FORUM - Fight Club - Asya i Suavic


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-04-23 , 08:38:53    Temat postu: Asya i Suavic Odpowiedz z cytatem

Kochana Redakcjo!

Jestem młodą uczennicą szkoły elementarnej w małym miasteczku, obok wielkiego Los Angeles. Do szkoły mam pod górkę, a jeszcze chciałabym nauczyć się fotografować na portalu. Wkleiłam już 27 zdjęć, a otrzymałam tylko dwa polecenia, po jednym pod zdjęciem.

Zapytowywuję więc, Szanowny Portalu, czy moją fotograficzną sytuację poprawi jak w wakacje zamiast u babci w Krakowie, zamieszkam u Olzosi, dam się sfotografować Majce Ka, zjem w Paryżu ślimaki z Edwardem, zamiast pierożki z ciocią Milą, siostrą mojej mamusi? Przecież, Droga Redakcjo!, takie ślimaki trzeba konkretnie popić!!! Czy dla zdjęć poleceń muszę pojechać do Zeni, tytułowych Asya i Suavica, "zaprzyjaźnić się" z tym i tamtym użytkownikiem i być ślepą na ich fotogniotki, i pisać na portalu ploteczki, jakby to był komunikator gadu..., znosić cynki, od tytułowych, jansika i miro że nie chcą moich komentarzy pod ich powiedzmy, "pracami"...

Czy zaś, Kochaniutka Redakcja, nie mogłaby mi odsprzedać niedrogo trochę polecanek w pakietach po 5 i przypadkowych komentarzy (mile widziane złośliwe) w pakietach po 10?
Bardzo chciałabym ( i jeszcze jedna koleżanka), po wakacjach, w nowym roku szkolnym, z większym powodzeniem się tu produkować (conajmniej jak tytułowa parka).
Wasza Tetrax.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-04-23 , 09:31:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Tetraxiu!
Chodź dziecko do mnie . Ja Cię przytulę i zdjęcie polecę tylko musisz coś wstawić , bo te wymoderowane to nie ma sensu.A może ma?
I nic się nie martw . Uszy do góry Very Happy Cool Shocked Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-04-23 , 12:13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mi gdzieś źle, to tam nie idę. Proste chyba...a może nie? Może to właśnie nadaje życiu sens? To permanentne niezgadzanie się z tym, że są różne odcienie szarości? Może poczucie bezkarności wynikającej z anonimowości sieciowej pozwala przeżyć, upuścić trochę złej krwi i zbryzgać nią Bogu ducha winnych ludzi? W imię....czego? Wyimaginowanej misji? Prawdy absolutnej?Jedynego słusznego punktu widzenia?
Jak mi gdzieś źle, to sobie stamtąd idę. Proste chyba...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-04-23 , 12:14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... na wypadek wywachania rodzacej sie watpliwosci, Niewidzialna Sliska Reka Komitetu reagowala natychmiastowo i bezwzglednie :)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-04-23 , 12:49:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezideowość, relatywizm moralny i umysłowy, uległość wobec najkrótszego batożka moderacji, kunktatorstwo, wiłkołacze przyjemniaczki obojga płci w przebraniu za owieczki, interesownośc ponad wszystko to sprężynki poruszające te polecanki, ten cyrk kto lepiej, prędzej i wyżej na pierwszej stronie.

Luna, znowu do Paryża jedziesz? Smile a może chciałbyś żebym już sobie poszedł Smile), na wywalenie trza se zasłużyć Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-04-23 , 12:54:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Topielico, dziękuję za przytulenie, ucieszyły mnie Twoje słowa. Twoja Tetrax
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-04-23 , 14:14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normą jest, że jeśli kogoś znasz osobiście to nie polecasz jego zdjęć!
Trzeba mieć honor i nie być sędzią we własnej sprawie, bo nikt nigdy nie przebije się przez wasze śmierdzące okopy. Wczoraj było z dziesięć lepszych zdjęć użytkowników "anonimowych" ale TWA ze wszystkimi wygrało. Odliczcie polecanki znający osobiście Suavica, goszczący go w swych domach, to zobaczycie czy ten miszmasz jego żony utrzyma się na pierwszej stronie. Czyżby brakowało fotografujących dziewczyn i chłopców, którzy chcieliby umieścić swoje sympatie w tym miejscu? Smile
Zaglądają tu różni ludzie, również nietowarzyscy, waszymi śliskimi paluszkami po klawiaturze zabieracie im szansę zaistnienia choćby przez kilka przez chwil.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2012-04-23 , 21:36:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tetrax a może byś nas odwiedził/a/, mieszkamy na zachodnim wybrzeżu Irlandii w bardzo uroczej okolicy gościliśmy już wielu fotografów i nie tylko fotografów
http://m-sto.org/index.php?option=com_content&view=article&id=355:irlandia-3-10-ix-2011&catid=55:z-zagranicy&Itemid=115
tu reportaż z ostatniej wizyty ornitologów w naszym domu ja byłem również ich kierowcą i przewodnikiem - to taki zwyczaj ludzki się spotykać i razem coś robić ...
Mamy nastoletnią córkę więc będziecie mogły porozmawiać o farbowaniu włosów bo to wydaje się temat który cię bardzo interesuje .
Zapraszam może w końcu zrobisz dobre zdjęcie a na pewno jakieś - coś ci podpowiem może czegoś się nauczysz
pozdrawiam kimkolwiek jesteś / kotrapuktem czy inny bumerangiem /
suavic
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-24 , 12:14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Normą jest, że jeśli kogoś znasz osobiście to nie polecasz jego zdjęć!
Trzeba mieć honor i nie być sędzią we własnej sprawie, bo nikt nigdy nie przebije się przez wasze śmierdzące okopy. Wczoraj było z dziesięć lepszych zdjęć użytkowników "anonimowych" ale TWA ze wszystkimi wygrało. Odliczcie polecanki znający osobiście Suavica, goszczący go w swych domach, to zobaczycie czy ten miszmasz jego żony utrzyma się na pierwszej stronie. Czyżby brakowało fotografujących dziewczyn i chłopców, którzy chcieliby umieścić swoje sympatie w tym miejscu? Smile
Zaglądają tu różni ludzie, również nietowarzyscy, waszymi śliskimi paluszkami po klawiaturze zabieracie im szansę zaistnienia choćby przez kilka przez chwil.

Z "opehową" Gildią nie wygrasz tetrax. Wielokrotnie próbowałem tym ludziom wytłumaczyć, rzeczy zdawałoby sie oczywiste, niestety bez skutku.
Dałem se już na luz, bo....., nie warto kopac się z koniem Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-24 , 12:48:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suavic napisał:
@Tetrax a może byś nas odwiedził/a/, mieszkamy na zachodnim wybrzeżu Irlandii w bardzo uroczej okolicy gościliśmy już wielu fotografów i nie tylko fotografów
http://m-sto.org/index.php?option=com_content&view=article&id=355:irlandia-3-10-ix-2011&catid=55:z-zagranicy&Itemid=115
tu reportaż z ostatniej wizyty ornitologów w naszym domu ja byłem również ich kierowcą i przewodnikiem - to taki zwyczaj ludzki się spotykać i razem coś robić ...
Mamy nastoletnią córkę więc będziecie mogły porozmawiać o farbowaniu włosów bo to wydaje się temat który cię bardzo interesuje .
Zapraszam może w końcu zrobisz dobre zdjęcie a na pewno jakieś - coś ci podpowiem może czegoś się nauczysz
pozdrawiam kimkolwiek jesteś / kotrapuktem czy inny bumerangiem /
suavic

Suavic, czy do zrozumienia pewnych zwyczajów, złych zresztą i do przekonania np Ciebie, że Twoje postępowanie na OPH jest niestosowne, trzeba prosić o posłuchaniei udać w daleką podróż?
Stworzyłeś, z kilkunastoma osobami Gildię, która skutecznie torpeduje wszelkie próby przywrócenia, że sie tak wyrażę, ładu i porządku na portalu stricte fotograficznym, a nie tak jak próbujecie zrobić z niego portal towarzyski.
Przecież do jasnej cholery,macie "fejsbuka, tłitera, gadulca, skajpa, mejle", na których to, można spotkać się towarzysko z "towarzystwem"
Wy zaś, z uporem maniaka, robicie to....co robicie, i nie ma na Was siły.
Wiem, że masz piękna i mądra żonę, fajnego dzieciaka- wstawiaj więc ich zdjęcia na portale społecznościowe, stronkę www, a nie wstawiasz na portal fotograficzny, gdzie pod tymi, wystawionymi przez Ciebie zdjęciami, robią się pogaduszki i na dodatek, wszyscy na wyprzódki, polecają!!
No właśnie, co i kogo polecają, bo przecież, wystawione zdjęcie pod wieloma względami woła o pomstę do nieba !!!
Ja rozumiem, że lubicie ślimaki i inne smakowitości, ale to nie oznacza, że innych to interesuje, a chcąc nie chcąc muszą to czytać i jak jeszcze zobaczą to zdjęcie na "pipie", to odechciewa im sie wszystkiego.
Na dodatek, obstawiliście sie swoimi moderatorami, którzy na "bezczela", robią wszystko pod Wasze dyktando- wstyd Sad
Nie zapominaj również, że przyjdą następni, może bardziej bezczelni od Was, i okaże się, że przejma pałeczkę, a Wy będziecie wtedy krzyczeć, że dzieje Wam się krzywda- uwierz mi, że tak będzie Smile
Wtrętu o córce komentować nie będę, napiszę tylko, że powinieneś się wstydzić!
Pozdrawiam serdecznie.
ps
Niestety, jako, że obowiązki rodzinne wzywają, udaję sie za "wielką wodę" i po powrocie, mam nadzieję, że sytuacja na "froncie opehowym" sie poprawi…., na lepsze Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
slomka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 271

PostWysłany: 2012-04-24 , 12:54:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę się odnieść do słów Tetraxa: „Normą jest, że jeśli kogoś znasz osobiście to nie polecasz jego zdjęć!”


Niby dlaczego ma to być normą??? Przecież polecamy konkretne zdjęcie, nie autora.
Znam osobiście parę osób z tej galerii i czasami polecam ich zdjęcia, a czasem wyrażam o ich zdjęciach negatywną opinię.

Wielu autorów w tej galerii wykonuje tak charakterystyczne fotografie, że można je rozpoznać już po miniaturce (np. Ranceval, Romulus, Nikx, Stary Maciej z Puszczy, Nikonka, Eddybody, Zmorka, Ajka itd.). Otwierając miniaturkę, doskonale wiem, że to ich fotografia.
Większość jednak zdjęć komentuję i polecam nie zwracając uwagi, kto jest ich autorem. Skupiam się nie na osobie autora, a na jego dziele. Ten sam schemat stosuję również do autorów zdjęć, których znam osobiście. I jak mi się fotografia bardzo podoba, to ją polecam.

Według mnie, to właśnie można uznać za normę.

Pozdrawiam czytających, słomka.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-04-24 , 13:52:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój Słomeczko , nie babraj się w bagnie nieswoich kompleksów,jak zauważysz zawsze ta sama grupa drąży,krąży jak chorąży ,wąż ambicji ściska aż wyłażą oczyska,niemoc ,niemoc i frustracja ,niemoc , niemoc, prowokacja nadużywają cierpliwości, w oczekiwaniu na respondentów, pod zdjęciami cisza, pod wpisami cisza,na forum cisza,więc amok ,szamotanina i wykrzykiwanie do lustra ... bo ja wyku
piłem konto , bo ja , jade za wode , bo ja, bo ja... pętla histerycznego skrzeku o niczym.. fachowcy od ,,kanona'',przestrzegania regulaminów i prawa,naucz się jeden z drugim najpierw odrobinę kultury... a dopiero potem rób uwagi wyrwij chamowi mikrofon a okaże się że jest nikim... klik i problem znikł...
a świat jest mniejszy niż się wydaje i kiedyś dojdzie do spotkania oko w oko a wtedy my będziemy się śmiali a oni bali:)
z pozdrowieniami dla Słomki
E6


Ostatnio zmieniony przez E6 dnia 2012-04-24 , 16:32:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-04-24 , 14:16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam Very Happy
To jest tylko takie pisanie dla zabawy. Cool
I czekanie na reakcję Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
slomka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 271

PostWysłany: 2012-04-24 , 14:56:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E6 -> zrobiłeś taki zlepek cytatowy, z którego wyszło, że słomka uważa za normę to, co za normę słomka nie uważa Very Happy
Pozdrowieństwa! Razz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2012-04-24 , 15:39:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście najlepiej było by się nie przejmować i nie reagować na te zaczepki trollów prowokatorów ale nie umiem tak przejść całkiem obojętnie ...
osoba @Tetrax - agresywny gniociaż który umie tylko komentować komentarze innych w sposób pseudo modry i niby elokwentny
osoba @Alululuu - opowiada debilne dowcipy lub jeszcze bardziej debilne teorie socjo-religijne
oczywiście że nie ma sensu z wami gadać bo nie dla rozmowy tu jesteście proszę was o omijanie mojej osoby i moich zdjęć wielkim kołem, nie będę używał funkcji ignorowania użytkownika bo wydaje się że nie działa zbyt sprawnie a po za tym i tak pojawiacie się co rusz pod nowym nikiem ...
żegnam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd