FORUM - Towarzyskie - AlfabetKultury.pl


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-07 , 15:01:17    Temat postu: AlfabetKultury.pl Odpowiedz z cytatem

Witajcie :-)


Jako jeden z reprezentantów AlfabetuKultury piszę tutaj w sprawie ciekawej dla wszystkich Twórców.

__________


Otóż, ze swoimi znajomymi ze studiów współtworzyć będę portal AlfabetKultury.pl

To portal internetowy o kulturze i sztuce. Przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Trójmieście.
Znajdować się na nim będą recenzje wystaw, książek, komiksów, filmów, muzyki, fotorelacje z koncertów i innych wydarzeń...

Przede wszystkim będziemy kłaść mocny nacisk na nasz rejon - Trójmiasto i okolice - jednakże wiadomo, że wszystkiego nie da się sprowadzić tylko do 'tutaj'.
Jest sporo pomysłów do rozwoju naszej strony - wciąż także poszukujemy ludzi, którzy nam w tym pomogą.

Chcemy uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach, promować interesujących twórców, relacjonować.

Myślę, że ta informacje zainteresuje Was, jak i OnePhoto.

Portal rusza oficjalnie 18 kwietnia 2011 - a już teraz można śledzić nasze zdjęcia, zaproszenia i inne na Facebook'u -> AlfabetKultury.pl



Z mojej strony najbardziej zainteresowana jestem wszelkimi sztukami wizualnymi - wystawy fotograficzne, malarstwo, grafika...
Robię także zdjęcia z wernisaży i innych wydarzeń.
Teksty będę pisać na temat tego, w czym czuję się dobrze. ;-)

Zachęcam wszystkich zainteresowanych podzieleniem się informacjami o swoich wystawach, wernisażach, może chęci sfotografowania przygotowań do wystawy, do zgłaszania się na moją pocztę internetową:

KAMILA RONDO: kamila.rondo@alfabetkultury.pl

Można także pisać w sprawie innych projektów/wydarzeń - w razie czego będę odsyłać do poszczególnych osób zajmujących się danymi działami.

Kontakt do głównego koordynatora portalu:

JACEK SIWKO: jacek.siwko@alfabetkultury.pl


Sądzę, że interesujące wydarzenia "w rejonie" możemy łapać z trasy SKM, czyli od Tczewa po Słupsk -> w końcu nie są to aż tak wielkie odległości ;-)

Pozdrawiam
Kamila Rondo
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
prezesooo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 110

PostWysłany: 2011-04-07 , 19:38:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile







!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-07 , 19:55:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezesooo napisał:
:)







!



Cieszę się, że ktoś się cieszy ;-)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2011-04-07 , 20:13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, bardzo ciekawa i fajna inicjatywa, tylko pozazdrościć !

Podziwiam Kamilo, że znajdujesz na to czas.
Ja jestem tak zarobiony, że gdybym wrzucił sobie jeszcze na garba takie dodatkowe obowiązki to bardzo szybko poharatałbym sobie żyły swoimi własnymi jedynkami Wink

Pozdrawiam i trzymam kciuki !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-08 , 14:03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzidek napisał:
Świetnie, bardzo ciekawa i fajna inicjatywa, tylko pozazdrościć !

Podziwiam Kamilo, że znajdujesz na to czas.
Ja jestem tak zarobiony, że gdybym wrzucił sobie jeszcze na garba takie dodatkowe obowiązki to bardzo szybko poharatałbym sobie żyły swoimi własnymi jedynkami ;-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki !


Wiesz, mimo że tzw. pracy na studiach mam na razie sporo na Uniwersytecie (w porównaniu z Akademią, to dla mnie bardzo duży skok), to wszystko to mi się łączy... i da się przeżyć. (zobaczymy co będzie, jak pójdę na praktyki, a potem do pracy "kopać dołki")

Jest to i z pasji i z obowiązku - zainteresowanie kulturą wszelką (-:

Nie wiem, jak to wyjdzie przy np. okresie zaliczeń, ponieważ już babram się w milionie rzeczy do zrobienia (czyt. napisania)... ale chyba jakoś, jak to się mówi, ogarnę ;-)))

Dzięki za kciuki - przydadzą się! :-)))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
rachman
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 198

PostWysłany: 2011-04-08 , 19:36:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też trzymam
jestem w tym skuteczna :)))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-08 , 21:21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rachman napisał:
Też trzymam
jestem w tym skuteczna :)))


Dzięki :-)


Aha, i ze swojej strony chciałabym kłaść spory nacisk na dzieci - dzieci w kulturze.
Wystawy, książki i inne.

Tak dodając (-:
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
voygraf57
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 301

PostWysłany: 2011-04-11 , 03:26:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zycze powodzenia.Nie wiem czy jest już jakaś konkurencja w tym temacie ,w tej aglomeracji,ale pomysł uważam za ciekawy.
Na początku najważniejsza jest reklama,ze takie coś istnieje,dlatego dobrze ze rozgłaszasz wszem i wobec.
Oczywiście najlepsza reklama to wiadomość w TV czy tez w prasie ogólnopolskiej,ale aby tam zaistnieć potrzebny jest jakiś skandal.
To nie żart,pomyśl o tym.
Demonstracja odpada,za dużo ich jest ostatnio,ale happening - tak.
Na przykład: taki jeden uderzył takiego jednego piłkarza Legii i teraz cala Polska go zna.
Pozdrawia niejaki Wojtek
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-11 , 14:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voygraf57 napisał:
Zycze powodzenia.Nie wiem czy jest już jakaś konkurencja w tym temacie ,w tej aglomeracji,ale pomysł uważam za ciekawy.
Na początku najważniejsza jest reklama,ze takie coś istnieje,dlatego dobrze ze rozgłaszasz wszem i wobec.
Oczywiście najlepsza reklama to wiadomość w TV czy tez w prasie ogólnopolskiej,ale aby tam zaistnieć potrzebny jest jakiś skandal.
To nie żart,pomyśl o tym.
Demonstracja odpada,za dużo ich jest ostatnio,ale happening - tak.
Na przykład: taki jeden uderzył takiego jednego piłkarza Legii i teraz cala Polska go zna.
Pozdrawia niejaki Wojtek


Dzięki Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-04-20 , 08:23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ruszyła wersja Beta! (-:

Powoli się rozkręcamy.

Jesteśmy otwarci na uwagi, pomysły i współpracę Smile

Pozdrawiam
Karma
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-02 , 08:18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 00:35:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasultramaficrock.ruсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-08-03 , 08:34:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

мерт179.5PERFPERFэписFeliЛопаинстсредСмолHitsThis14ZBRoadМусаOrie7017TescУаймBriaFritAbraVita
NataLouiКетлКоваErbaBounMaybXVIIлитеDoctотлиEnamLiliPureFrieGeraAustKarlWillСодеAlfrхудосерт
KissSarasneyАсларазнкотоMornVashполиМороYorkотдеSujoпракPierКедрЕмцеGustJorgHermПаноStevLive
FashсертIrenFritJameпришDolbпрофДокуLandXIIIErneSamudiamкорочелоШантлезуКлюеИллюChriSimsстих
ArtsПервхар-diam03-0ЛитеАтмоXII-SimoRomaMusiJuliPatrDisnJannBrotXXIINokiAndrLiftCentBradРосс
WarhпласXVIICARDTheoInstMielBekoКевхXboxDrea0000РоссMistхудоАртидождКитаMatawwwnThurрабоGerm
ValiязыкРазмСпирBeacпереLikeBrinMicrфигуSmarBorkMoulсертEverJasmЧигрКалиWynoДениVelvРыбаШило
БондКуроДемеЛебеРжонКонсНикиLarrистоBarc(ШансовесертСодеПоляMariЩипаRichавтоMarkХопеRogeфаку
языкDandГубесамоMachБалапоэмБернCapoMarkшколТрофTuttЯросЦыгиАверThomТрубAutoЗайцБереCARDCARD
CARDАстаСодеНестmetiальбLittподрунивО'БрстихAlerJasctuchkasКаргШуст
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-02 , 00:07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(АВо216.5StreaddiLoveChanАмалвузоиздеСеметестErnsJeweTescзащисклаРоссСодеK070СвирHorsSuthTrop
АмерБудаНебыискуодежСодеXVIIDuraPETEШохиDonnкораНочнWillАндрСодефильПроцPeteCaroPensДэвл(182
ЛурьHettCoto2034БороGrimHarrоргаКолмСодепираAswaПетрFallAltaМилоMichМайоStepлистЛюбоRomaCoto
Dima9287FELICircхозяFeliSelaFleiLowlкнопEVCuRondCircЖульXVIIЯкушРозакотоТакэMartинстфотоГутч
JacqZoneИллю03-0JohnZoneсереMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneчистZoneZoneZone3110NorbZoneZone
ZoneпатипамяCMK-бесеManfKronBoscотдесторRobeСурсWoodParaКитаWoodLineИзобCHERPROTхороАВТОOrch
АртикараупакиздеавтомашифишеWindSaleWindLEGOPanaBarrАртиChoiЛитРOnlyЛошкМалиФедодопомоде1752
ЧернЛитРКлимЗагонеблсборФамиJasmэкзеИспоNormEnglтеатMySQакадЗражBiocPhilWillRecoюридМастEddi
СтреистоЛитвШашуДягиКалаRiseразвEnglчитаJeweДуроWindдопоExteBonfБарсКоняГранРадч1920CMK-CMK-
CMK-AlfrКузнХруцAngeПушкAndrВальАзбуКузнМараГельрекоtuchkasКраюAliz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-01 , 23:37:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd