FORUM - Towarzyskie - To juz nie moja galeria niestety


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dezerter
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lis 2002
Posty: 45

PostWysłany: 2009-04-01 , 09:14:44    Temat postu: To juz nie moja galeria niestety Odpowiedz z cytatem

Witam was serdecznie - to nie jest jeszcze jeden post z serii mi sie juz nie podoba wiec zabieram zabawki i ide do domu...
po prostu chcialem napisac ze OPH nie jest juz niestety moja galeria a bardzo tego zaluje - na OPH uczywlem sie fotografii, poznalem mase wspanialych ludzi uczestnictwo w zyciu galerii bylo wazna czescia mojego zycia.
Po zmianach bylem wsiekly na nowa szate graficzna miliony niepotrzebnych i czesto niedzialajach wodotryskow i pare innych rzeczy... natomist dzis po paru miesiacach widze ze nic nie zostalo z dawnej checi codziennego toi bywania, prezentowanaia swoich gniotow i rozmow.
Niestety w mojej opini cos co kiedys mialo dusze dzis stalo sie jeszcze jednym portalem jakich wielu - pewnie nie ma jednej przyczyny ale te ktore przychodza mi do glowy to oczywiscie nowa forma OPH - skandaliczna kolorystyka, zbedne wodotryski (nawet piszac ten post widze na ekranie jakies badziewne twarzyczki kwadraciki z b i u quote itp ankiety znaczki i inne badziewia)...
Natomiast to co zupelnie mnie zniecheca to nowa administarcja - traktowanie nas jak dzieciaki narzekajace tylko na nowe bo przyzwyczaili sie do starego, brak chocby proby zrozumienia tego co chcemy przekazac (przyklad z przeskalowywaniem zdjec- zajelo wiele tygodni i postow zanim szanowna admnistracja wreszcie zrozumiala ze nie narezkamy na przeskalowywanie za duzych zdjec ale ze wszystkie zdjecia zamieszczane w galerii sa automatycznie kompresowane przez serwer) kolejny przyklad to dyskusja sprzed dwoch dni ktos wykrywa dziure w serwisie najpierw jest zlewany przez administracje potem administarcja zamyka dyskusje na ten temat - ani dziekuje ani przepraszam ani wyjasnienia sytuacji nic - po co nam to?
Skórki zmieniajace badziewne kolory mialy byc miesiace temu... i nic glucho ani informacji ani przeprosin...

Nawet poczatkowa zlosc mi przeszla... dzis po prostu odkrylem ze coraz rzadziej chce mi sie klikac na link do onePhoto - zaluje bardzo...

Nie zegnam sie z Wami tym postem jak mnie nie zbanuja to bede tu jeszcze zagladal i pewnie czasami cos powiesze...

szkoda wielka...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd