FORUM - Towarzyskie - blokowanie użytkownika


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2010-04-20 , 17:41:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to mam propozycją,zablokujmy się totalnie i wszyscy,
mniej rozterek wtedy w głowie będzie,no!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2010-04-20 , 21:31:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judefix napisał:
ja to mam propozycją,zablokujmy się totalnie i wszyscy,
mniej rozterek wtedy w głowie będzie,no!


Dokladnie! Kto pierwszy sie odblokuje, ten trąba!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2010-04-20 , 23:01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bede robila wszystko by zostac zablokowana na maxa....)

a co musze robic?...uzywac czesto slowa na k, h, p i w? plus stawianie jedynek..rany..ale to lubie....zaczynam od maja!Smile Twisted Evil

bardzo prosze was o sformuloania z jezykla polskiego, ktore moga mi w tym pomoc oraz naturalnie inne wskazowki Exclamation
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2010-04-21 , 06:13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z języka polskiego powiadasz ?

Np.

ty jadzie, ty gadzie,
ty świnio, ty dzięcielino,
ty podły typie,
ty nie trafiony genotypie ...

I jak widać na załączonym obrazku, zaimki osobowe koniecznie z małej litery.

Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
failsafe
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Lis 2001
Posty: 183

PostWysłany: 2010-04-21 , 09:34:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobieto - to nie działa tak. Lepiej zaatakuj redakcję. Napisz im, że kochasz meaculpę czy coś takiego... Z doświadczenia własnego wiem, że lanie szamba pod zdjęciami nie robi wrażenia na Olimipie portalu. Choć pewnie są równi i równiejsi, uważnie przyglądaj się kto ma najlepsze plecy. Najlepiej, jeśli zaatakujesz inną kobietę, ew. dziewczynę. Reakcja wtedy będzie natychmiastowa i najsilniejsza (ze strony skomentowanej) i redakcja nie będzie miała innego wyjścia jak cię bloknąć Wink

swoją drogą, warto by poszukać nowych, lepszych metod... Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2010-04-21 , 10:41:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech kazdy doda kazdego do ignorowanych i po rozterkach.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2010-04-21 , 11:27:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham meaculpe°!....czy to naprawde tak widac bardzo? Wink

poza tym jestem tak smierdzacym leniem, ze tworzenie komentarzy jest dla mnie zadaniem nie do przebrniecia Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2010-04-21 , 11:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam już zablokowałe 1255 osobę,
idzie mi całkiem dobrze.....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
failsafe
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Lis 2001
Posty: 183

PostWysłany: 2010-04-21 , 12:28:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobietaniepowazna napisał:
kocham meaculpe°!....czy to naprawde tak widac bardzo? Wink

poza tym jestem tak smierdzacym leniem, ze tworzenie komentarzy jest dla mnie zadaniem nie do przebrniecia Twisted Evil


no dobra, jest rada. Stawiaj same jedynki. Ja wiem, że to terapia szokowa, ale daję Ci maksymalnie 98 jedynek nim wylecisz ze świstem Wink. Oczywiście, stawiaj je pod dobrymi zdjęciami. Ale złymi też, dla checy Wink.

chętnie bym Ci pomógł i nawet odblokował ocenianie, ale wtedy i inni by skorzystali i powiedzieli co sądzą o moich zdjęciach, a tego moje ego by nie przeżyło. Ale i bez tego jest gdzie hasać ;-D
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 08:10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

вели131.9BettBettErleDeanJaneDelpПоноAssaSonyсклаOrieKaraHeleОблаШевчPaleTiesDanzJackРинпчита
ThomсторКолтPlatIoneKeraANNEEricВУЗоLSDSIrisНедбRichСилиPureсериГоряотлиLuanRobeMichфакуRexo
OZONJackBriaвойнPopeSantWindтелеГогуИП,МвремформКузнTuraБоярArthПолуJoseStanErnsGustШилоуказ
PushFlowэтапстолJakeLiteAgatSimsТрошHeroChriWindSempArtsтераT6YКрасссоглRumiБорзRodnРоссAlan
tapaЖивысереLoriWholХромИордJoseXaviGONZавтоАбраMontWindViveLiPoСувоWinsPatrJameситеMomePers
Days1950клейCMK-хороOrgaVestSAMSсборMarv1002ЧайкРумыPianESFWBestJeweограPerfLanzкомпChirGerm
тексSlinEducМихакамнDancPiloWindадвоКитаARICBorkсертGuccфрукhttpЛитРЛитРГогоЛитРдопоБольЛуга
MikeЗайцСтепВолиИллюСтраМахрCapeослеJoseDealWindРомаStroКолыавтоЗапоXVIIEsteErikколлInteДюва
караНасиРаилMariLostавтоKamiМазиСувоEmerGoldRespжизнУшакMariВиннZverwwwtGeorпласГинзCMK-CMK-
CMK-AdobАкимИллюdesiхудоGostШмелСычеДружстудMoneSheltuchkasДолгреда
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 18:36:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-21 , 05:37:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-21 , 05:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

132.7
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-21 , 05:39:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-21 , 05:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Następny
Strona 2 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



 
 

© 2001 - 2009 OnePhoto.net

reklama |  kontakt |  zasady |  regulamin |  faq |  zgłoś błąd