FORUM - Towarzyskie - Facebook - OPH


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2010-09-23 , 18:07:59    Temat postu: Facebook - OPH Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór Wam,


Taki wątek zakładał już Hng tutaj: http://onephoto.net/forum_skin2/viewtopic.php?t=1122&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jednak wychodzę ze sprawą raz jeszcze :-)

Przede wszystkim zapraszamy do nieoficjalnej grupy Onephoto.net na Facebook'u.

Grupa pod tym adresem (również można odszukać za pomocą wyszukiwarki na stronie FB): http://www.facebook.com/group.php?gid=246488471877&ref=ts

Jest nas tam mało (na razie, mam nadzieję) i fajnie, gdy grupa będzie się powiększać, bo zwiększy to szansę na ruch (którego nie było).
Żeby do niej dołączyć, wystarczy kliknąć.

A jeśli nie ma się konta, to można je założyć.

Padały już pytania - po co mieć konto na Facebook'u?

Oprócz funkcji odszukiwania dawno niewidzianych znajomych, nauczycieli, kolegów i koleżanek, dodawania przyjaciół i rodziny bliskiej i dalekiej, Facebook może pełnić także inne interesujące funkcje.

Oprócz nastawiania się na znajome osoby, jak Kasia z ławki szkolnej, czy Jarek z portalu internetowego, również jako znajomych dodaję różnego typu serwisy internetowe (wiadomości, gazety), czy też np. galerie sztuki, festiwale, księgarnie, wydawnictwa itd.itp.

Co mi to daje?

Na głównej Tablicy Facebooka widzę wszelkiego typu wiadomości od tychże osób / instytucji jako jeden ciąg (jak strona w porannej gazecie do kawy).
Ponadto dostaję zaproszenia na różnego typu wydarzenia kulturalne.

Myślę, że to dość ciekawe w tego typu serwisach.

:-)

Ja na swoim profilu oprócz bzdurnych fotek i linków muzycznych ;-)
staram się również posyłać linki do stron wartościowych, interesujących księgarń, galerii itp.

Zatem zachęcam.

Pozdrawiam
Kamila Rondo - Karmazyn Młody


Ostatnio zmieniony przez karmazynowyartmlodzi dnia 2010-09-24 , 11:00:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
gar
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 55

PostWysłany: 2010-09-23 , 21:58:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chymmmm...... duzego ruchu to i nie ma w samym OPHu...
ale a'propo pustek.... chymmmm.... gdzie się podzialy twoje zdj?
niektore b. lubialem....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2010-09-24 , 16:49:53    Temat postu: hm... Odpowiedz z cytatem

rozumiem, że nk.pl jest już passée... wiem że to mój osobisty problem, ale ta obecna moda na Facebook drażni mnie niepomiernie - a za jakiś czas znów będzie coś innego... chyba się starzeję.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
peem
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 241

PostWysłany: 2010-09-24 , 18:17:49    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

Moda modą, ale argumenty Kamili wydają się być sensowne.
FB, tak jak nk i wiele innych to tylko narzędzia. Każdy indywidualnie decyduje w jakim zakresie (i czy) z nich skorzysta.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-09-24 , 18:48:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoiku wszyscy się starzejemy i ta sprawiedliwość jedyna jest radosna.Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2010-09-24 , 18:56:47    Temat postu: To pocieszające... Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę chodzi mi o to, że aktywność - społeczna, społecznościowa, towarzyska, jakakolwiek... zależy od chęci, a nie od narzędzi. niczego tutaj Facebookowi nie ujmując. tęsknię za starym OnePhoto...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2010-09-24 , 19:17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gar napisał:
chymmmm...... duzego ruchu to i nie ma w samym OPHu...
ale a'propo pustek.... chymmmm.... gdzie się podzialy twoje zdj?
niektore b. lubialem....


Gar, myślałam, że już Was przyzwyczaiłam Wink


stoik napisał:
rozumiem, że nk.pl jest już passée... wiem że to mój osobisty problem, ale ta obecna moda na Facebook drażni mnie niepomiernie - a za jakiś czas znów będzie coś innego... chyba się starzeję.


Stoiku, nie wiem, czy jest passe Smile Miałam tam konto, ale zrezygnowałam.
Na FB kiedyś założyłam konto, ale nie korzystałam z niego, bo wtedy nie widziałam możliwości.
A teraz niecnie je wykorzystuję Wink

Absolutnie nie zmuszam - każdy sam wybiera.

A jeśli chodzi o starzenie - nie martw się. Ja np. nie rozumiem, po co się nosi kalosze chodząc po mieście Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2010-10-27 , 13:45:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, i tak nic nie wynika z tej grupy,
nie widzę, żeby się coś działo.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-03-01 , 18:42:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-07-06 , 03:38:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-09-09 , 18:17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-01 , 17:35:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thro701.1ReprBettСолосупеJameпансLuigСмирВель2535ЛениКаспNX-6GeorНовоLett1576PresветокрасНиде
ГоряPoemMargEdgaPetePeteErneунивсобсRembавтоМаккКожиAnneдругNiveXIIIRougNickроднАртисертGuns
WillсертPushсертMariSisiФилиSelaродиотксJuliBrunInteMonsDoriCircAdioРазмSamsSelaLiveMargEnig
CookЧубиКомпThomСкаб(ВорКинжMiyoслужМириlunaкараФилиVIIIЕвгеASASсерепереSimmфианосноZoneKevi
ХельZoneWarnPlacWillдетеXaviDomiZoneпостремеXVIIXVIIлечемагиUmbeгазеBillBarrФран01-2BrucАдам
ZoneизящметаTaniпатиPhilNardMabeСтебShreинсттерм6200CM21цветElie1525ЧуниCentMitsувелдетяFinl
NeilупакAerowwwnциплтексязыкФортNeroАртиKaltBremBrauChouMonAчелоAndrЛитРЛитРRyanЛитРЛитРСара
MidwLiviВнукKarl(193BriaГурвразнСмирRiveпольэконXVIIHearWatePeacстудavidрыбаGuilВиниМоскСтил
КьярИманMartГориСергWakeврачClaiКапиСтерГуркЗахаГуркавтоWindптицвыруДавыCatsLindЕгорTaniTani
TaniSympвзроgreaAmouтеатНовиFranФормавтоБороИллюSteptuchkasStefвозм
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-12-01 , 19:02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-01 , 17:18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd