FORUM - Fotografia - Moje zdjecie zostalo wymoderowane, admin nie odpowiada na wi


Idź do strony 1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smalec45
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 2

PostWysłany: 2012-03-13 , 09:33:07    Temat postu: Moje zdjecie zostalo wymoderowane, admin nie odpowiada na wi Odpowiedz z cytatem

Moje dwa ostatnie zdjecia zostaly wymoderowane z Gelerii. Napisalem wiadomosc do Redaktora, ale zadnej odpiowiedzi. Super by bylo zrozumiec dlaczego takie, albo inne zdjecie zostalo wyrzucone !!!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajaKa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 44

PostWysłany: 2012-03-13 , 09:44:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie licz na odpowiedź, jeszcze się nie zdarzyło by ktoś odpowiedział na wiadomość odnośnie moderacji.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
asterml
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 34

PostWysłany: 2012-03-13 , 10:37:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Rafi... "wężykiem"...
coś tam było o godności osobistej... Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hrabal2
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 2

PostWysłany: 2012-03-13 , 19:13:44    Temat postu: chamstwo moderatorów Odpowiedz z cytatem

moderatorzy jak na walce gladiatorów, raz kciuk w górę, raz w dół, a ile satysfakcji i próżności
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
asterml
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 34

PostWysłany: 2012-03-18 , 21:11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zdjęcie o id:735723, zostało wymoderowane.
Powód: Zdjęcie nie spełnia standardów obowiązujących w serwisie OnePhoto.net

Twoje zdjęcie o id:736390, zostało wymoderowane.
Powód: Zdjęcie nie spełnia standardów obowiązujących w serwisie OnePhoto.net

przedtem jeszcze dwa... serią..!
Fotografuję od lat - bo lubię... Nie oczekuję nadmiernych cudów-wianków, wyróżnień...
Wpadam dość rzadko, na ile czas pozwala... Oglądam głównie to, co na pierwszej stronie lub w komentarzach... Nie pyszczę, nie jeżdżę po ludziach, nie biorę udziału w żadnych rozgrywkach... Oczy mam i wiem, że te wymoderowane foty na to nie zasługują...
Drogi Moderatorze, nie wiem, kim jesteś i dlaczego to robisz...
- wstałeś lewą nogą...
- masz władzę..!
- masz coś do mnie osobiście...
- uprawiasz niezrozumiałe dla mnie portalowe politykierstwo...
- uważasz, że na świecie jest nadmiar fotografujących i należy ich szeregi przerzedzić...
(odpowiednie wybrać)
sprawiłeś, że poczułam się jak g..., więc możesz być zadowolony..!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-03-19 , 09:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asterml!
Nie możesz tak do tego podchodzić i czuć się jak g...
W żadnym wypadku !
Powód moderowania zdjęć na tym portalu jest niezrozumiały dla większości i w związku z tym różnie do tego trzeba podejść.
Ja np. gdy uznam , że rzeczywiście coś nie tak to po wymoderowaniu usuwam, a jak mi się podoba i innym to zostawiam.
Jeżeli nie jest dla Ciebie rzeczą ważną żeby Twoje zdjęcia były w galerii , bo różnie bywa to i tak są w pf.
Myślę , że nie robimy zdjęć dla moderatorów tylko dla siebie i dla współgalerników żeby ucieszyć ich oczy Smile
Piękne masz te dwa ostatnie Smile
Luzik Asterml Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
asterml
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 34

PostWysłany: 2012-03-19 , 16:39:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jago - dzięki za dobre słowo... Smile
Wiesz... niedługo będzie 5 lat, od kiedy tu "nastałam"... już bywało, że moderowano moje foty, niektóre wyrzucałam, inne zostawiłam - nie darłam szat...
Teraz wymoderowano foty dobre, serią... To nierówna gra, w której nie mam szans...
Czy chcę, żeby foty były widoczne..? Pewnie tak - po to je pokazujemy, żeby ktoś obejrzał, skomentował, doradził... Większość ludzi do przeglądania używa strzałek, więc fota wymoderowana staje się niewidoczna... Skoro nikt jej nie widzi, to równie dobrze może zostać na moim dysku...
Kiedy coś, co miało być przyjemnością i nauką staje się, z niezrozumiałych powodów, źródłem frustracji - nie warto dalej grać w taką grę...
Fotę motyla przywrócono do galerii głównej, a czy na zawsze, czy na pięć minut - nie wiem... Question
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-03-19 , 18:13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przywrócono oba Smile
Jak przywrócą to na zawsze Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
asterml
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 34

PostWysłany: 2012-03-21 , 17:46:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki - i pozdrawiam..! Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lego99
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 8

PostWysłany: 2012-03-23 , 19:09:31    Temat postu: Moje zdjecie zostalo wymoderowane, admin nie o Odpowiedz z cytatem

To nie jest prawda, że z Moderatorem nie można się skontaktować. Doświadczyłem tego na własnej osobie. Kiedyś wysłałem całą serie zdjęć pod tytułem "Żyj kolorowo". Niektóre ze zdjęć zostały wymoderowane, ale niektóre nie. Więc napisałem do Moderatora prośbę, żeby wymoderował resztę zdjęć, bo to jest w końcu seria. I zostałem wysłuchany, wkrótce pozostałe zdjęcia też zostały wymoderowane. Co było do udowodnienia Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
asterml
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 34

PostWysłany: 2012-04-25 , 08:58:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała zabawa od nowa..!
Naprawdę, mam już serdecznie dość..! znowu na "dzień dobry" wymoderowane dwie foty - proponuję napisać może w regulaminie, że jest zakaz wrzucania zdjęć roślin, albo coś w tym rodzaju... od ręki służę paroma linkami do kompletnie poprześwietlanych i nieostrych fot, które są w galerii głównej i czują sie świetnie...
Nie uważam się za artystę wielkiej klasy, ale bez przesady..!
Nie przyjmuję do wiadomości, że moje wymoderowane zdjecie zawilców nie spełnia jakichkolwiek standardów..! Sorry, ale to zakrawa na świństwo po prostu i tyle..!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mareko
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: 2012-05-30 , 04:31:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
http://onephoto.net/?id=743573#743573
Maje zdjęcie zostało wymoderowane co mnie zdziwiło napisałem do administratora o podanie powodu i pokazanie swojej galerii
Myślałem że w ten sposób zrozumiem decyzję Jednak w odpowiedzi zablokowano mi możliwość oceniania i komentowania.
Martwi mnie to że moderator podejmuje decyzje podchodząc z osobistymi urazami do uczestników galerii.
To że nie moderator jest niewidoczny, sprawia że, wydaje się mu że jest bezkarny. I może personalnie i z góry podchodzić do pozostałych.
Takie postępowanie to leczenie kompleksów z życia prywatnego
Nie wiem ja nie zamierzam wstawiać osobistych komentarzy nikomu więc dlaczego zablokowano mi możliwość komentowania?
Można zobaczyć że nie nadużywam ani ocen ani komentarzy
Myślę, że dobrze było by gdyby od takich decyzji można się odwołać do innych moderatorów
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ulili
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 19

PostWysłany: 2012-05-30 , 08:13:26    Temat postu: DLACZEGO, MAMO POMOZ MI Odpowiedz z cytatem

Mareko, kompletnie zla taktyka z twej strony, do tego nieprzeczytany z nalezyta uwaga Regulamin Onephoto.
Przyjmij do wiadomosci nastepujace aksjomaty- odgornie i bezsprzecznie:

- Moderator moze wszystko
- Moderator nie ma czasu dla kazdego, musi intensywnie foty usuwac, ma obligatoryjna formulke pismienna
- Moderatora sie nie obraza, to On moze sie na ciebie obrazic
- Moderatorowi nie wolno niczego narzucac, wrecz rozkazywac
- Moderator dysponuje zawsze dobrym wyczuciem, smakiem fotograficznym, indywidualnym co prawda
- Moderatora nie mozna dotknac, on istnieje w postaci wymoderowanych zdjec

Oklamales wszystkich, jakoby tendencyjnych i zlosliwych komentarzy nie wypisujesz,
a co ma znaczyc to twoje najpodlejsze sformulowanie u jednego z kolegow:

" nie jestem fanem fotek przyrodniczych" ?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mareko
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: 2012-05-30 , 11:45:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

Wiem że moderator może wszystko
Ale nie oznacza to że jest nieomylny i że jego decyzje są święte
Ja na przykład lubię widzieć galerię komentującego moje zdjęcia łatwiej mi zrozumieć jego spojrzenie
A moderator wymoderowuje fotkę i nic To nie moja wina że ktoś nie ma czasu.

Muszę się przyznać do błędu, że nie jestem pewien czy na pewno miałem zablokowaną możliwość oceny i komentowania czy otworzyłem fotkę zablokowaną przez autora i w chwili emocji nie wyciągnąłem złych wniosków. Jeżeli się pomyliłem to PRZEPRASZAM.

Natomiast tendencyjne i złośliwe komentarze rozumiem przez takie których treść wynika z uprzedzeń do autora a nie wyraża mojej subiektywnej oceny zdjęcia. Komentarz niepochlebny nie jest złośliwy.
tamten komentarz brzmiał "nie jestem fanem fotek przyrodniczych ale to jest świetne....... "
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ulili
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 19

PostWysłany: 2012-05-30 , 11:52:20    Temat postu: Blokada komentow Odpowiedz z cytatem

Analizuj ze zrozumieniem, szczegolnie moje ostatnie zdanie.
Wink
Identyczne me rozpoznanie problemu: otworzyles zdjecie, ktorego autor zablokowal mozliwosc skomentowania go.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd