. To tyle w skrócie , a piszę to po długiej obserwacji wpisów na forum i komentarzy pod zdjęciami.
Można na mnie psy wieszać Smile. Nie obrażam się .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pradut
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 95

PostWysłany: 2009-02-18 , 15:53:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle jesteś na oph a wciąż robisz takie gnioty, to jak można traktować to co piszesz poważnie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2009-02-18 , 16:07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colombo...ja też poprosiłabym o jakieś konkrety, cytaty, linki..... np. Panią Clematise Wink


Luna...drogi Wink ja zawsze chcę dobrze / haha/ a przynajmniej chcę sprawiać takie wrażenie Wink A co do Colombo....nie śledzę go, nie czytam wszystkich komentarzy czy dyskusji na forum i nie wnikam aż tak bardzo, kto, z kim i dlaczego. Kto jest zły, a kto dobry, kto czarny a kto biały czy szary. I też nie uważam Colombo za świętego /bo przecież nikt z nas taki nie jest/ ale nie podoba mi się ta cała nagonka i publiczne napiętnowanie /brakuje jeszcze tylko linczu/ Może nie udzielam się ostatnio za wiele, ale często tu zaglądam i czasami wprost przeraża mnie poziom wypowiedzi i agresja niektórych userów, skierowana przeciwko Colombo. Moim zdaniem zupełnie nieadekwatnie do sytuacji. A najbardziej wkurzająca jest hipokryzja i niekonsekwencja tych wszystkich adwersarzy. Z jednej strony potępiają zachowanie i sposób traktowania innych przez Colombo, graja rolę wielkich obrońców moralności, a pobłażają i milczeniem zbywają (a nawet popierają) wulgarne zachowania i publiczne obrażanie Colombo czy też osób, które próbują stanąc w jego obronie. Ja nie jestem po niczyjej stronie, staram się po prostu patrzeć na to wszystko obiektywnie. Tak przynajmniej mi się wydaje Smile

Topielica ..dokładnie Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-02-18 , 16:08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz niczego co napiszę traktować praducie poważnie. Produkuję gnioty jak najbardziej . Staram się ale mi nie wychodzi. Nie każdy ma talent , ale zdjęcia podobają mi się albo nie. Kupilabym albo nie. Natomiast komentarze i posty na forum to już co innego. To reakcje ludzi i ich zachowania . To nie fotografia to psychologia.
Dzięki za pierwszego pieska powieszonego na mnie. Pozdrawiam .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-02-18 , 19:27:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jestem przekonana w 100% , że gdyby Colombo pod zjęciami innych wstawiał komentarze typu "miodzio" wszyscy gniewni byli by zadowoleni , a jego twórczość zyskała by uznanie. Jestem również przekonana w 100% , że gdybym od teraz zaczęła komentować zdjęcia , które mi się nie podobają , a jest takich mnóstwo,w sposób gniot, koszmar, badziew, dno itp.dowiedziałabym się natychmiast jaka to jestem i jaka jest moja twórczość. W tej sytuacji nie jest nawet ważne czy ja mam dobre czy złe zdjęcia."
to jest ta "długa obserwacja wpisów na forum i komentarzy pod zdjęciami " ?
jeśli tak to współczuje głębokości refleksji.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-02-18 , 19:59:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wellcome... Ty się melisy napij , bo Ty jesteś straszny agresor.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-02-18 , 20:05:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie kawę parzę- chcesz ? :- D
melisy nie znoszę, mam po niej mdłości Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2009-02-18 , 20:11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bym coś napisał, ale nalewkę właśnie wisniową z 2007 próbowałem, to ttylko tyle napiszę, że znakomita:) I polecam wszystkim...nalewkę albo cuś...Smile)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-02-18 , 20:16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wellcome ... ( też wymysliłeś takią długą nazwę) kawy o tej porze nie piję , ale chętnie napiłabym się tej wiśniówki z Luną . Może dołączysz?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-02-18 , 22:35:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie retoryczne! Razz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
titi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 55

PostWysłany: 2009-02-21 , 15:40:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię gburów.... nigdzie!!!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-02-28 , 11:37:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze to o colombo, nie o mnie Crying or Very sad
hehe
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd