FORUM - Towarzyskie - wrrrrrr!!!


Idź do strony Poprzedni  1, 2  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2009-03-16 , 09:49:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"zdjęcie zostało usunięte przez Ciebie" Very Happy Very Happy Very Happy
Tu juz lecytyna nie pomoże, może Nootropil 1200 mg, rano i w południe Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2009-03-16 , 13:13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colombo, cofam to, co na górze...aż taki wariat chyba jednak nie jesteś...moją córkę spotkało to samo, a łanfoto twierdzi, że zdjęcie usunięto (sprawdzałem w komentarzach).
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-03-18 , 08:43:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
zdjęcie zostało usunięte przez Ciebie


do usunięcia potrzebne jest wejście w edycję zdjęcia, nigdy tego nie robiłem, dodam że nie piję teżSmile
może jakaś kombinacja klawiszy przypadkowo wciśniętych tak skutkuje? ale to byłby błąd programisty
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-03-19 , 10:44:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
hie hie...
ktoś się chyba zbłaźnił..
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-03-19 , 18:30:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie Ty, wellcomeoverdeath
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
laczka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 12

PostWysłany: 2009-04-18 , 23:36:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znoof napisał:
apropos marcinkiewicza, buzek ma bardzo interesujaca corke,


O raju, takie brzydactwo Shocked
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-04-19 , 20:11:00    Temat postu: "brzydactwo" brzmi niedyplomatycznie Odpowiedz z cytatem

mówi się, że jest piękna niekonwencjonalną urodą, albo coś w tym rodzaju ; )
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-04-19 , 20:12:41    Temat postu: ( w zasadzie - jak większość z nas ) Odpowiedz z cytatem

pominąwszy tych bezdyskusyjnie pięknych;
no ale ja jestem bezdyskusyjnie piękny, ale nie jestem celebrytem...
żartowałem oczywiście : ))))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
laczka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 12

PostWysłany: 2009-05-17 , 22:18:19    Temat postu: Re: ( w zasadzie - jak większość z nas ) Odpowiedz z cytatem

stoik napisał:
pominąwszy tych bezdyskusyjnie pięknych;
no ale ja jestem bezdyskusyjnie piękny, ale nie jestem celebrytem...
żartowałem oczywiście : ))))


Stoik, nooooo masz coś w sobie Very Happy
Nie żartuję, ale żeby nie było, że Cię podrywam Embarassed
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jarek1182
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 70

PostWysłany: 2009-05-22 , 21:38:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobietaniepowazna napisał:
w takich sytuacjach bardzo pomagaja duze dawki lecytyny, regularnie przyjmowac codziennie w syropie!! Very Happy


o tak, polecam! sprawdziłem Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-02-03 , 16:40:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-03 , 16:55:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd