FORUM - Towarzyskie - DLACZEGO POKAZUJECIE ZDJECIA W GALERIACH INTERNETOWYCH?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

dlaczego pokazujesz zdjecia na oph?
robię świetne zdjecia i niech widzą.
33%
 33%  [ 4 ]
robię straszne gnioty i niech mają.
16%
 16%  [ 2 ]
nie znam się... ale co tam ;)
33%
 33%  [ 4 ]
zdjęcia sa nieważne, ludzie tak i dla nich tu jestem.
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-02-04 , 10:28:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś tu czuć..................... Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
sir XY
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: 2009-02-04 , 12:45:58    Temat postu: czuć? Odpowiedz z cytatem

stagnację!! czyli zaduch!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-02-23 , 09:59:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam przerwę. Nie zdążyłam się wypowiedzieć, mam nadzieję, że nie wpakowali autorowi (w realu) kulki w łeb, to był taki silny motyw, ta ankieta...Smile

Wypowiadam się, bo doceniłam, że panu Hose się chciało, a co najważniejsze udało zaprosić nas do menu swojej ankiety, a to co podał w niej, to autorskie prawo każdego, nawet Hosego.

Szanowny panie Hose, zdecydowanie ostatnia odpowiedź w ankiecie, bo zaczynałam w Oph od ludzi, oglądając zdjęcia moich bliskich znajomych, potem liczyłam, że się czegoś nauczę, nauczyłam niewiele, tylko i wyłącznie z własnej winy, zaznaczam.

Wróciłam do punktu wyjścia, oglądam zdjęcia ludzi, ludzi z pasją, zaznaczam. Kiedy odczuwam głód Oph, smakuję i rozgryzam pasjonatów, bo ja nie znoszę krupniku panie Hose. Jest szary, mdły, bleeeeee. Uwielbiam zupy pomidorowe, kwaśne, aromatyczne, kolorowe, przepieprzone, przesolone czy z odrobiną chilli…

Z takim pf, po tylu latach w Oph, powinnam już zwiać panie Hose, wyjaśniając, że sznurowadło mi się rozwiązało, więc już nie mogę robić zdjęć, prawda?

Ale nie potrafię... nie potrafię, bo chyba jestem jak gwardia, umieram ale się nie poddaję. Nie wymiękam jak jakiś niedoszły samobójca, który stwierdziwszy, że woda jest za zimna, ze wszystkich sił stara się wydobyć na brzeg.

A zdjęcia? Cóż… Uprawiam panie Hose i będę nadal uprawiała fotografię dla samej siebie, jak ogrodnik, który, nie troszcząc się o kurs giełdowy cebulek tulipanowych, nie dba o to, że są przedmiotem spekulacji.

Panie Hose, rozpisałam się (znowu), przepraszam, ale po okresowej opehowej wstrzemięźwości, staję się straszną nudziarą...

Pozdrawiam wszystkich/
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-02-23 , 19:22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyłek, ale ty przecież strasznie gnioty rozsiewasz !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-02-24 , 09:55:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapolska, ogrodniczko od sadzenia ryżu w deszczu, nie ośmieszaj się, bo cie jeszcze wyślą na kurs zapylania do Holandii!!!Smile

Siała, to baba mak. Ja uprawiam gnioty i już tylko w swoim ogródku a ty mi nosa tam nie wciubiaj, bo poszczuje psem ogrodnika...

Niestosownym twój komentarz był, bo ja piętno gniociary znoszę z godnością i nie wymiękłam jak jakiś niedoszły samobójca, który stwierdziwszy, że woda jest za zimna, ze wszystkich sił stara się wydobyć na brzeg i nie zwiałam z galerii tłumacząc, że sznurowadło mi się rozwiązało, więc już nie mogę robić i wstawiać do Oph zdjęć, jak tchórz jaki, bo mam jaja...Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-24 , 11:38:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapolska to hubik
a hubik zawsze mówił że zdjęć nie skasuje, że za nic na oph nie wróci bo to nie honor mówić a robić inaczej
i co?.. i wystarczy się w inne piórka ubrać żeby było ok?..
mz. nie wystarczy... to ja już wole po swojemu, nikomu ciemnoty nie wciskam.

PS
nie przekonuj hubik żeś to nie Ty, to zdjęcie które masz w PF to zdjęcie Twojego przyjaciela, sam kiedyś pisałeś.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-02-24 , 16:58:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeszcze, ufam, ostatni:
zapolska to nie hubik, zdjęcie w moim portfolio przedstawia osobę,
która po raz pierwszy przeze mnie została sfotografowana przed
bodaj kwartałem, jeszcze nigdy i przez nikogo nie była zaprezentowana
w galerii internetowej (bynajmniej za zgodą na wykorzystanie wizerunku).
Za jakąś parszywę offcę nie ponoszę żadnej odpowiedzialności...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ginamiel
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 21

PostWysłany: 2009-02-26 , 09:09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hose a co to za pytania????


- Wy faktycznie chcecie się tutaj czegoś nauczyć?
- Czy w związku z tym naprawdę myślicie że to jest możliwe?
- Czy może problem w tym że szukacie akceptacji swoich prac bo jakoś mało jej w realu?
- Czy może macie tą akceptację i szukacie możliwości spotkania z "prostym ludem"?
- Czy może w związku z tym chcecie tych maluczkich czegoś nauczyć?
- Czy może nie chcecie ich niczego nauczyć a raczej pokazać tylko swoja wyższość?
- Czy może zdjęcia są tylko pretekstem do popisania się swoją grafomanią lub tez autentycznym talentem komentatorskim?
- Czy może działacie na zasadzie rozpędu?..lubiłem to i nie umiem/nie chce mi się szukać czegoś nowego?
- Czy może robicie zdjęcia dla publiczności jaką jest Wasza galeria i Wasze TWA i nadaje to sens Waszemu życiu?
- Czy może robienie zdjęć dla/pod galerię stało się dla Was swojego rodzaju nałogiem?
- Czy może jesteście tu tylko ze względu na znajomych którzy tez tu są (czyli kółko się zamyka)

oph to społeczność jak wszędzie...a łaczą je zdjęcia/to tak jak kółko szachistów/ czasmi się czegoś nauczysz ale w sumie chodzi o spotkanie ludzi o podobnych zainteresowaniach/niezależnie od tego jakie mają intencje...taka swoista wymiana pogladów Laughing tylko na wieksza skalę/globalną, że tak powiem Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-26 , 09:53:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ginamiel napisał:
hose a co to za pytania????


Wink


normalne, prowokujące, denerwujące, głupie, mądre, z sensem i bez niego... zależy kto co w nich wyczyta..jak to w Internecie..Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-02-26 , 11:34:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobcie jakas nowa, smieszna i intrygujaca ankiete...np. o sexie, tesciowej czy gotowaniu ryzu....moze dowiemy se o sobie samych wiecej, bo o tych fotach to nudne!!Smile Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-02-26 , 12:43:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto normalny daje sobie w niku charki ?

Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-02-26 , 18:44:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie bynajmniej;
inaczej mam.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
renka40
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3

PostWysłany: 2009-03-01 , 21:21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Hose
Nie wiem czy mój głos ma dla Ciebie jakieś znaczenie( a jestem w OPH),ale skoro już tu weszłam i przeczytałam Twoja ankiete to odpowiem na nią:
-jestem tu bo chciałam się czegoś nauczyć i nauczyłam się, naprawdę(i mówie nie tylko o fotografowaniu zdjęć Wink)
-jestem ,bo lubię oglądać zdjęcia (a dobrych tu mz nie brakuje)
-jestem z ciekawości na reakcje innych na moje zdjęcia(innych nie znaczy wszystkich jak popadnie-mam swoje autorytety)
-
- Pewnie jest kilka jeszcze bardziej banalnych powodów dla których tu przychodze,ale niech one zostaną w mej alkowie;-)
Pozdrawiam serdecznie.
Renka
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-01 , 21:56:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renka40 napisał:
Drogi Hose
Nie wiem czy mój głos ma dla Ciebie jakieś znaczenie( a jestem w OPH),ale skoro już tu weszłam i przeczytałam Twoja ankiete to odpowiem na nią:
-jestem tu bo chciałam się czegoś nauczyć i nauczyłam się, naprawdę(i mówie nie tylko o fotografowaniu zdjęć Wink)
-jestem ,bo lubię oglądać zdjęcia (a dobrych tu mz nie brakuje)
-jestem z ciekawości na reakcje innych na moje zdjęcia(innych nie znaczy wszystkich jak popadnie-mam swoje autorytety)
-
- Pewnie jest kilka jeszcze bardziej banalnych powodów dla których tu przychodze,ale niech one zostaną w mej alkowie;-)
Pozdrawiam serdecznie.
Renka


dzięki Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suro
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 85

PostWysłany: 2009-03-03 , 22:08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne pytania w ankiecie, prawie nie mogę na nie odpowiedzieć jednoznacznie .....

przyszedłem, żeby zobaczyć jak zostaną przyjęte moje zdjęcia ... pod jednym z pierwszych zostałem zdołowany przez jakiegoś gościa ... hose czy jak mu tam ... potem zacząłem się zastanawiać i wsiąkać, wsiąkać ... wsiąkać ....

teraz to już, nałóg ... straszny

pozdrawaim
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd