FORUM - Towarzyskie - Wielka tajemnica OPH


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-02-27 , 10:54:39    Temat postu: Wielka tajemnica OPH Odpowiedz z cytatem

co by szkodziło to,gdyby limit podnieść do 2 -óch zdjęć na tydzień , nawet dla początkujących

Myśllę,że większość niesnasek,niezadowolenia wyrażanego w komentarzach,agresywnośc bierze swoje źródło w zbyt długim czasie oczekiwania na wrzucenie kolejnego SWOJEGO zdjęcia

Wrzucam fotką, następną mogę dopiero za 14 dni, w ciągu pierwszych 3 dni mam 3 wejścia, fotka ląduje po 3 dniach na 4 podstronie albo co gorsza w wymoderatorni i co wtedy ? FRUSTRACJA !

A frustracja ta powoduje nuda w oczekiwaniu na termin kolejnej publikacj, frustracja ta powoduje złośliwości pod zdjęciami innych userów a nawet ich złe ocenianie . To wszystko z zazdrości.


Myślę,że wprowadzenie limitu dla nowych 2 fotki na tydzień znacznie przyczyniłoby się do rozładowania stęchłej atmosfery na oph

bez straty dla portalu

Myślę,że tych zrejestrowanych 54 350 użytkowników wrzucając 1 dno zdjęcie na tydzień nie rozwali serwera

No to jak, pomożecie ?


Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-27 , 14:38:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież oni sobie nie dają rady z tymi limitami które teraz są...ja mam 2/14 czyli mniej od nowicjusza.
granat wrzucić i zaorać mz.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-02-27 , 15:04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O SOBIE PISAŁEM !!!

co mnie oni, gniociarze jedni !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pescador
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 296

PostWysłany: 2009-02-27 , 17:39:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież nowicjusze już teraz mają 4/14 więc na tydzień to jak byk po 2, ja też mam mniej niż nowi , i co ? nie chcę więcej !
w końcu nie robię zdjęć pod OPh, no bez przesady Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-27 , 19:02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrapunkt napisał:
O SOBIE PISAŁEM !!!

co mnie oni, gniociarze jedni !


o administracji pisałem "oni"...co mnie Ty!
Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-27 , 19:03:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pescador napisał:
przecież nowicjusze już teraz mają 4/14 więc na tydzień to jak byk po 2, ja też mam mniej niż nowi , i co ? nie chcę więcej !
w końcu nie robię zdjęć pod OPh, no bez przesady Smile


toś nas pocieszył....skandal!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-02-28 , 11:33:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ?
nowicjusze maja 4/14 dni?
tyle co ja? GRRRAnda !!! Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-03-01 , 12:11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i nowicjusze zalewają gniotami, durna ta administracja....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-03 , 13:08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd