FORUM - Towarzyskie - DLACZEGO POKAZUJECIE ZDJECIA W GALERIACH INTERNETOWYCH?


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

dlaczego pokazujesz zdjecia na oph?
robię świetne zdjecia i niech widzą.
33%
 33%  [ 4 ]
robię straszne gnioty i niech mają.
16%
 16%  [ 2 ]
nie znam się... ale co tam ;)
33%
 33%  [ 4 ]
zdjęcia sa nieważne, ludzie tak i dla nich tu jestem.
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-01-30 , 18:23:47    Temat postu: DLACZEGO POKAZUJECIE ZDJECIA W GALERIACH INTERNETOWYCH? Odpowiedz z cytatem

Witam
Pytanie jest jak najbardziej poważne.
Od pewnego czasu intryguje mnie. Problem w tym czy;
- Wy faktycznie chcecie się tutaj czegoś nauczyć?
- Czy w związku z tym naprawdę myślicie że to jest możliwe?
- Czy może problem w tym że szukacie akceptacji swoich prac bo jakoś mało jej w realu?
- Czy może macie tą akceptację i szukacie możliwości spotkania z "prostym ludem"?
- Czy może w związku z tym chcecie tych maluczkich czegoś nauczyć?
- Czy może nie chcecie ich niczego nauczyć a raczej pokazać tylko swoja wyższość?
- Czy może zdjęcia są tylko pretekstem do popisania się swoją grafomanią lub tez autentycznym talentem komentatorskim?
- Czy może działacie na zasadzie rozpędu?..lubiłem to i nie umiem/nie chce mi się szukać czegoś nowego?
- Czy może robicie zdjęcia dla publiczności jaką jest Wasza galeria i Wasze TWA i nadaje to sens Waszemu życiu?
- Czy może robienie zdjęć dla/pod galerię stało się dla Was swojego rodzaju nałogiem?
- Czy może jesteście tu tylko ze względu na znajomych którzy tez tu są (czyli kółko się zamyka)

Dlaczego tak na prawdę to robicie???
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-01-30 , 18:58:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ankiecie nic nie zaznaczę , bo nic dla mnie tam nie ma , a w tym co pod spodem też nie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pradut
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 95

PostWysłany: 2009-01-30 , 21:44:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e, nie bede sie zwierzał
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mw12345
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 25

PostWysłany: 2009-01-30 , 22:36:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ankiecie nie ma co zaznaczyc. Pod ankieta sensowniejssze pytania ale nie chce mi się rozpisywać.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lukaszekcwaniaczek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 155

PostWysłany: 2009-01-31 , 02:06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie pokazuję.

pozdr.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2009-01-31 , 08:33:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankieta jest z cyklu:
"czy przestanie pan bić swoją żonę; proszę wybrać odpowiedź:
a). tak
b). nie
dziękujemy za udział w badaniu"
w.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-01-31 , 09:40:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno odpowiedzieć, nie?..spodziewałem się tego. Odpowiedź wymaga uczciwości wobec samego siebie a z tą widać nawet w anonimowej ankiecie słabo Smile))
ech..

PS
Oczywiście że pytania są tendencyjne..Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2009-01-31 , 09:55:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hose napisał:
trudno odpowiedzieć, nie?..spodziewałem się tego. Odpowiedź wymaga uczciwości wobec samego siebie a z tą widać nawet w anonimowej ankiecie słabo :)))
ech..

PS
Oczywiście że pytania są tendencyjne..;)


nie Hose, nie jest trudno. po prostu kompletnie nie mam ochoty na wchodzenie w dyskusję z kimś, kto nie chce dyskutować, a jedynie udowadniać swoje przekonania. o czym jawnie świadczy sposób, w jaki sformułowałeś odpowiedzi. lekceważenie odbiorcy. traktowanie go z góry w przekonaniu, że na nieprofesjonalnym (to oczywiste) portalu pokazują swoje prace wyłącznie osoby które albo mają problem z chorobliwym przerostem ego albo z jego poważnym niedostatkiem. innych opcji nie przewidujesz. szkoda.
w.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2009-01-31 , 10:48:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wronka napisał:
hose napisał:
trudno odpowiedzieć, nie?..spodziewałem się tego. Odpowiedź wymaga uczciwości wobec samego siebie a z tą widać nawet w anonimowej ankiecie słabo Smile))
ech..

PS
Oczywiście że pytania są tendencyjne..Wink


nie Hose, nie jest trudno. po prostu kompletnie nie mam ochoty na wchodzenie w dyskusję z kimś, kto nie chce dyskutować, a jedynie udowadniać swoje przekonania. o czym jawnie świadczy sposób, w jaki sformułowałeś odpowiedzi. lekceważenie odbiorcy. traktowanie go z góry w przekonaniu, że na nieprofesjonalnym (to oczywiste) portalu pokazują swoje prace wyłącznie osoby które albo mają problem z chorobliwym przerostem ego albo z jego poważnym niedostatkiem. innych opcji nie przewidujesz. szkoda.
w.


Zastanawiałem się wczoraj jak tu delikatnie napisać co myślę o takim, a nie innym zredagowaniu tych pytań i ich wydźwięku. Wronka mnie wyręczyła, napisała wprost Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-01-31 , 12:06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wronka napisał:
hose napisał:
trudno odpowiedzieć, nie?..spodziewałem się tego. Odpowiedź wymaga uczciwości wobec samego siebie a z tą widać nawet w anonimowej ankiecie słabo Smile))
ech..

PS
Oczywiście że pytania są tendencyjne..Wink


nie Hose, nie jest trudno. po prostu kompletnie nie mam ochoty na wchodzenie w dyskusję z kimś, kto nie chce dyskutować, a jedynie udowadniać swoje przekonania. o czym jawnie świadczy sposób, w jaki sformułowałeś odpowiedzi. lekceważenie odbiorcy. traktowanie go z góry w przekonaniu, że na nieprofesjonalnym (to oczywiste) portalu pokazują swoje prace wyłącznie osoby które albo mają problem z chorobliwym przerostem ego albo z jego poważnym niedostatkiem. innych opcji nie przewidujesz. szkoda.
w.


To my chyba nie na tych samych portalach przebywamy.
Po za tym każdy interpretuje według siebie.
Pokaż te "inne opcje", opowiedz o nich.
Może pytanie powinny brzmieć

czy pokazujesz zdjecia bo
-kochasz wszystkich ludzi?
-chcesz pokoju na Ziemi?
-dzielisz się swoim szczęściem (zdjęciami) z innymi?

no proooosze Was. Przecież te portale to bagienko..jeden by zabił drugiego byle się tylko wybić. I pewnie tylko ja to widzę że prawie nie ma tu
-wspólnych zainteresowań
-przyjacielskich rozmów na temat fotografii
-braku zawiści
-braku zazdrości
-itp, itd.

i nie mów mi Soy że mam zacząć od siebie...poczytaj sobie komentarze do obojętnie jakiej wiadomości na WP.. tutaj robi się podobnie.

co złego jest w pytaniu
"- Czy może robicie zdjęcia dla publiczności jaką jest Wasza galeria i Wasze TWA i nadaje to sens Waszemu życiu?
- Wy faktycznie chcecie się tutaj czegoś nauczyć?
- Czy może macie tą akceptację i szukacie możliwości spotkania z "prostym ludem"?
- Czy może jesteście tu tylko ze względu na znajomych którzy tez tu są (czyli kółko się zamyka) "

powtarzam, każdy przeczyta to co chce przeczytać...przeczytaliście tak by nie musieć się wypowiadać, a skomentowaliście "w jedynie słusznej linii oph" czemu się wcale nie dziwię w Waszym przypadku.)

PS
wygrywa opcja "nie znam się..ale co tam"...Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2009-01-31 , 15:15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hosę dobrze , że napisałeś prawie . Nawiązują się znajomości wirtualne , są kulturalne dyskusje pod zdjęciami, przyciągaja się do siebie pasjonaci np, gór , kotków czy innego robactwa albo HDR-u. Coś chyba chłopie przesadzasz z tą zawiścią , zazdrością i innymi. Pewnie , że to jest ale nie tak często jak piszesz. Zauważ , że awantura pod zdjęciem zaczyna się nie koniecznie po krytyce tylko po mało kulturalnej , że tak ładnie to nazwę odzywie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-01-31 , 16:34:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja ze wzgledu na jednego tylko uczestnika OPH, ktorego kocham miloscia wirtualna i niezrozumiala dla mnie samej od 4 lat....Smile.. Embarassed

i chce zeby zawsze napisal cos pod moim zdjeciem, jak nie napisze to caly dzien mam zmarnowany Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2009-01-31 , 16:40:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hose napisał:
wronka napisał:
hose napisał:
trudno odpowiedzieć, nie?..spodziewałem się tego. Odpowiedź wymaga uczciwości wobec samego siebie a z tą widać nawet w anonimowej ankiecie słabo :)))
ech..

PS
Oczywiście że pytania są tendencyjne..;)


nie Hose, nie jest trudno. po prostu kompletnie nie mam ochoty na wchodzenie w dyskusję z kimś, kto nie chce dyskutować, a jedynie udowadniać swoje przekonania. o czym jawnie świadczy sposób, w jaki sformułowałeś odpowiedzi. lekceważenie odbiorcy. traktowanie go z góry w przekonaniu, że na nieprofesjonalnym (to oczywiste) portalu pokazują swoje prace wyłącznie osoby które albo mają problem z chorobliwym przerostem ego albo z jego poważnym niedostatkiem. innych opcji nie przewidujesz. szkoda.
w.


To my chyba nie na tych samych portalach przebywamy.
Po za tym każdy interpretuje według siebie.
Pokaż te "inne opcje", opowiedz o nich.
Może pytanie powinny brzmieć

czy pokazujesz zdjecia bo
-kochasz wszystkich ludzi?
-chcesz pokoju na Ziemi?
-dzielisz się swoim szczęściem (zdjęciami) z innymi?

no proooosze Was. Przecież te portale to bagienko..jeden by zabił drugiego byle się tylko wybić. I pewnie tylko ja to widzę że prawie nie ma tu
-wspólnych zainteresowań
-przyjacielskich rozmów na temat fotografii
-braku zawiści
-braku zazdrości
-itp, itd.

i nie mów mi Soy że mam zacząć od siebie...poczytaj sobie komentarze do obojętnie jakiej wiadomości na WP.. tutaj robi się podobnie.

co złego jest w pytaniu
"- Czy może robicie zdjęcia dla publiczności jaką jest Wasza galeria i Wasze TWA i nadaje to sens Waszemu życiu?
- Wy faktycznie chcecie się tutaj czegoś nauczyć?
- Czy może macie tą akceptację i szukacie możliwości spotkania z "prostym ludem"?
- Czy może jesteście tu tylko ze względu na znajomych którzy tez tu są (czyli kółko się zamyka) "

powtarzam, każdy przeczyta to co chce przeczytać...przeczytaliście tak by nie musieć się wypowiadać, a skomentowaliście "w jedynie słusznej linii oph" czemu się wcale nie dziwię w Waszym przypadku.)

PS
wygrywa opcja "nie znam się..ale co tam"...;)


Hose -> nie wiem, jaki jest "mój przypadek", ale cieszę się, że najwyraźniej dzielę go z "przypadkiem" Soya, bo to człowiek, którego poważam i szanuję. i na tym skończę; pozwolę Ci mieć ostatnie słowo i satysfakcję, że tak bezkompromisowo i śmiało obnażyłeś niskie pobudki "wystawców" i ogólną lichotę galerii. przyjemnie zasypiać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku Karzącej-Ręki-Sprawiedliwości.
pozdrawiam,

wronka
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-01-31 , 16:48:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wronka napisał"


ja bym się wkurzył na ten szowinistyczny portal !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-01-31 , 17:17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wronka..o jakiej satysfakcji mówisz?... zarzucasz mi wiele rzeczy w ten sam sposób traktując mnie.
"nie odpowiem ci bo jesteś płytki i to nie mój poziom" w takim tonie są Twoje wypowiedzi.
Pewnie że Soy jest ok..bo mu się chce czasem kogoś czegoś spróbować nauczyć.. tylko że wiesz co? prawie nikogo to nie obchodzi, bo w swoim zapatrzeniu we własną "twórczość" prawie nikt nie przyjmuje tych jego nauk, wręcz przeciwnie, często poucza go "jak przyciąć poprawnie zdjęcie w PS." Przecież ja tu nie pisze o Soy-u, przecież tu chodzi o całkiem innych ludzi, sprawy.
Szkoda że nie czujesz mojego rozgoryczenia i braku poczucia sensu (w temacie oph).. zbyt łatwo stawiasz krzyżyki nie zastanawiając się dlaczego gość który jest tu około 3 lat pisze takie rzeczy.

Jak dla mnie można skasować ten temat, bylem ciekaw reakcji... tyle że bardziej userów niż administracji i "dworu", teraz już został spłycony do dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkie Nocy.

PS
tylko ja zaznaczyłem "zdjęcia są nieważne, ludzie tak i dla nich tu jestem".. o czym my tu w ogóle mówimy...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd