FORUM - Fight Club - Szklanką po łapkach


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2012-03-18 , 21:00:25    Temat postu: Szklanką po łapkach Odpowiedz z cytatem

Rys historyczny (tekst z archiwalnego Forum)

Autor: admin
Data: 12-10-06 12:24

Krótkie przypmnienie historii:

1) mea przyszedł na onePhoto i założył ponad 30 kont.
2) wykryliśmy to i je usuneliśmy.
3) przeprosił, i założył kolejne konto "meaculpa" - sama nazwa konta była nawiązaniem do owych przeprosin.
4) przez chwile było ok, ale potem nie wytrzymał i kilka razy zakładał różne inne konta i wycinał numery po których był wywalony.
5) wrócił po raz kolejny, jako ze admin ludzki człowiek i daje szansę (czasami za dużo razy), nie wywaliliśmy.
6) po raz kolejny zaczął robić zamieszanie, gdy źle zrozumiał zasady konkursu Żagle. Zrezygnował z nagrody która przeszła na niego po osobie ktora zajęła pierwsze miejsce a nie mogła jej odebrać, potem miał pretensje do nas i całego swiata.
7) wielokrotnie atakował wybrane osoby całkowicie pozamerytorycznie. Co gorsza zaczeło sie to dziać nie tylko na forum onePhoto ale też za pomocą maili, GG, telefonów. Ataki te przybrały ostatnio formy podpadające pod ściganie przez prokuraturę.
Cool został zablokowany na większości forów fotograficznych w Polsce i nie tylko.
9) w porozumieniu z administratorami kilku innych forów fotograficznych zdecydowalismy o trwałym zablokowaniu konta oraz o uniemożliwieniu osobie znanej jako meaculpa uczestnictwa w tych serwisach.


Mea Culpa o Adminie
„piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii”





Rys współczesny:

Poznaliśmy już wszystkie nicki Meusia. Mea Culpa, wszystko wyśpiewał w Orędziu do Trolli. Nagrał cover utworu Elektrycznych Gitar pt „To wszystko chuj”.
http://www.youtube.com/watch?v=ZOkhslPrNPs

Mea Culpa wymienił swoje wszystkie opehowe Nicki i swoje emocje podsumował jak w tytule piosenki:
Byłem Andrzej, byłem Kozioł, byłem z Poznania, byłem białym Kotem,
byłem (…)
byłem (…dalej wyśpiewuje kim w Oph był)
Wszystko chuj
O ja wam mówię, wszystko chuj... O!
Może czasem trochę mniejszy,
ale potem jeszcze większy.





Pałeczkę przejęła konkurencja:
Następcy komentowali dokonania ilościowo nickowe Mea Culpy: pffffffff. Prześcigali się w nicko/pomysłach. Batalia o Pałę Pierwszeństwa Opehowego Trollingu w rezultacie została rozstrzygnięta.

Niniejszym serdecznie zapraszamy Państwa Opehowiczów na uroczystość czyszczenia butów przez Meusia Culpę, niejakiemu Judefixowi. Wbrew oczekiwaniom, nie będą to jednak wsławione trampki Justyny, gdyż Meuś stanowczo odmówił, sprzeciw motywując, iż nie po to, specjalnie na tę okoliczność, 3 tygodnie uczył się fachu pucybuta na Kubie, by gumę polerować.



Miejsce uroczystości:

Odbędzie się w Sali Kongresowej w PKiN w Warszawie. Dla tych którzy nie dostaną się do środka, na zewnątrz zostanie umieszczony duży monitor tzw. telebim. Na monitorze będą linki, mamy specjalistów linkowych. Judefix spuści się przed monitorem tzw. telebimem. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę, to zachęcamy. Monitor tzw. telebim bardzo drogi był i dla wszystkich przyjemności niechże służy. Tak więc śmiało i bez krępacji spuszczajcie się.



Gwóźdź uroczystości:

Judefixowi, Pały Pierwszeństwa pogratuluje rywal jego największy, którego Niconu, przedstawiać nie trzeba. Hubik, z góry przeprasza wszystkich zawiedzionych, za brak sukienki. Brak sukienki Hubik motywuje, iż co prawda nie planuje spuszczania się przed monitorem tzw. tetebimem, wszak już nie te lata. Jednak dodaje, iż stare przysłowie mówi, że jak najdzie ochota to i pejzażysta pstryknie kota, więc, wolałby w spodniach.



Uwaga organizacyjna:

Mamy błąd w skrypcie i prosimy o ręczne uzupełnienie.
Oto pełna lista skrótów Oph:
GO, PG, LG, IMHO, CIOTA*
*Jeżeli nazwiesz go Ciotą, to dla niego komplement.




Program uroczystości:


I Najsampierw Raport Komisji Bezpieczeństwa Oph:

Na wstępie dementujemy wszystkie szelesty, że amerykańskiej tarczy u nas nie ma. A takiego wała jak Polska cała. Jest tarcza Obamy, nie ma obawy. Z murzynem nie wygrasz.
Na ten przykład, Justyna zwana Pescadoreńką, została zlikwidowana przez tarczę amerykańską. Całkowity koszt operacji wyniósł 50 dolarów amerykańskich.
Komisja pracuje nad następną Judką, ale szczegółów nie zdradzimy dla dobra śledztwa.
Tarcze mamy, dlatego Was Cioty, ostrzegamy. Nie wykręcajcie numerków z pf super młodej, super ładnej z super zdjęciami.




II Odczyt dekretu o rozbrojeniu:
Dotyczy rozminowania. Zapoznanie z nowym zarządzeniem o zakazie podkładania donosicielskich min obowiązuje wszystkich. To portal fotograficzny przypominamy, dlatego od dziś donosów piśmiennych nie czytamy i wszystkie na Berdyczów odsyłamy.

Do wyrażania fotograficznie donosów lub emocji została specjalnie uruchomiona nowa akcja tematyczna pt.:
„NIE dla CIOTA”.

To nowość na naszym rynku. Akcja pierwszy raz dotyczy nie jednego a serii zdjęć. Polega na dodaniu do akcji po, co najmniej jednym zdjęciu na każdy z podanych poniżej tematów:
1. Romulusić się pod każdą fotką w Jej pf.
2. Zanurzyć się w Niej.
3. Poczuć Niego.
4. Narzygać do słoika.
5. Zaczerwienieć na czerwono.
6. Odejść nie puszczając farby.




III Część fotograficzno techniczna:

Rozpocznie się od pierdolomento VVodeckiego. Artysta vvytłumaczy technikę dobrego zdjęcia na najlepszym, jego zdaniem, monitorze marki Rubin. Zdradzi też vvielką tajemnicę dobrego zdjęcia, jak to kartę pamięci trzymamy najpierw przez trzy zdrowaśki, nim kopiujemy zdjęcia na dysk twardy komputera a po vvyciągnięciu vvtyku, odpukujemy w niemalowane drzewo. Spodziewamy się nawet, że VVodecki nazwie Pescę niedokształconą fotograficzne szmajzą, ale on wie co mówi, chociaż nie wie o co mu chodzi. Gdy był jeszcze młody o coś mu jeszcze chodziło.




IV Część artystyczna:

Rozpocznie się występem wielkiego poety. Judefix zaprezentuje swoją najnowszą poezję czyli opowie swój sen, w którym zjadł głowę Agaty. Mistrz wystąpi z wykałaczką w ręku, upraszamy by się nie śmiać, bo to na jego cześć ta uroczystość cała przecież jest.

Następnie, nagrodę Złotych Malin, za najgorszą w historii Oph podróbkę poetycką Eddyego wręczy Judefixowi, sam pan Ferdynand Kiepski.

Po przerwie, Tomasz Lis opowie o autobiografii pt.: „Od sutanny do Hanny”.
Gość wspomni tylko o ciekawszych fragmentach książki, czyli:
- jak kiedyś podsłuchał, że Hania lubi takich, co „cienko śpiewają” a potem z kumplami przy wódce ustalili, że Hania miała na myśli przebieranie się w sukienkę.
- przyzna się, że pomysł podniecania i rozbudzania kolegów zerżnął od Króla Juliana.
http://www.youtube.com/watch?v=kMnZCmwarmQ&feature=related
- w końcu powie jak w obecności Hani zachwycał się Ireną Dziedzic, wychwalając jej warsztat techniczny
- wreszcie, powspomina szczęśliwe chwile zakończenia historii, kiedy to rozwieszał ogłoszenia o wizytach duszpasterskich a potem przebrał się za Księdza i poszedł do Hani po Kolendzie.
Występ zakończy szczególnymi wyrazami uznania dla Judefixa, życząc mu wszystkiego najlepszego na drodze nowej sutanny.


Zaproszeni goście:

Gościem honorowym będzie ta, która pokaże Hubikowi wała, która Hubikiem już była, ale być nie chciała bo sobą została. Prosimy o wyjątkowe brawa dla MajiKa.

Bożenka przyjazdu odmówiła, zaproszenie kwitując, że owszem jest potrzebująca i chętna, mężczyzn i owszem lubi, nawet bardzo ale tych biegających w sukienkach opehowych pedałów, nie trawi.




Sprawy organizacyjne:

Opehowy MC nie wystąpi z uwagi, iż 20.00 to zbyt późna godzina bo on wcześnie chodzi lulu. Prosiliśmy go, by w ten jeden wieczór poszedł lulu później, wszak rola MC to obowiązek, ale odpowiedział, że musi iść lulu bo będzie ziewał, o czym z radością informujemy, jednego porządkowego mniej.

Z żalem informujemy, że na próbie generalnej doszło do zdarzenia. Osoba pełniąca obowiązki w zastępstwie, uległa uwięźnięciu. Straż Pożarna odmówiła interwencji, odpowiadając, że oni nie są od zdejmowania durnowatego gorsetu z głowy. Monitowaliśmy, ale Komendant Straży Pożarnej wyjaśnił, że mając taki gorset można zrobić dużo, można powalić widownię na kolana, można… jak się wie jak to zrobić.

Tak więc, to najważniejsze stanowisko pozostanie nieobsadzone.

Wystąpił też problem z ochroną, gdyż Maxiu, posady wykidajła nie przyjął, ale pozdrowił. Maxiu nie skorzysta też z miejsca w loży, bo akurat wypadłoby mu siedzieć obok opehowiczki Old Zosi a on babć nie znosi.



Dojazd:

Autokary z modelkami do aktów z Litwy parkują od ul. Marszałkowskiej, z modelkami do aktów z Ukrainy od ul. Emilii Plater, z modelkami do aktów z Białorusi od al. Jerozolimskich.



Szatnia:

Modelki do aktów zwerbowane z facebooka prosimy kierować się w korytarz o nazwie Towary i znaleźć garderobę z tabliczką „Pasztety”.
Modelki do aktów zwerbowane z internetowych portali randkowych prosimy kierować się w korytarz o nazwie Ryby i odnaleźć garderobę z tabliczką „Szproty”.
Szprotę, jak się jej urwie łeb, to da się jakoś zjeść, no to może po uroczystości załapiecie się na sesję z wykadrowaną głową, to znaczy samych cycków lub dup albo tyłem ale nie obiecujemy bo przerób wynosi trzy, cztery szproty dziennie.



Wskazówki specjalne dla modelek Judefixa:

Szanowne panie Modelki, prosimy nie sikać na trawę w Sali Kongresowej, bo to coś zielone na podłodze to jest dywan. Pod drzewkiem, jak w czasie fotograficznych sesji, też nie sikamy, bo to są sztuczne drzewka. Ręce, które sobie wkładacie między uda, żeby zwrócić na siebie uwagę, nie musicie wycierać o bluzkę, bo można je umyć w toalecie, gdzie jest mydło w płynie i woda. Majtek nie zdejmujecie.



Rozmieszczenie gości Judefixa:

1. Panie Opehowiczki, którym Judefix w czasie telefonicznej rozmowy obiecał spotkanie u niego na wsi siadają: parter, lewa dolna loża,
spotkanie za granicą PL: parter, prawa dolna loża,
spotkanie w Warszawie: parter, rząd I i II,
spotkanie w Toruniu: parter, rząd III i IV,
spotkanie w Krakowie: parter, rząd V i VI.
2. Panie Opehowiczki, z którymi rozmawiał przez telefon jako kobieta lub jako mężczyzna Jadzia siadają: amfiteatr, rząd V i VI,
jako Jeszyk: amfiteatr, rząd VII i IX,
jako Jurek: amfiteatr, rząd X i XI,
jako Kłapciu: amfiteatr, rząd XII i XIII,
jako Kłapouchy: balkon, XIV i XV.
3. Panie Opehowiczki, z którymi pisywał maile jako Janusz z Tarnowa, Stefan z zagranicy, Grzegorz z Warszawy, Jurek z Torunia: balkon, rząd XVI i XVII.



Nagrody pocieszenia:

Ci najbardziej przez fixnicki wydymani, zostaną zadośćuczynieni, dostaną po obrazku. Główna Opehowa Nagroda Naiwności, poleci do Irlandii. Dyplom z autografem, podpisany przez samego Judefixa, dostarczymy nie pocztą lecz kurierem, bo będzie oprawiony w grubą białą ramkę.



Windykacja długów:

Panie, które wysyłały Judefixowi jakieś zdjęcia, na przykład swoich kwiatków w ogródku:
Uprzedzamy, że Judefix nie zwróci Paniom żadnych nadesłanych zdjęć, bo nie zapisywał, które której są i które któremu Nickowi Judefixa wysyłane. Toteż prosimy o nie upominanie się.



Roszczenia odpowiedzialności:

Natenczas wpłynęło tylko jedno roszczenie przeciwko Judefixowi, pozywającego płci męskiej wydymanego przez pozwanego z nicku płci męskiej o imieniu Jurek, które to roszczenie oddaliliśmy, bo kto wypina tego wina.



Wymagania:

Wszystkie Panie, które zechcą uczestniczyć w uroczystości, do zgłoszenia, muszą dołączyć oświadczenie o treści:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie drastycznych scen z moim i Judefixa udziałem w filmie „Och Karol 3”.

Gażę za sceny przeznaczymy na reperowanie skryptów w Oph.




Informacja dodatkowa dla fanów Judefixa:

Wszystkich wielbicieli Judefixa we wcieleniu w ciało Justyny zwanej Pesco Ty lub Pescadoreńką, namawiamy również do udziału w uroczystości. Zachęcamy wszystkich wydymanych przez Justynę do przybycia, bez lęków, obaw i krępacji. Przygotowaliśmy dla Was lustro weneckie, za którym wszyscy jej adoratorzy, będą mogli pogawędzić między sobą o prezentach jej wysłanych.



Uwaga:
Judefix nie autoryzował, jako zgodnych z prawdą, jeszcze wszystkich punktów programu uroczystości, dotyczących jego Nicków, dlatego ten może ulec zmianie. W przypadku gdyby nie odważył się autoryzować którejś z wyżej wymienionych części programu, zamiennie, zaprosimy jego obecnego pracodawcę, w ramach akcji „Pracodawco sprawdź co Twój pracownik robi w Internecie”.



Polecenie:
Wszystkich jeszcze raz serdecznie zapraszając, z polecenia Luca polecamy naszą uroczystość, której Luc polecić nie może przy swoim zmęczeniu po dzisiejszym przeleceniu poleceń w sumie 1010.

Polisa ubezpieczeniowa od napaści i ataków opehowiczki Pylek:
Pylek oświadcza, iż jakiekolwiek podobieństwo Nicków i zdarzeń jest przypadkowe i całkowicie niezamierzone.


Informuję, iż jestem autorką tekstu, wyrażam zgodę na kopiowanie, nie wyrażam zgody na wykorzystywanie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2012-03-19 , 00:10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyłku masz wspaniały talent literacko-satyryczny - wspaniale się bawiłem przy tej lekturze Rolling Eyes Laughing

ps.
niecierpliwie czekam na mój dyplom Arrow Cool

pozdrowienia
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
slomka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 271

PostWysłany: 2012-03-19 , 06:01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierząc, że na TAKĄ imprezę nikomu słoma do butów potrzebna nie będzie, składam wyrazy podziwu dla Organizatorów i życzę wszystkim udanej zabawy.
Jednocześnie żywię nadzieję, iż nieobecnym na tejże uroczystości, przedstawiony zostanie fotoreportaż, tak by mogli gołym okiem, poprzez ekran monitora, tę wyjątkową imprezę obejrzeć.

Pozostająca do usług (w razie czego) - słomka
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-03-19 , 08:56:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-03-19 , 18:28:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-03-19 , 20:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem rozdarty, bo nie wiem, czy to komedyja, czy to dramat? Sad
Gratulują autorce rozeznania w temacie Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-03-19 , 20:20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... w drodze przez las, Malgosia i Jas nie doszli jescze do zakretu o dzwiecznej nazwie:

*Istota Samo-Dymania*
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2012-03-19 , 21:13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dramat, tym bardziej dziękuję, że nie siedzę na widowni sama...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-03-20 , 11:09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pylek napisał:
to dramat, tym bardziej dziękuję, że nie siedzę na widowni sama...

Najgorsze w tym temacie, upssss dramacie, jest to, że na widowni jest sporo osób/ 329 wyświetleń/, lecz widzowie porażeni chyba strachem siedzą jak trusie Wink
Nie wiem czy pamiętasz takowe cosik:
"voygraf57 (Wojtek)2011-09-01, 01:11:48
Jurek -
waszych układów nie pojmuje
a jaja swoje wielce szanuje
Jaguś Jadzia Zenia Zenek
bez sukienki bez spodenek
Opeha ma to do siebie
ze nam wszystkim w dupie grzebie"
Te wpisik, jasno wskazuje, że ten portal w obecnej formule stał się przeżytkiem, ba, powiem więcej, oazą dla wszelkiego rodzaju "szołmenów" w najgorszym tego słowa znaczeniu!
Jude,Eeeetam, pescador, kłapouch, szeleszczyciel, szewczyk, bubuś....i wielu wielu innych, dla których pobyt na OPH, to miejsce na odreagowanie swoich frustracji ;(
Popatrz na sylwetkę E6:
Wystawione komentarze 2126
Wystawione pod własnymi zdjęciami 747
Otrzymane komentarze 1832
Ignorowani 23 osoby
Konto w OPH od: 2011-10-04 14:31:53
Popatrz na jego obecne wyczyny. Pomijam już jego układy, no bo, że jest w tychże nie ulega wątpliwości, bo przecież wstawienie w przeciągu 1 godz 12 zdjęć, bez akceptacji "naczalstwa" OPH jest niemożliwe.
Wątek zatytułowany jest- "szklanką po łapkach" i ten tytuł jest chyba nieadekwatny do poruszanego tematu, imho.
Całuję łapki, Twoje pyłku Wink

Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-03-20 , 11:35:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Twisted Evil

Ostatnio zmieniony przez E6 dnia 2012-03-20 , 11:44:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-03-20 , 11:42:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aluluu napisał:
Popatrz na sylwetkę E6:
Wystawione komentarze2126 Wystawione pod własnymi zdjęciami 747Otrzymane komentarze1832Ignorowani 23 osobyKonto w OPH od: 2011-10-04 14:31:53Popatrz na jego obecne wyczyny. Pomijam już jego układy, no bo, że jest w tychże nie ulega wątpliwości, bo przecież wstawienie w przeciągu 1 godz 12 zdjęć, bez akceptacji "naczalstwa" OPH jest niemożliwe.


alullu nie stawiaj mojego nicku obok tego korowodu jednonickowego NIC, ja tu siedzę na widowni tego cyrku wiec nie przenoś przedstawienia na trybuny , jak masz kompleksy to załóż osobny post , kurde nie wiedziałem że mam wielbiciela Smile znasz wszystkie statystyki? są nie kompletne , gdzieś ty się uczył matematyki??? może u panaoko vel miro vel analityk???? Smile błąd ! nie ma pojęcia o rachunkach:)zapomniałeś, że przed skasowaniem konta E1 miałem Wystawione komentarze 10600 Wystawione oceny 2251 Śr.ocena wystawione 8.26 Ignorowani użytkownicy 1 tylko jednego NIC-a blokowałem zanim sie nie rozmnożył jak wirus...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-03-20 , 12:24:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E6,
nie jestem twoim wielbicielem, to raz, a drugi raz, nie różnisz się od tych, których wymieniłem, bo twoje zachowanie, tak jak i ich, odbiega od normy Smile
Czyżbyś już zapomniał o wystawianiu swoim zdjęciom poleceń, wystawianiu 10? Sad
O poziomie zdjęć, twoich oczywiście wspominać nie będę, bo nie czas i miejsce.
Siedź dalej na widowni i......!!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-03-20 , 12:56:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyłeczku proponuję dla Aluluu lożę specjalną w budce suflera, najbliżej sceny , dzięki czemu nikt nie będzie słyszał o czym mówi:) Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-03-20 , 14:19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E6 napisał:
Pyłeczku proponuję dla Aluluu lożę specjalną w budce suflera, najbliżej sceny , dzięki czemu nikt nie będzie słyszał o czym mówi:) Very Happy

Aluluu, w przeciwieństwie do ciebie jest konformistą i ma w nosie układy i układziki.Ty i tobie podobni, chcielibyście oczywiście, żeby mój głos, wołającego na puszczy/OPH/, przestał być słyszalny, no bo przeca.....przestaną się ludziska wami interesować. Trzeba uczciwie przyznać, że coraz mniej łykają twoich durnot, i nie tylko twoich- takich jak np tę:
"E6 ( )2012-03-05, 22:09:34
tak tak , tak sobie tłumacz Smile błotniaki , myszołowy, a kondora widziałeś ? wystarczy, że okno otworzę i mam conajmniej 30 rodzajów ptactwa
,które przysiada na gałęziach w zasięgu ręki:) tak się składa że mieszkam w ogromnym lesie , większym niż niejdno miasto:)
z tej odległości co woje myszołowy to ja klucz pelikanów nawet widziałem , bieliki i orzełeki włochate.
A widziałeś sępa plamistego ? a gadożera?
no widzisz "
Nie wiem, czy konfabulacja jest do wyleczenia ale, setamyślę, że powinieneś spróbować Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2012-03-20 , 14:41:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aluluu,
tematem wątku jest NIE dla CIOTA, a Ty atakujesz E...że szołmen, że układowiec, że durok, że zainteresowanie nim spada, całując mnie po łapkach przy tym...E mi obrzydzasz, reklamujesz siebie...dlaczego?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd