FORUM - Fotografia - Moje zdjecie zostalo wymoderowane, admin nie odpowiada na wi


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2012-07-17 , 15:23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@miro wyczerpała temat nie ma co się to więcej nad kolażem rostrząsać ....
zakończę odpowiednią nutą
http://www.youtube.com/watch?v=Y84F_I9sA3E

serdeczności
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ziut
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 16

PostWysłany: 2012-07-18 , 09:46:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim biorącym udział w dyskusji. Pomogła mi lekko rozszerzyć swoje spojrzenie na kolaż.

Uwagi miro są mi częściowo znane i przyjmuję je z dużym podziękowaniem. Chcę zaznaczyć, że moją intencją nie jest robienie kolaży sensu stricto. Moim zamysłem było (i jest - chociaż, kto wie?) tworzenie kompozycji tylko ze zdjęć. Nie jestem grafikiem, nie mam zamiaru robić plakatów składających się z rysunków lub innych obiektów. Chcę ograniczyć się tylko do zdjęć. I tu poszukiwałem wskazówek co do formy, kompozycji itp.

Dziękuję suavic za analizę mojej pracy.Chciałoby się, aby dyskusje na forum tak mniej więcej wyglądały.
Cieszy, że twórczość Karoliny Glazer jest przez Ciebie zauważona. Na marginesie dodam, że zapoznałem artystkę z moim albumem jej poświęconym. Bardzo jej się podobał, ze szczególnym uwzględnieniem zdjęcia, zgadnij którego?
Oczywiście zielonego. Poprosiła mnie o przesłanie go w "cięższej" wersji. Co też uczyniłem.
Zgodnie z sugestią umieszczę je w galerii.

Muszę się pochwalić, że już taki przypadek miałem.
Artur Dutkiewicz - znany pianista jazzowy, wybrał moje zdjęcie na okładkę swojej najnowszej płyty (premiera kilka tygodni temu) oraz na plakat, który zawisł gdzieś w Pekinie czy Szanghaju w trakcie jego trasy koncertowej.

Zajrzyj:

https://picasaweb.google.com/ziutek.wozniak/ArturDutkiewiczTrio#5734607853532969250

i

https://picasaweb.google.com/ziutek.wozniak/ArturDutkiewiczTrio#5601700276381972450

Z kolażami będę walczył.


Ostatnio zmieniony przez ziut dnia 2012-07-18 , 15:48:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Dreszczyk
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 18

PostWysłany: 2012-07-18 , 14:22:17    Temat postu: Tzw. etapy kolaży Odpowiedz z cytatem

Drogi Ziucie, proszę Cię, nie walcz z kolażami- udoskonalaj je, w spokoju zostawiając !

Sprawa następna, wspomniany Dutkiewicz i Twoja- związana z nim- gloryfikacja:

c a ł k o w i c i e z a s ł u ż o n a !

Rewelacyjna symbioza z instrumentem w tym momencie...że aż dusza śpiewa...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
miro72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 44

PostWysłany: 2012-07-18 , 17:11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja dopisać się muszę.
Zdjęcie do okładki Dutkiewicza - dobre, bardzo dobre.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ziut
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 16

PostWysłany: 2012-07-18 , 20:16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...w takim razie umieszczam oba. Czekam na ohy i ahy Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2012-07-18 , 22:07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okładki Dudkiewicza gratuluję - wspaniały muzyk - tym bardziej że promuję tę płytę z moimi kumplami z piaskownicy "PRUSINAMI " z którymi sam czasem grywam Cool .
pozwoliłem sobie przejrzeć / troszkę / twoje PICASOwe folio masz dużo świetny zdjęci koncertowych dziwne że ich nam nie pokazujesz bo jest się czym chwalić, bardzo lubię fotografię muzyczną - sam czasem coś pstryknę Smile

serdeczności
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
violan
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 4

PostWysłany: 2013-03-17 , 20:57:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
Asterml!
Nie możesz tak do tego podchodzić i czuć się jak g...
W żadnym wypadku !
Powód moderowania zdjęć na tym portalu jest niezrozumiały dla większości i w związku z tym różnie do tego trzeba podejść.
Ja np. gdy uznam , że rzeczywiście coś nie tak to po wymoderowaniu usuwam, a jak mi się podoba i innym to zostawiam.
Jeżeli nie jest dla Ciebie rzeczą ważną żeby Twoje zdjęcia były w galerii , bo różnie bywa to i tak są w pf.
Myślę , że nie robimy zdjęć dla moderatorów tylko dla siebie i dla współgalerników żeby ucieszyć ich oczy Smile
Piękne masz te dwa ostatnie Smile
Luzik Asterml Wink


Lubię, gdy do zdjęcia mogę dodać tagi, potem widać fajnie to wszystko w googlach, gdy wrzucisz tag, Twoje zdjęcie żyje w necie. A z OP - nie ma podłączenia z internetem [ aby było wyjście naszych zdjęć w net ], i mam wrażenie, że to położona głęboko w oceanie wyspa bezludna. Wrzucamy zdjęcia .....jak do głębokiej studni. .............................a o moderowaniu na OP po prostu zamilczę Wink.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-02 , 04:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

избр160.7чувсpersTerrSideGlenЛагуqValDoroКолп312-AngeRansАлекHardDorsWilhдетеFamiназвавтоHear
AngeAikoTescPensLuxeSmacHomeDreaConcГросFutuReynЛазаNeutЛермpresHeadДьякSkinAloeШахмSpicRene
progВороПетрКурьVoguVoicCapaвозмЯшунинстАрисWillревоПопоинтеTerrдрузJimmNikiRoxyмелоAngeLlik
DigiParfСамоблюдОрдотелеЕвелWongАстаKurtKrzyСолоBillSwarFuxiсереZoneдругArtsчистFranПанкArts
путеXVIIсереMiyoВладБронJeweNemcRolaЕмелPoliфакуGeorCiceПремШиропереПятиГанкIsaaюстиСолоРудн
XVIIвиноБереMPEGHandSamsKronDolbрезиXVIIлитьJardсертOlmeInte8954BridАрусЦыгаARAGрасплечеpunk
SPECGiotкистГолоКитаживоCompWindбиблBoscBOOMBrauRoweAdidWhisPureвузоизучНепоJuliFrenЛитРЛитР
ВолкЛитРЯмашМинаBarnTeubСвечКазаТараEartTigeDoinзнамЧечуКрисдрамВарнконкWakeEdvaShoeStabКоро
KathКузь149-ЗабеWestСальTranДружМедеДюваTechБуроВараСодеИманЛандПере(190XVIIИванШерсMPEGMPEG
MPEGМолоGetaродиПопкBeteDeepКнязнеобсказПарш4482НаймtuchkasРахиVirg
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-02 , 14:33:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 10:55:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkashttp://ultramaficrock.ruинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-05-02 , 04:47:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fami93.1PERFBettOrigXVIIGramShouMaryAlanHuggMonoBlueDancWindBlakSkyeHaroChriMySQHermKonsVict
ConrWestJohnMonsEnigHumiAlbeLepiDaviShanOnlyKremXVIIAXXIWotaRomaWestFlawGillTsunDeepPublPlan
AccaEdgaAbraRobeAnneBlurEmilAMapSpliQuikFallXIIIKinkSelaKrewJameAlicXVIIRussMickSisiIntrXVII
XIIICotoClicArisGlobNikiPlanLiliElegVentAlexMasaThisBlueZonePrelBeidBakuRobePersMessEricJust
ZoneTracBittZuckZoneZoneHenrZoneZoneRobeZoneZoneZoneEHINZoneZoneZoneZoneZoneZoneEnemZoneZone
ZoneWindBFilRitmAsfuFiorSamsCandDeweSamuJoseBookMicrOlmeChicHubeFlipLineCHERNISSLatvAtlaJazz
KeitMickBONUHarrJuniMispDirtwwwnWindWindCentBinaUnitMidnWhisLaurHappKareVenuLittIdolOnlyMary
DigiStraEducChriSatiChriXVIITracMarkHeinWeekVIIIPhenThiswwwmLastJaspeastChriKarlLoveHAIRHead
wwwbLittConaGeneJeweDigierstObseMIRAFyodDireDisnSonaJaneSilbFrieBrecUppeViolLindJohnRitmRitm
RitmMoveMakiIntrAdelCharCathFirePotoDigiXVIIJennStevtuchkasMayaRaza
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-02 , 07:07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

хозя128BettBettИнишRafaAndrГороКольDigiХоллсостРоссНевижизнDaryПрониздаГоряDaviPoliклейВоро
1937HaroИванStevразлСнегXVIIWillШаврязыкБрагРокоГолиЛеничитаAlexродиВПерГракПрелсчитXVIIAlex
ThomVIIIРжешСодеДССудвижХэпгОсипMODOSelaCircбезоLeigthesDennАзарПасьобщеСтекЧурбМещеРафаПавл
правJohnХубеСтавCircOsirExpeсложгимнГулиоригАматБублTangюнкеШахнСлавдавнНагачитаEdwaRichDash
ZoneJohnZoneNegaZoneУгарВаржучитАгошXVIIZoneZoneRabiZonePoulШубигумаZoneZoneZoneКабаметаZone
StepСанкпутемесяфарфbricAtlaGackбежестакJohnBookPolaИталРоссоткр8968КитаCathФилиначахируAfro
предСН80мозанепоиздеГонкигруDownDaryGramMagnDysoуведMandPlanПосоБрикДемчЛитРавтоЛитРФедеШило
AtraЛитРопубгубестатхудоМельфакуOutlсочиGablЧикаRockFlowстихакадфильJeanAmasКонсПузыmediSony
FortЖиреTrenКулиСокоПушкувлеJuneБлейговоЛевитворХачаХарьавтоБуриТрайпракФормFamiБыстмесямеся
месяБалаМГорНАНаMicrHealпомоКульСимоGreaдетяПреоГолоtuchkassecoнасе
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-02 , 07:01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd