FORUM - Fight Club - Człowiek prosty może być głupi, ale rzadko w swej głupo


Idź do strony 1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-13 , 18:57:25    Temat postu: Człowiek prosty może być głupi, ale rzadko w swej głupo Odpowiedz z cytatem

.... cie spada tak nisko, jak głupi ćwierćinteligent.

Wszystkim zdezorientowanym lemingom i co lepszym idiotom, którzy jeszcze nie czytali dzisiejszej "Gazety Wyborczej" i nie wiedzą, którym otworem oddychać a którym pierdzieć, polecam pierwszą stronę oraz oczywiście zdjęcia Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, który jest jak zwykle na miejscu Smile))))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-14 , 07:26:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że odzewu nie ma, to proponuję cdn....

"
Polskojęzyczne media żydowskich komunistów wniebogłosy powielają stary talmudyczny schemat: stygmat-incydent-skala.

Najpierw STYGMAT, tu można rzucić antysemitą, kibolem, ksenofobem.
Potem INCYDENT, dowolny, nawet błahy, gdziekolwiek odnotowany.
Na końcu SKALA wchodzi, czyli nagłośnienie, zwłaszcza w mediach.

Realizacja: 5 debili, najczęściej zaprzęgniętych do rozpalenia incydentów, ma pokazać obraz całej Polski i 38 milionów Polaków. Potem, gdy opadnie kurz, [...] wyuczeni prostaczkowie w białych kołnierzykach, za każdym razem gdy zagra schemat, przepraszają za całą Polskę i za wszystkich Polaków. Nakłady minimalne, użyte środki muszą zadziałać, [...] odzew wytresowanych kretynów zawsze ten sam - totalne gombrowiczowskie upupienie, stawienie do kąta. Żydowscy komuniści z tego żyją, jako płatne pachoły centrali z Nowego Yorku, ale te stada wytresowanych "polskich" idiotów to jest widok wyjątkowo przygnębiający... [...]

Ej polscy upupieni idioci! [...] Żeby za coś przepraszać, to trzeba się
z czynem identyfikować! Przepraszanie w cudzym imieniu jest brakiem wychowania. Nie przepraszajcie kretyni za Polskę i Polaków, bo wy się identyfikujecie z napitym bydłem, robiącym dym na zamówienie.

Działa stara rzymska zasada: "Komu służy?". Ta zadyma politycznie i medialnie była potrzebna żydowskim komunistom, [...] redaktorom brukowców i władzy kochanej, która lada dzień doklei do zadymiarzy Kaczyńskiego. I będzie się kręcił ten kabarecik..
Matka Kurka"
ps
Stara sie ten nasz Eeeeeeeeeeeeee!!! Nawet wyczyścił na tę okazje swoje PF Smile

Jansik bidulek nadal nie rozumie o co biega Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-14 , 09:00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

".....A tak wstyd na całą Jewropę - nie dość, że rusofoby to jeszcze bić się nie umieją...ech..." Sad

http://wszolek.salon24.pl/426322,adres-towarzysza-palikota-do-cara
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-14 , 17:10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://onephoto.net/?id=745240 - W POLECANYCH !!!!!!

Беда не приходит одна Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2012-06-14 , 20:27:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studium twojego przypadku, wskazuje na wyparcie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-15 , 09:45:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"pylek (http://pylek.blogspot.com/)2012-01-17, 15:55:56
rok 1992, Przedszkole, Warszawa Wawer ul. Azaliowa
nazwali mnie Pyłeczkiem (najchudsza w średniakach)
Sebuś zajrzał Pyłeczkowi pod spódniczkę
ale nie chciał powiedzieć Witusiowi co zobaczył
Wituś nazwał Sebusia "głupkiem"
20 lat później, rok 2012, Onephoto
Puszek18 nie chciał odpowiedzieć vv
co by Tyłeczek zrobiła gdyby nie spała

vv nazwał Puszka18 "debilem
"

Twój przypadek jest wyjątkowy i nie podejmuje się jego oceny
Może inni, bardziej doświadczeni, wypowiedzą sie na twój temat Smile
ps
Myślę, że znane jest ci słowo infantylizm?


Ostatnio zmieniony przez aluluu dnia 2012-06-15 , 10:12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-15 , 09:54:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu, ty z czym, do kogo i w jakiej sprawie...., sondujesz marną jakość lokalnej publiki?

Zapewniam Cię, że tutejsi użytkownicy "panie i panowie" nie chcą (nie mogą) rozumieć działań E6 ze sforą naganiaczy i są jego bezwolnymi ofiarami, użytkownicy w większości (nie pochlebiajcie sobie, którzy to czytacie) funkcjonują tutaj dla pochwalenia się aparatem, dziećmi, stanem posiadania, miejscem zamieszkania (niektórzy zrezygnowani, w ciężkiej nostalgii), wycieczkami, wczasami, podróżami tzw "wrażliwością" a czasem dla znalezienia kochanki, kochanka i podobnych "szczytnych" celów, jeśli, na chwilę, trafi się jakiś fotograf to szybko odchodzi.

Fotografia użytkownikom do niczego "nie służy", w 99, 9% użytkownicy to ślepe fotograficznie ofiary marketingu firm fotograficznych w kiepskim sosie manipulacji portalu (portalowe awatary jak hubik i inni/inne zalecają się do pań/ panów, przytrzymują przy portalu (liczy się wyświetlalność), komplementują (przezywają od poetów, wartościowych itd), równocześnie obrabiają cztery litery i niszczą młode pokolenie).

Oph to tylko jeden z maleńkich wyprysków-skutków sprzedania polskich banków i mediów w obce ręce i wygnania z polski młodzieży. Jeśli Polacy w Polsce nie mogą być właścicielami podstawowych instrumentów polityki i gospodarki to niewiele mają do powiedzenia we własnym kraju. Nie spodziewajcie się (hieny lulowate) w tym miejscu mądrych Polaków bo nikt nie będzie z koniem kopał się... (ja tutaj jestem "przypadkiem", że sam się pochwalę, jak pisał o mnie judefix Wink). Portal w każdej chwili może użyć dwudziestu kont do zadeptania każdej niezależnej i niewygodnej mu opinii.E jak się już nie da tego ogladać, zmieni sobie login na D i bedzie robił swoje a Matka Kurka rżnie głupa nie od dziś, naiwni łapią się... takie są skutki tabloidyzacji życia publicznego.

Podziały nie idą czysto narodowościowo tylko głębiej. Michnik i Urban są patriotami co widać po skutkach ich działań a Kaczyński niszczącym Polskę wrogiem chwalącym się dziadkiem, carskim pułkownikiem, w czasach gdy po powstaniu styczniowym obowiązywało srogie prawo, że w Rosji Polak nie może awansować wyżej niż na podoficera, zresztą obowiązuje to prawo do dzisiaj(!). (Obecnie w Rosji Żydzi są na stanowiskach nawet gubernatorów a nie można spotkać Polaka choćby na najniższych szczeblach rosyjskiej administracji) oraz ojcem robiącym karierę w czasach stalinizmu.

Alulu, przejrzyj na oczy, otrzeźwiej, poczytaj ze zrozumieniem Ewangelię według św. Mateusza; "Mt 7,15-20 Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.... ".

Jednym słowem, aluluu ciemniaku przebrany za klauna, kundelku do budy!

PS
1. Pyłek jako była nałożnica E (takie rozpuszczali sami zainteresowani plotki) nie powinna wypowiadać się w tym wątku.
2. Przywoływowany Jansik to fotograf, jeden z nielicznych tutaj artystów (nie włażę Smile), jak zechce sie wychylić to może coś napisze.
3. Alulu, czy ty jesteś kobietą(?), skąd u ciebie taka maniera ozdobników, twoje wpisy wyglądają jak zabawa starej panny możliwościami WORDA i html-a. Tyle podkreśleń, kursywy. Trochę to prymitywne. Tak piszą nastolatki "zapraszam do mojego chomika", obdarzając każdą literkę stosownym kolorem i dziewczęcym blaskiem Smile Tak, tak, alulu to raczej nudząca się nastolatka, aniżeli stary mężczyzna. Smile.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-15 , 10:26:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Aluluu, ty z czym, do kogo i w jakiej sprawie...., sondujesz marną jakość lokalnej publiki?

Jednym słowem, aluluu ciemniaku przebrany za klauna, kundelku do budy!
PS
1. Pyłek jako była nałożnica E (takie rozpuszczali sami zainteresowani plotki) nie powinna wypowiadać się w tym wątku.
2. Przywoływowany Jansik to fotograf, jeden z nielicznych tutaj artystów (nie włażę Smile), jak zechce sie wychylić to może coś napisze.
3. Alulu, czy ty jesteś kobietą(?), skąd u ciebie taka maniera ozdobników, twoje wpisy wyglądają jak zabawa starej panny możliwościami WORDA i html-a. Tyle podkreśleń, kursywy. Trochę to prymitywne. Tak piszą nastolatki "zapraszam do mojego chomika", obdarzając każdą literkę stosownym kolorem i dziewczęcym blaskiem Smile Tak, tak, alulu to raczej nudząca się nastolatka, aniżeli stary mężczyzna. Smile.


"(ja tutaj jestem "przypadkiem", że sam się pochwalę, jak pisał o mnie judefix"
Z przykrością muszę ci powiedzieć, że ja tutaj nie znalazłem sie z przypadku. Lubie robić zdjęcia i z wielka przyjemnością pokazuje je na tym portalu.
Wątek założyłem z powodów wiadomych- pokazane zdjecia E6.
W związku z tym, że nie mam dzisiaj nastroju do pisania, pozwolisz, że nie ustosunkuję się w całości do twoich "przemyśleń" oraz do inwektyw pod moim adresem.
W stosownym okresie siem ustosunkuję- na pewno nie zapomnę Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-15 , 10:51:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótką pamięć masz alulu.., sięgnij do poprzedniego wątku dla odświeżenia pamięci do jakich epitetów posunąłeś się.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-15 , 11:16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Krótką pamięć masz alulu.., sięgnij do poprzedniego wątku dla odświeżenia pamięci do jakich epitetów posunąłeś się.

Nadal tetraxiu, cieniu, jak siebie nazwałeś, nic nie rozumiesz.
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem,
Nędznym aktorem, który swą rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty,
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą." -makbeth

Po raz n-ty powtarzam, że jedna część OPH powinna być dla fotografii, a druga, ta, w której sie znajdujemy, powinna być dla takich jak ty- przypadkowych, szukających "oddechu", wylewających swoja frustrację z doznanych w "realu" niepowodzeń.
Wiem, że tetrax, judefix, eeeeeeeeee, szeleszst, ulilii i kilku innych, nie powinni być tutaj, ale właściciel widocznie ma inne zdanie- jego wola!Najważniejsze, że mam spokój pod swoimi zdjęciami Smile
ps
Ty i wymienieni,jesteście rzadcy jak przecier z wody frajerzy, a wiecie dlaczego? bo jak napisał Acik "wasze problemy zaczynają się tam gdy moje się już dawno skończyły" i to jest sedno..
You’re all a bunch of loser Smile
Ciepłe, z obu luf, oczywiście pierdki, tetraxiu Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-15 , 14:54:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alulu napisał:
"Z przykrością muszę ci powiedzieć, że ja tutaj nie znalazłem sie z przypadku. Lubie robić zdjęcia i z wielka przyjemnością pokazuje je na tym portalu."

Podzielam twoją przykrość, te zdjęcia to prawdziwie agencyjne fotośmieci, wynocha z nimi lululu, przykrość robisz, jak piszesz, sobie i oglądaczom, takie fotki to sobie można kupić w każdej agencji fotograficznej, choćby w Pernambuko. Przykrość a może kolejna twoja klęska, alulu, to brak pod nimi komentarzy a wpadki zaliczasz na poziomie niejakiego posła Dorna, który zeznał, że wymyślił nazwę partii pis, kiedy dziennikarze znaleźli, że to klon nazwy syjonistycznej organizacji AC&LJ, (oba człony wykorzystali bracia. K. (porozumienie centrum)) to nawet definicję w Wikipedii AC&LJ zmieniono, na organizację założoną przez chrześcijanina ale zapomnieli zmienić statut i zarząd Wink Za kogo teraz klauniku się przebierzesz?

Schowałeś się, marniaku, za cytatami a jesteś tylko kolejnym klonem E1. Przypomnij sobie twoje fotowypierdki w dniu meczu Polska-Grecja i następne hienowate zdjęcie z leżącym pod płotem, Wyczyściłeś już z nich, tchórzliwie, portfolio jak E. a... to dopiero kilka dni minęło. Myślisz, że uda się wam zabawa na portalu w dobrego i złego policjanta, tobie nie idzie Wink, rozsądku i pomyślunku ci zabrakło.., z twoją głupotą nie zagrasz w tą zabawę. Nie wierzę w żadne konta typu pyłek, etc. etc. oraz uwiarygodnianie ich poprzez spotkania, zawsze można podstawić na spotkanie przyjaciółkę czy sąsiada.

Chciałbyś cenzurki wydawać lepszym od siebie i znowu bredzisz i próbujesz wyrzucać użytkowników z portalu, dam ci dobrą radę, sam się wynieś a nie wyganiaj innych bo sami sobie pójdą jak dojrzeją.

Mógłbym zniżyć się do twego poziomu i napisać, że gdzie nie pójdziesz, alulu, tam smród i sraczka, i olewam twoje kompleksy ciepłym moczem Smile ale gdzieżby pożegnam Cię prostą konstatacją, że pierwszego stopnia drabiny do mnie nie sięgasz.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-15 , 16:17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tetraxie, jako, że umiem czytać miedzy wierszami, logicznie rozumować, to po przeczytaniu min tegoż "a czasem dla znalezienia kochanki, kochanka i podobnych "szczytnych" celów", muszę z przykrością poinformować, że nie interesujesz mnie jako- kochanek/a, ponieważ mój cień ma sie dobrze i w zupełności mnie wystarcza Smile
Posiadam dwóch wrogów śmiertelnych: głupota to i chamstwo. Głupotę ośmieszam, chamstwo piętnuję. Z determinacją. Niewiele tolerancji dla wykastrowanego rozumu.Ale tak milo popatrzeć, jak się ośmieszają przed światem brakiem merytoryki, brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, brakiem logicznego myślenia...i nie tylko.
Jak w swym nieuctwie i nieudacznictwie słowno-merytorycznym nie potrafią sensownie sklecić zdania, w którym by nie było słów typu "paranoik", "idiota", "wioskowy głupek" itp).
Jak miło takie "zachowanie" wytknąć palcem (choć oni sami drwiny i tak nie "łapią"). Pokazać innym, normalnym, to ich buractwo.
Prostych ludzi cenię i nie tykam, z prostaka zawsze będę drwi!.

Nie rozumiem, po kiego grzyba piszesz o pośle Dornie, PIS?
Nie czyszczę portfolio, a tylko usuwam wymoderowane zdjęcia- w swojej głupocie nie zauważasz, że większość moich zdjęć jest moderowana, w szczególności, kiedy dokonuję wpisów na temat niektórych osób/min na temat eeeee/.
Nie wyrzucam użytkowników z portalu, a li tylko piszę, co myślę na temat twojej i tobie podobnych osobników, działalności.
"Za kogo teraz klauniku się przebierzesz? "
Ponownie przypominam tobie, że jestem na tym portalu od 2001r Smile
Reasumując, napiszę od serca:
wal się na ryj Smile
ps
Twoje postępowanie względem mojej osoby przypomina mi zachowanie psa myśliwskiego; starego, owrzodziałego, poskręcanego reumatyzmem, który podrywa sie na dźwięk trąbki myśliwskiej za lasem, albo zdemobilizowanego konia wojskowego, dożywającego swych dni na łaskawym owsie na dźwięk orkiestry wojskowej za rogiem… Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-06-15 , 16:58:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, zabawnie się to czyta, ale to jakaś forma stosunków sado-maso jest? Was to bawi? Tak tylko pytam, odpowiedzi jasnej i klarownej nie oczekując, jak i w dyskurs nie wchodząc, jako przerywnik proszę potraktować Razz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-15 , 17:15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu, powtarzasz się, powtarzasz bez końca, schowany za potrójną gardą jak typowy redakcyjny klon. Długość stażu na portalu nie przekłada się w twoim przypadku na szczególną jakość zdjęć ani komentarzy. Można pożałować, że po tak długim stażu (notabene kazdy z redakcji może zrobić sobie staż trzydziestoletni Wink i sto tyś. wyświetleń przy każdym zdjęciu albo każde wymoderować) serwujesz fałszywe piłeczki szmoncesowych dowcipów i przejmujesz się moderacją. Robisz to samo co E, którego atakujesz... może tylko mniej udolnie.

Zabawa w złego i dobrego policjanta nie przejdzie. Miłych snów. Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-15 , 18:09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aluluu napisał:
Po raz n-ty powtarzam, że jedna część OPH powinna być dla fotografii, a druga, ta, w której sie znajdujemy, powinna być dla takich jak ty- przypadkowych, szukających "oddechu", wylewających swoja frustrację z doznanych w "realu" niepowodzeń.


No i opehowa gnido, alulu, nie wytrzymałeś i przeczysz sam sobie

http://onephoto.net/?id=745461

przenosząc potyczki z forum na strony zdjęć, na których mnie blokujesz, nie dając mozliwości odpowiedzi...

Dla mnie jesteś wielkie zero, wielki smród, g.wienko pierdulo!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd