FORUM - Fight Club - Fotoferia


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam.D
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 8

PostWysłany: 2012-02-23 , 10:03:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedni się śmieją inni nie , każdy ma prawo do własnego widzenia . niczego nie oczekuję , tylko przedstawiam sytuację , nikogo do niczego nie namawiam . WKURWILI mnie bardzo że czytają pocztę i na jej podstawie banują i tyle . Są tam zwolennicy którzy i tak zostaną są też tacy co się zastanawiają o co chodzi to im w ten sposób to pokazuję . TY wiesz wszystko więc nie rozumiesz Smile ale są tacy co mi podziękowali więc warto było choćby po to coś w tym temacie napisać ...Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
miro72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 44

PostWysłany: 2012-02-23 , 11:25:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest kolejny przykład Adamie, na to, że nie potrafisz dyskutować. Dyskutować, nie wtrącając osobistych przytyków. Robiłeś zdjątka "plagiaty" w odwecie za moje uwagi, i za każdym razem coś tam doplujesz. Dziwne i infantylne zachowanie. Ale pal to sześc, widocznie masz taki a nie inny styl bycia i zachowania, i bezsilności jest twoją formą odreagowania.

Gdybyś przygotował się, to byś wiedział, że w prawie polskim, KK, istnieje zapis:

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1 lub 2 ujawnia innej osobie.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podobnie rzecz się ma (mówię tutaj o problemach jakie były, nie wiem jak jest obecnie na FF) z zabraniem swoich prac z owego portalu. Wielu ludzi, również miało z tym problem, bo admin odwoływał się do regulaminu - nie chce mi się teraz szukać jak to było/jak jest, że nie można było zabrać. Jak nie można? Na to również są przepisy, co jest czyją własnością. Ja powołując się na takie przepisy, swoje prace odzyskałam.

P.S.
Mało wiem Adasiu, zbyt mało. Jednak staram się każdego dnia dowiadywać się więcej.
Na takie coś, mawia się rozwój.

Tobie zaś życzę, mniej "spontaniczności" a więcej myślenia nad tym co się pisze, jak się piszę, kiedy się pisze ... i dlaczego.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-02-23 , 11:42:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam.D napisał:
jedni się śmieją inni nie , każdy ma prawo do własnego widzenia . niczego nie oczekuję , tylko przedstawiam sytuację , nikogo do niczego nie namawiam . WKURWILI mnie bardzo że czytają pocztę i na jej podstawie banują i tyle . Są tam zwolennicy którzy i tak zostaną są też tacy co się zastanawiają o co chodzi to im w ten sposób to pokazuję . TY wiesz wszystko więc nie rozumiesz Smile ale są tacy co mi podziękowali więc warto było choćby po to coś w tym temacie napisać ...Smile


zawsze możesz to wykorzystac i wysłac maila o treści destrukcyjnej dla nich samych. ( tzw tekstowy trojan) , możesz też zgłościć sprawę do CERT-u lub od razu do anonimowych Smile ale po co ? po cholerę włazić dżwiami jak cię oknem wyrzucają ? Smile
a miro się nie przejmuj ten użytkownik też blokuje tych co piszą prawdę , niby analityk a mediany liczyć nie umie:)))
Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Adam.D
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 8

PostWysłany: 2012-02-23 , 13:09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pojechałaś miro72 ...Smile no to pokarz mi te zdjątka plagiaty Smile jedno zrobiłem i to bardziej w formie żartu a nie przytyku i chyba to wynikało nawet z dyskusji pod zdjęciem ...? http://onephoto.net/index.php?id=713723#713723
było jakieś jeszcze bo nie wiem poproszę o link Smile
poproszę też o linki do tych miejsc gdzie coś dopluwam ...Smile
no właśnie i te Twoje wieczne uwagi Smile tych jest co nie miara ale nie pamiętam abym się kiedyś odgryzał ...Smile
Tak raz pod jakimś zdjęciem kropixa gdy się z nim kolejny raz Ścierałaś opowiedziałem się po jego stronie a w zamian pod dwoma tym razem Twoimi zdjęciami wyraziłem swój aplauz ...Smile Oj miro72 ,mirusiu , mireczko ( zemsta za Adasia) ty to lubisz wciskać innym swoją rację ja natomiast wolę coś pokazać i dać wolny wybór do własnego zdania ...............
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Adam.D
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 8

PostWysłany: 2012-02-23 , 13:18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i mam prośbę miro72 otwórz może osobny wątek np pod tytułem ''adamix'' bo ten jest o czym innym .......Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
miro72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 44

PostWysłany: 2012-02-23 , 13:36:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałam wyjaśnienie pod pierwszym komentarzem, włącznie z przeprosinami na słowo "plagiaty" (które jak zauważysz okrasiłam "") ... i wykasowałam, po przeczytaniu kolejnego.

Życzę Tobie z całego serca by odblokowali Tobie konto na FF, to jest dla Ciebie miejsce.

Z uszanowaniem,
miro.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-02-23 , 15:36:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam są ludzie , z którymi się nie dyskutuje.
To ludzie, którzy wiedzą wszystko najlepiej.
Już kiedyś napisałam , że można odbijać piłeczki , ale po co?
Do pięt Adam nie dorastamy.
Do pięt Wink Rolling Eyes Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
RobertBabisz
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: 2012-03-10 , 11:41:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czym przejmowac,FF to prywatny portal i mają tam swoje zasady...a to że wszystko jest zwalane na osoby banowane to normalka Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-02 , 03:31:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ127.1интеUnknKallDISCWindиздаТеплTracКрасКироStanTravКузнImprпредР800МаляВелиMoniпонеChoc
TescRoseзачиOrieсертсертShinЧижоAndaХотиМоскМахаBaliсертпосвBlenтоваФедоPureDiadBollMainсерт
DaviВасиMartPeopМороСодеOmsaRafeFranкармOverAndaИллюбиогФормАрдаФаббarisSelaSelaRoxyVladEsti
RamaAstuHenrСтраСтарNiccПропМакепривмолоуголНасеБуачSwarNBRBZoneZoneвстуFuxiдругавиаШтей5001
караАтмокараSwarСодеСемеStewМунтLloyАфлаPzIICrazВолкКитаКретTaxiИннеRobeCarlКапи(184XVIIKurt
TorgуказдоллDolbFlayElecПроиStieязыкMichGullJard0000издаJardTwoAПроиBBelcombARAGSabiсистBlue
ValiпазлКабашерсRobeзаднWINDWindWindBreaМирзSiemMoulPenhRolfЕрмореалqборProkЛитРBlasInteСухо
ЛитРЛитРХабаКотеАнанWillHansСемеНикуAfriНикотеатСнялGrieГорбГребPhilChriХрекGrouролиCarlдете
HollпостсобаНефеФедеСгибSimsавтоМалетеатProdстерКоннчитаЛаврSlavMenoКазаотечJennChriDolbDolb
DolbCorrСолоVickАдамЛевивозрMeanЛазанаклЯсноStacPomituchkasNeroAstr
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 10:22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkashttp://ultramaficrock.ruинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-14 , 14:08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-14 , 14:09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

138.2
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-14 , 14:10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thes
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-14 , 14:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHAP
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-14 , 14:13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folk
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd