zapamiętaj

FORUM - Technika, sprzęt, obróbka - Sprzedam - nikkor 24-70/2.8 g ed af-s


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaprztyk
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 30 Mar 2004
Posty: 5

PostWysłany: 2009-10-27 , 09:16:42    Temat postu: Sprzedam - nikkor 24-70/2.8 g ed af-s Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam do sprzedania obiektyw Nikkor 24-70/2.8 G ED AF-S

Używany przez moją osobę przez rok, kupiony w sklepie. Przez ostatnie trzy miesiące praktycznie leżał nie używany.
Jest cały i zdrowy nie upadł i ma się dobrze.
Chętnie oddam go w dobre ręce. Ja się przesiadam na stałki.
Był w serwisie na wymianę odłażących gum więc jego ogumienie jest nowe i całe.
Cena: 5200 zł

Tel: 662 078 594
mail: lukaszkasprzycki(@)gmail.com

Pozdrawiam
Łukasz Kasprzycki
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-10-27 , 18:10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do całej Pana osoby:
to w tak drogim szkle już po roku
gumy odchodzą, i to w Nikkorze ???
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-10-27 , 20:41:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajkaKersini napisał:
Mam pytanie do całej Pana osoby:
to w tak drogim szkle już po roku
gumy odchodzą, i to w Nikkorze ???


z pewnością, musi tylko leżeć na kaloryferze.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kaprztyk
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 30 Mar 2004
Posty: 5

PostWysłany: 2009-10-27 , 21:30:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani miła ja rozumiem że natura czepialska ale może w zgiełku przeróżnych Pani zainteresowań odpowiedź w google.com można odnaleźć...tak to specyfikacja w nowych sprzętach nikona jest że guma ta odchodzi i nie ważne czy po miesiącu roku czy trzech latach...klejone to nie jest tylko zwyczajnie na zatrzaski pasowane.

Zacny Hose widzę że samopoczucie dzisiaj dobre

bardzo mi miło że ktoś coś napisał lecz przykro że natura polaka się w Was odzywa.


Pozdrawiam
Łukasz K.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-10-28 , 05:49:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochany Panie Łukaszu, broń Cię Panie Boże czepialska,
raczej zażenowana w kontekście Nikona, wyobraź Pan sobie,
właśnie tego obiektywu taniej poszukuję, ucieszyłam się najpierw
widząc Pański anons, dopiero potem, zdając sobie sprawę, że znów
mi gumy do roku zlezą (ogromnie dziękuję za szczerość w ogłoszeniu),
zrezygnowałam w ogóle z tego podłego szkła ! Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kaprztyk
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 30 Mar 2004
Posty: 5

PostWysłany: 2009-10-28 , 10:05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie szczerość to dobra informacja dla nabywcy Smile Nowe gumy hehe Wink
Szkło samo w sobie jest rewelacyjne i jestem z niego zadowolony ale jakoś mnie ogranicza wolę stałki, dlatego się go pozbywam.
Z D80 spisywało się świetnie z D700 też. Nie ma się czym przerażać trza brać Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-02-03 , 10:22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venu338.5BettCHAPSussDaveMarkSoprMPEGYvesAndaPaulBaraTescRodeTescRitzTescZyliTefaZoneKurtTesc
DekoClasJohnAlisNormJackAlexamouTakiOralMadeYorkChooHarrJameLeviAquoRAFFMagiMotoChamAccaSalu
AlicConcGayaEaseBillLineSkotNikiKarlPetespeethesSPECCircQuiktranVashRobeElegSelaRobePushPush
MiguTrasElegELEGBerlFeliSelaRondLowlMaxCZoneZoneWeniIlijLikeAndrZoneFamiDaviFranJeanZoneDent
SideZoneThorZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamKonrZoneZone
ZoneeugeGreaPionSchiStieHotpDavoRageTogeDawnNickWWReLeifFlipWoodJeffRingSTARFORDSandThisSoul
ValiMEREWindBlanHautWarhrockWindWindPatrTremDremTefaClorBoziWindBabyGeneWillEverBeyoDeadVIII
StomXIIIOZONXVIIZeutSearMicrReceCeraInsoTopSDoskHarvBurnBastLizaXVIIFromMainwwwmKirkFromGior
JoseGeorDaviRolfDennAreaGeofJeweSusaAndrLeslIntrBioSRobeKokoEnjoLynnbonuHoisAllaWithPionPion
PionPeteCaboWaitDanioutrOrigTroyVictFrieAlanEastEngltuchkasMathEngl
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
anthonyscotte23
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Kwi 2022
Posty: 14

PostWysłany: 2023-02-21 , 13:59:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Please keep us updated. roofer Newport
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-03-04 , 21:31:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-06-04 , 09:21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
papercoatingсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach