FORUM - Help! Jestem nowy - Powod moderacji??????? - ja nie rozumiem...


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akpl
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 81

PostWysłany: 2010-07-09 , 10:46:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbigi72 napisał:
Ja chyba cały czas jestem nierozumiany. Ja nie uważam, że moje fotki są debeściarskie i nie uważam, że powinno się je opiewać i uznaję krytykę. Ja cały czas zmierzam do tego, że TAKIE MIEJSCA POWINNY DAWAĆ LUDZIOM SZANSĘ NA WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ. Chciałbym móc na WŁASNYCH fotkach poznać SWOJE błędy w sztuce. Takie miejsca powinny właśnie temu służyć. Nie mam czasu przeglądać setki innych zdjęć, gdzie "towrzystwo wzajemnej adoracji" wymienia sobie uprzejmości i opiewa nawzajem własne fotki. Nie mam pojęcia czy to są oceny obiektywne. Jeśli jakiś mądrala napisze mi "gniot" i usunie zdjęcie po kilku minutach to sorry ale taki portal to dla mnie nieporzumienie. Od tego są rankingi najlepszych zdjęc i tam można sobie znależć zdjęcia naj naj .... Komu przeszkadza na forum publicznym, to że ktoś umieści mniej udany portret czy też gorszy pejzaż .Spać z tym ktoś nie może i musi usunąć?? Głupota i bufoneria!!


są zbigi portale o różnym poziomie i roznej wrazliwosci. coz za problem poczytać, pouczyć się i wrócić tutaj po pewnym czasie juz z wyrobionym wiekszym czy mniejszym fundamentem. wylewanie łez nic Ci nie da. oskarzanie innych, że sie jest nierozumianym tez. z czasem na przykladzie swoich fot zrozumiesz o co biega i mocno uderzysz się w klate.
podaje Ci linka do portalu gdzie możesz czuć się bardziej "swojsko" , a wakat na stanowisku moderatora jest wpisany w ich regulaminie Wink

http://www.galeria.cyfrowe.pl//newest.php
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lactoral
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 13

PostWysłany: 2010-11-19 , 15:15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można być już długo fotografem z odpowiednim stażem i okiem do zdjęć,lecz przy tej moderacji która tu panuje nawet ciekawe zdjęcie zostanie wymoderowane.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pavelus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: 2012-02-09 , 11:28:25    Temat postu: Dlaczego wymoderowano moje zdjęcia? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Nowy tu jestem, chciałem pokazać swoje zdjęcia, pozyskać jakieś opinie na ich temat... A tu do każdego po kolei: WYMODEROWANO... Bo? Nie spełnia standardów OPH. I co ja mam wynieść z takiego "komentarza"?

Mam w związku z tym gorącą prośbę do bardziej doświadczonych Użytkowników, żeby poświęcili chwilę na przejrzenie mojego PF i podpowiedź, jaki błąd mogłem popełnić.

Pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-02-09 , 13:03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj !
Nowy ma zawsze pod górkę chyba , że błyśnie czymś nadzwyczajnym i nie jest nowy jeżeli chodzi o zdjęcia.
Ja ci tylko napiszę , że musisz podglądać , czytać i nie przejmować się.
Sam dojdziesz co jest złe.
Zdarza się jak wyczytałeś powyżej , że dobre zdjęcia też moderują - dlaczego nie pytaj:-)
Lecę do Twojego pf.
Chociaż ja nie mam prawa krytykować , bo mało się znam i cały czas się uczę .
Dodam też , że odbiór zdjęcia jest indywidualny .
Pozdrawiam i do przodu Pawle z uszami do góry Smile
Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pavelus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: 2012-02-09 , 13:33:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Wink i mimo wszystko czekam na komentarze - w końcu, jak kilka osób w tym wątku podkreślało, o to chyba chodzi, żeby poznać opinie innych o swoich pracach. przecież kilka komentarzy może dać do myślenia dużo więcej, niż kilka lat podglądania cudzych prac, choćby najmądrzej były komentowane... Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wagant
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 17

PostWysłany: 2012-06-23 , 20:22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświerzę temat - dzisiaj wymoderowali mi zdjęcie http://onephoto.net/?id=729888#729888 . Widoczek jak widoczek , mam takich kilka więc przeżyję tą moderację . Tylko ,że to zdjęcie wstawiłem 19 stycznia Smile ! Miał ktoś taki przypadek czy rekordzistą jestem ?
Jakoś trudno mi poważnie traktować usuwanie zdjęć po pół roku Smile .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wagant
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 17

PostWysłany: 2012-06-24 , 11:31:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieaktualne ...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kolo44war
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: 2012-06-27 , 17:32:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! czytam i czytam te posty i mnie to napawa nadzieją. Ja to dopiero jestem nowy! i mi wymoderowano zdjęcia, ale jednak jedno zostało Laughing Ileż to radości może sprawić "nowemu"? Również uważam, że troszkę bardziej rozbudowany komentarz przyniósłby może jakąś korzyść.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MartaB
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 6

PostWysłany: 2012-07-25 , 09:59:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wagant napisał:
Odświerzę temat - dzisiaj wymoderowali mi zdjęcie http://onephoto.net/?id=729888#729888 . Widoczek jak widoczek , mam takich kilka więc przeżyję tą moderację . Tylko ,że to zdjęcie wstawiłem 19 stycznia Smile ! Miał ktoś taki przypadek czy rekordzistą jestem ?
Jakoś trudno mi poważnie traktować usuwanie zdjęć po pół roku Smile .


Dziś spotkała mnie podobna sytuacja, wymoderowano zdjęcie z kwietnia i trochę nie wiem o co chodzi?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Anthrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: 2014-01-09 , 21:24:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry...Zostałem wymoderowany, czy jakoś tak i to mi dało do myślenia- Focić czy nie focić o to jest pytanie, ale niech mnie ktoś spróbuje powstrzymać to...Róbmy swoje jak śpiewa p. Wojciech Młynarski o ile dobrze pamiętam;)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
patolog68
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 4

PostWysłany: 2014-01-11 , 14:10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwe życie wielu zdjęć zaczyna się po moderacji. Znalazłem u siebie takie jedno, które w chwili moderacji miało 60 wyświetleń a obecnie ponad 600 http://onephoto.net/?id=593904#593904
Moderatorzy to twardziele i potrafią wymoderować zdjęcie z 5 poleceniami : http://onephoto.net/?id=623317#623317
Obcując z moderatorami zawsze należy postępować grzecznie : http://onephoto.net/?id=587542#587542
Jak wszyscy sprawujący władzę ( http://onephoto.net/index.php?id=663650#663650 ) są oni wrażliwi na drobne upominki :
http://onephoto.net/?id=775832#775832
W ostateczności ... można sobie moderatora kupić :
http://onephoto.net/?id=588465#588465
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
brudi666
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: 2014-02-01 , 18:18:20    Temat postu: Spokojnie Odpowiedz z cytatem

U mnie po profilu grasuje pajac http://onephoto.net/?p0=2&p1=1&user=60974&gal=1
który wystawia komentarze nie mając najmniejszego pojęcia o fotografii... gdzie jest moderator galerii?? na dobrą sprawę każdy może się zarejestrować i wypisywać ludziom głupoty pod zdjęciami... moderacja serwisu nic z tym nie robię... koleś od roku nie ma żadnych zdjęć (czarne pola) i wali komentarze jak popadnie - zazwyczaj bluzgi... niestety onePhoto ... to tylko galeria,
voal.pl" fakt nie jest łatwo się zarejestrować, zastać przyjętym do grona użytkowników galerii, ale fakt jest jeden to świadczy o poziomie, nie mówię tu nie tylko o moderacji ale o publikowanych zdjęciach i artystach
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
brudi666
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: 2014-02-10 , 17:07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzę że kolegę o którym pisałem powyżej zablokowano... Moderacja zadziałała (-:
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 05:59:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

план48.5BettBettSuprПадеDaviPatrразнДариIndeDrinOrieEverPlayWindFuncDekoКитаStanCarnPlayрука
FlooавтогражМедвMatiИльиDoctWillBreaLeonВыспфельоконUltrсертГайдПопоDepaЛаскOrieКосаместBadg
ReneэкраMoniMobiпазлHistMornCrimПрокLowledalarisРеймArthавтоГабоNikoRitcFredПетеMornОлеяRobe
WindGiocкатаMaciWindDisnИгнаSonyHumaWindМатвКокаWindJeweGerhExpeMirrостаStepPolaWindXboxmail
StanEAFEValiMiyoвыбеинстЯНЛюCeciMarkчитавелеVESAProdWillRobeIcewстихExtrкрасBioW`ЛенHolgАнто
LethсереклейPIONКитаEasyRiveAskoNeedStudMonkнитоTwin8958Худоцвет89264737ValgPionFeelThisVoca
10-1сборCreaспекязыкКитаReleIranPinnлистPhilDeLoуведChevPediЛеонЛитРWordЛукьЧадоStumпримГарм
клубАлек(190УляхСметИллюпрекПушкТаммCryiДелиШуриБасаHappBryaGermDaviFilmMarcJeanJaniCardГари
КороTaxaStepТютишколХаристудКоваКолеТретAnneWilhReneХудяЛихаHyunКириMicrПивоClevJeroPIONPION
PIONлекоАлекJoseOlivвоорЕВВеIndeКартзаниРокоЧестПушкtuchkasИллюРымч
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 16:25:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 3 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd