FORUM - Help! Jestem nowy - Gdzie ta rzeczowość i elokwencja? W zamian są TWA.


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pavlik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Paź 2000
Posty: 10

PostWysłany: 2010-10-21 , 07:25:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, problem zamieszczania zdjęć jest imho wirtualny. Ja swoje zamieszczam tam gdzie lubię. Na oph lubie, na plf nie itd.. Bardzo lubię jak coś mojego wydrukuje Superexpress albo Fakt. W tym roku "debiutowałem" zdjęciem Tu-154m w Gościu Niedzielnym. Wyobraź sobie rozmiar i zapalczywość TWA czytających ten periodyk. Moje zdjęcie wystąpiło w kontekście "zamachu" oczywiście. Wink

Podzielam Twój pogląd, że ta galeria ostatnio zdycha i coraz mniej się tu dzieje. Tyle, że imho to nie za sprawą TWA bo one zawsze były i będą. Może formuła oph się wyczerpała i trzeba tu jakieś zmiany zrobić, ale nie kolejne zmiany w stylu dodawania gadżetów, które utrudniają nawiagację po galerii (vide ostatnia zmiana wyglądu) tylko jakiś inny pomysł systemowy. Chodzi mi o coś w rodzaju wpuszczenia szczupaka do stawu żeby się karpie żwawiej ruszały. Kiedyś takim szczupakiem był Keramodnor, ale potrzeba nowego bo tamtemu zęby się już wytarły.
pozdrawiam,
P
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2010-10-21 , 07:59:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goran_dg napisał:
crim.. nie mierz ludzi swoją miarą... podziękowanie za komentarz to wg Ciebie objaw czegoś nie zgodnego z zasadami obycia społecznego..? Widać jesteś jednym z przykładów sytuacji wspomnianej w wątku. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" jak się to mawia w naszym kraju.
Nie znasz mnie nawet minimalnie a o coś mnie oskarżasz.. nawet nie wiesz jak się mylisz. Najwyraźniej pewne rzeczy po prostu w jakiś sposób Cię dotknęły. Już paru takich przebrnąłem na swoje drodze...


mialem ochote pokazac ci, jak w swiecie okrojonej ekspresji mozna interpretowac przejawy bytu.

tez mnie nie znasz, panie socjologu, ale nie widze przeszkód, gdybys zechcial.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2010-10-29 , 13:38:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawione komentarze 119
Wystawione pod własnymi zdjęciami 63
Otrzymane komentarze 195
to z twoich statystyk ...
jak zaczniesz spędzać tu 3-10 godzin dziennie i wystawisz 10.000 komentarzy to napisz ten post jeszcze raz
tymczasem pozdrawiam z ziemi
suavic
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Goran_dg
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15

PostWysłany: 2010-11-07 , 15:52:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrnę do 10.000 komentarzy tutaj (w co wątpię) to zrobię to. Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem jest właśnie ilość wystawianych notek to polecam dla Ciebie digart. Analizowałem wpisy nie tylko pod swoimi zdjęciami, ale w szerokim ogóle. Stąd moje wnioski. I z każdą chwilą zostaję bardziej utwierdzony, że były słuszne.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lactoral
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 13

PostWysłany: 2010-11-19 , 13:32:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mimo że jestem nowy,także uważam że klika znajomych tu rządzi jak powiedziano kiedyś "chwała naszym a reszcie .uji nie" oglądam zdjęcia odrzucone i dochodzę do wniosku że jakby to wrzucił znajomy władców strony to zdjęcie by nadał było nie wymoderowane.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd