FORUM - Fight Club - Do budy hycle jedne


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-30 , 15:54:01    Temat postu: Do budy hycle jedne Odpowiedz z cytatem

http://onephoto.net/?id=743863#40983403
Rzucili się na niego jak hycle i używają sobie do woli, bo przecież moderator chyba jeszcze śpi.
Ile normalny człowiek może wytrzymać?
Później się piszę, że ludzie uciekają z OPH- jak widzą takich kretynów, to uciekają Sad
Ps
kretyni, robią sobie kupę na głowę, co jest naprawdę wielką sztuką, na ogół nieosiągalną dla normalnych ludzi i co najgorsze, zaczynają
to rozmazywać dookoła siebie
Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-30 , 17:07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wągliku wątku, podaję nogę w kulawym tańcu, masz na zdjęciach, ucałuj krówkę i konika w zadki i złap na beret od bociana, pozdrofki Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-30 , 19:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Wągliku wątku, podaję nogę w kulawym tańcu, masz na zdjęciach, ucałuj krówkę i konika w zadki i złap na beret od bociana, pozdrofki Wink


Tetraxiu, nie idź tom drogom-skończ z samogwałtem, tzn z trzepaniem resztki szarych komórek, a właściwie szarej miazgi Smile

tetrax (tetrax)2012-05-30, 14:36:35
Przed seją foto zrezygnuj z samogwałtu bo ręce ci się trzęsą.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-31 , 08:44:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alusiu, nawet pomarzyć z racji starczego wieku nie mozesz Smile, "po kopie po chłopie".

Pytanie kiedy zrobisz samodzielnie zdjęcie... zawsze aktualne.
Zabrałeś te z wojska bo były publikowane, strach cie ogarnał..., jesteś miękki jak wosk.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-31 , 12:36:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Alusiu, nawet pomarzyć z racji starczego wieku nie mozesz Smile, "po kopie po chłopie".

Pytanie kiedy zrobisz samodzielnie zdjęcie... zawsze aktualne.
Zabrałeś te z wojska bo były publikowane, strach cie ogarnał..., jesteś miękki jak wosk.


Czekałem na linka i się nie doczekałem!
Kiedy zrobisz samodzielnie zdjęcie- powiem tylko. żeś idiota i potraktuj to jako diagnozę, nie obelgę Smile

Zabrałeś z wojska.....- usunąłem, bo nie wzbudziło, z wielu względów oczywiście, zainteresowania. Jeżeli jak piszesz, były publikowane, to proszę o linka.
ps
Jesteś pusty, jak flaszka wódki nad ranem Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-31 , 12:51:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, kto czeka się doczeka, ty marniaczku też, nie mam teraz czasu dla ciebie. Moze ktoś z boku podeśle..., zobaczymy, cierpliwości alusiu...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-31 , 13:12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrałeś z wojska.....- usunąłem, bo nie wzbudziło, z wielu względów oczywiście, zainteresowania. Jeżeli jak piszesz, były publikowane, to proszę o linka.łżesz jak z nut, akurat te zdjęcia w porównaniu do innych cieszyły się zainteresowaniem, strach cię jednak przed kompromitacją jak to ma miejsce w przypadkach wrodzonego idiotyzmu, obleciał, nasuń sobie głębiej berecik marny agenciku Very Happy

Ostatnio zmieniony przez tetrax dnia 2012-06-02 , 18:54:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-31 , 16:17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Zabrałeś z wojska.....- usunąłem, bo nie wzbudziło, z wielu względów oczywiście, zainteresowania. Jeżeli jak piszesz, były publikowane, to proszę o linka.
łżesz jak z nut, akurat te zdjęcia w porównaniu do innych cieszyły się zainteresowaniem, strach cię jednak przed kompromitacją jak to ma miejsce w przypadkach wrodzonego idiotyzmu, obleciał, nasuń sobie głębiej berecik marny agenciku Very Happy


Setakmyśle, że powinno ci się zrobić trepanację czaszki i sprawdzić co tysz tam jest w środku Wink
"bet someone dollars to doughnuts", że jest tam kompletna pustka.
Histeryzujesz od czasu mojego powrotu, i zachowujesz się jakby ciebie szerszeń w d... ukąsił Smile
Wyzuluj choooopie, pokaż nowe zdjatki i przestań zamartwiać sie moimi poczynaniami.
Może, z łaski swojej wyjaśnisz, tak mi, jak i innym, co też miałeś na myśli, pisząc, że jestem agencikiem, i to na dodatek marnym?
Nie powiem, agent aluluu brzmi nawet fajnie, prawie tak, jak, agent Tomek, he he Wink
ps
Przypominam, że atakowanie mnie, to prawie tak jakbyś,
Posmarował sobie czoło na czerwono i stanął naprzeciwko byka !!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-31 , 16:56:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"]Przypominam, że atakowanie mnie, to prawie tak jakbyś,
Posmarował sobie czoło na czerwono i stanął naprzeciwko byka !!!"


walka ze mną to jak walka z cieniem, jestem dla ciebie, pluskwiaku umysłowy schowany za cytatami, nieosiagalny, ale nieudolnie próbować możesz, na początek, strzel sobie byka, rogaczu ( hehehe), w żony lustro i spokojnie zaczekaj na karę. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez tetrax dnia 2012-06-02 , 18:55:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-31 , 17:26:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Przypominam, że atakowanie mnie, to prawie tak jakbyś,
Posmarował sobie czoło na czerwono i stanął naprzeciwko byka !!!


walka ze mną to jak walka z cieniem, jestem dla ciebie, pluskwiaku umysłowy schowany za cytatami, nieosiagalny, ale nieudolnie próbować możesz, na początek, strzel sobie byka, rogaczu ( hehehe), w żony lustro i spokojnie zaczekaj na karę. Very Happy

Podobno, jak powiedział jeden filozof, największym ludzkim grzechem jest pycha. Jeżeli jeszcze, w twoim przypadku, dodamy zatwardzenie logicznego kojarzenia, to fucktycznie, jesteś nikim, znaczy sie cieniasem.
Pochlebiasz sobie nazywając sie cieniem, tetraxiu, he he Wink
Rosyjscy chłopi mówią na takich jak ty общее дурак
ps
Tak już na koniec, to powiem ci na uszko, że twój PIZW* jest poniżej normy- dużo pracy przed tobą Smile









*poziom inteligencji zwykłego wróbla
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-31 , 17:52:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Histeryzujesz od czasu mojego powrotu, i zachowujesz się jakby ciebie szerszeń w d... ukąsił
Wyzuluj choooopie, pokaż nowe zdjatki i przestań zamartwiać sie moimi poczynaniami.
Podobno, jak powiedział jeden filozof, największym ludzkim grzechem jest pycha....



Jesteś jak rozcieńczona wódka, bez sensu, na portalu zalotnie niewiarygodny i chamski wobec niektórych uzytkowników, skulony za cytatami, cały portal ma cię na oku. Brak ci godności.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-31 , 18:57:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:


Jesteś jak rozcieńczona wódka, bez sensu, na portalu zalotnie niewiarygodny i chamski wobec niektórych uzytkowników, skulony za cytatami, cały portal ma cię na oku. Brak ci godności.

Twoje wypowiedzi, ta również, są niezwykle charakterystyczne dla określonego kręgu kulturowego,którego jesteś reprezentantem sztandarowym,nie będąc niczym innym jak mieszaniną projekcji, pogardy i najzwyklejszego chamstwa.
Jako, że nadal nie rozumiesz o czym piszę, kończę rozmowę, bo nic tak nie deformuje kręgosłupa jak obcowanie z karłami Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-01 , 10:58:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Rosyjscy chłopi mówią na takich jak ty общее дурак "


Źle, powinno być: вообще дурак albo он и вовсе дурак.


Odnieś to ciebie, nieuku.


Ostatnio zmieniony przez tetrax dnia 2012-06-02 , 18:56:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-06-01 , 15:17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
"Rosyjscy chłopi mówią na takich jak ty общее дурак "


Źle, powinno być: вообще дурак albo он и вовсе дурак.


Odnieś to siebie, nieuku.

Po polsku nie umiesz wysłowić się poprawnie, a próbujesz cieniasie, wyrokować, jak pisze sie poprawnie w innym języku Smile
Не бывало великого ума без примеси безумия!!!

Buda, bo hycel !!!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-06-02 , 18:58:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buda, kundlu, to w sam raz miejsce dla ciebie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd