zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - Zdjęcie wymoderowane?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-17 , 20:40:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu szanuję swój czas...i bez wazeliny - nie mam go tyle co ty, by pisać po 10000xxx komentarzy innym licząc na odwzajemnienie:). A no i wychodzę z domu czasami tobie też radzę;p

A jak już jesteśmy przy danych w profilu to poczytaj...Smile

"Mądry mówi to co myśli, a Głupi to co wie"

Skończyłem:)

Ps. a Ty sobie zmień i wpisz "Troll" chyba nie muszę tłumaczyć kto to dzieciaku:)
To małe światełko w oddali to świat..czasami warto się przejść na "kupę piachu" i pooddychać świeżym powietrzem, dobrze robi i pomaga myślećSmile
Ehh kolejny niespełniony artysta fotograf, który zamiast zdjęciami chce nadrobić tekstami. A tu bęc trafiła kosa na kamień...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
voygraf57
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 301

PostWysłany: 2009-08-18 , 03:24:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1>Zle zrobiłeś ze zlikwidowałeś zdjęcia,krzywdy tym nikomu nie zadałeś,a nieobecni głosu nie maja.
2>Ja nigdy swoich nie zlikwiduje.Czekasz dwa tygodnie ,żeby tylko 6 zdjęć pokazać i potem znowu dni czternaście w zniecierpliwieniu i męce na ten dzień świąteczny kiedy znowu możesz się pochwalić,tym czym Muza cie natchnęła....A Ty cały swój wysiłek unicestwiłeś w jednej sekundzie.
3>Pokazywałem zdjęcia na rożnych portalach,gdzie nie wywalają zdjęć,wszyscy się uśmiechają i piszą mile komentarze,wszyscy maja przepiękne zdjęcia i wszyscy są mistrzami.I Ty możesz zostać jednym z nich,wystarczy spędzić pól dnia i pisać mile słowa pod zdjęciami,jak leci, a na pewno zaciągniesz się do jakiegoś kolka psychicznego poparcia i staniesz się mistrzem...Na początku to cie buduje,a potem ,zwłaszcza kiedy brzydzi i nudzi cie pisanie kłamstw pod byle jakimi zdjęciami możesz dostać odruchów zwrotnych ...
4>W znanym portalu Flickr każdej godziny ukazuje się około 6000 zdjęć.....pamiętaj,ze nawet jeśli ktoś napisał coś złego ,śmiesznego,nawet wstrętnego to zrobił wysiłek,żeby zdjęcie otworzyć,popatrzeć na niego chwile i napisać cosik.W jakiś sposób to zdjęcie "zmusiło"go do reakcji takiej czy owakiej,ale na pewno szczerej ,a to jest najważniejsze.Zdjęcie zostało na chwile,lub dłużej zauważone.Twój wysiłek nie poszedł na marne manowce...Smile
5>Wiec wole tu być,bo jest ciekawie i masa zdjęć do strawienia,tych dobrych i złych.
Po................zdrowienia............Wojtek
PS.Jeśli napisałem głupoty,to z dołu przepraszam,ale pisałem po trzeźwemu...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
msdaisy
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 2

PostWysłany: 2009-08-18 , 10:11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voygraf57 napisał:
pamiętaj,ze nawet jeśli ktoś napisał coś złego ,śmiesznego,nawet wstrętnego to zrobił wysiłek,żeby zdjęcie otworzyć,popatrzeć na niego chwile i napisać cosik.W jakiś sposób to zdjęcie "zmusiło"go do reakcji takiej czy owakiej,ale na pewno szczerej ,a to jest najważniejsze.Zdjęcie zostało na chwile,lub dłużej zauważone.Twój wysiłek nie poszedł na marne manowce...


W takim razie moderatorzy muszą 'coś' widzieć w moich zdjęciach, bo każde zostało wymoderowane Smile A ulubiony powód moderacji: złe zdjęcie zwierzaka. Ciekawe, jakie będzie dobre <mysli>
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-18 , 11:57:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek w żadnym wypadku niczego złego nie napisałeśSmile. A i owszem są portale na, których są same ah i ehh, pięknie i ładnie...Ale są też takie, że zamiast moderować powiedzmy zdjęcie, które ma tam jakąś formę jakiś obraz prezentuje ale technicznie jest ok (nie wskazując na dobre). To często można się dowiedzieć co się nie podoba,co się podoba na konkretnym zdjęciu...jaki i w którym miejscu jest błąd. Mam prac dużo, zarówno macro, krajobrazy, a nawet i coś z ludźmi próbowałem - po prostu w różnych sytuacjach staram się ogarnąć wiele (może nawet zbyt wiele naraz).

voygraf57 napisał:
... wszyscy są mistrzami.I Ty możesz zostać jednym z nich,wystarczy spędzić pól dnia i pisać mile słowa pod zdjęciami,jak leci, a na pewno zaciągniesz się do jakiegoś kolka psychicznego poparcia i staniesz się mistrzem...


Jednak wolę pokazywać zdjęcia i być sobąSmile

Tylko wiesz co mnie drażni...może jestem uczulony czy jakoś tak. Ale jak ktoś kto ma zdjęcia tzw. SF z jakąś babą i gazetą (gdzie technicznie zdjęcie do bani) może oceniać/krytykować coś co sam nie posiada - gdzie nigdy nie próbował -...uwagi mile wskazane, konstruktywna krytyka również - ale bezsensowne komentarze to trochę płytkie...Tak samo dziwi mnie jak ktoś kto w życiu nie robił zdjęć macro - może się udzielać (krytykować) zdjęcie makro...nie mając bladego pojęcia ile to wysiłku kosztuje...Gdy widzę, że uwagę zwraca ktoś, kto w swoim folio ma ciekawe prace, tematycznie podobne to szacunek i jego uwagi są dużo warte...chylę czoła.

To tak samo jak bardzo dobry przykład z życia odnośnie dajmy na to narkotyków/alkoholu itp.: jak osoba, która nigdy nie spróbowała może się wypowiadać jak to jest...ona po prostu jednym słowem - gówno wie za przeproszeniem...nie spróbujesz, nie wiesz - nie wiesz, nie udzielaj się...a bynajmniej nie pouczaj.

Ta panorama nie była rewelacyjna i zdaję sobie z tego sprawę - ale przyczyna - zdjęcie pamiątkowe np. dla mnie to żadna przyczyna czy powód. Mało tego wstawiłem tą fotkę na innym portalu - ok, były uwagi odnośnie przepalania itd. ale wiesz co...przekonałem grupę ludzi (sami się przekonali) widząc fotografię i miejsce, co tam jest, jak to mniej więcej wygląda - że warto się wybrać na tą "KUPĘ PIACHU" i we wrześniu planujemy wspólny plener:)

I uwierz ja się łatwo nie poddajęSmile. I może zbyt pochopnie i zbyt szybko wywaliłem zdjęcia, a nawet z głupoty (własnej nawet sam potrafię się śmiać) no ale uczymy się na błędach, uczymy się w zasadzie całe życie (bo co poniektórzy to pozjadali już wszelkie rozumy) - ale mam ich trochę i to w różnej tematyce:)

I fakt nie muszę wazeliny okazywać innym milionami komentarzy i ocenami siedząc godzinami przed monitorem mając u siebie dorobek kilku fotek wolę np. wyjść na piwo Smile Bo komentuję i oceniam gdy widzę, że warto...nie aby ktoś mi również skomentował.

I dziękuję Tobie oraz kilku osobom, które się udzieliły tutaj jak i na PW za wskazówki:) Zapewne skorzystam;] Ps. Romulusie dużo prawdy w twych słowach płynie:)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
voygraf57
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 301

PostWysłany: 2009-08-18 , 16:33:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety(?) tu jest jak w życiu...nauczyciel da ci jedynkę niesprawiedliwie,z pracy cie zwolnią bez wyjaśnienia,dziewczyna cie rzuci bez słowa,zona rzuci talerzem i potokiem slow...Dlatego warto ,zanim się zacznie pokazywać zdjecia poczytać forum,komentarze i pooglądać zdjecia i być przygotowanym na najgorsze.A jak juz jesteś ,to nie podchodź zbyt emocjonalnie,ja bym powiedział ,ze z taka sama emocja jak podchodzisz do wypicia szklanki piwa..Smile
Msdaisy-moderatorzy chodzą swoimi ścieżkami,a Ty masz komentarze pod zdjęciami,ktoś oglądnął Twe zdjecia i na pewno panna Stokrotka kojarzy sie komuś z biedronka i motylkiem.Zaistniałaś....nie cofaj sie,brnij w to błoto dalej Smile
Po.........zdrowienia.........Wojtek...........
PS.Stokrotko-wpisz wyszukiwarce słowo- biedronka i zobacz ,jak inni widza tego żuczka.Masz szanse bo biedronek nie jest za wiele na tym portalu....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-18 , 18:49:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płaksior.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-18 , 19:14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek i za pewne rację prawisz:) Jak i w życiu są tacy ludzie jak np. Ty, Romulus oraz wiele innych...i prędzej dlatego zostanę niż dla fot:)

Majka...co texty się skończyły czy mój tekst jest zbyt zawiły?Smile Czytaj pierwszy post na tej stronie i idź komentować innym foty musisz cały dzień nadrobićSmile (być może ktoś odwzajemni 30 Twoich dziennych komentarzy na twoich zdjęciach). Bo już nic mądrego tutaj w tym temacie nie wymyślisz...nie mam zamiaru z tobą polemizować bo zbyt płytkie mam doświadczenie w tej dziedzinie:) (i raczej nie zdobędęSmileSmile

Miłego Wieczoru:)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-18 , 19:52:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I do tego stary pierdziel (data urodzenia: 1901-01-01),
aż dziwota, że w rubryce "Jestem nowy".
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jarek1182
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 70

PostWysłany: 2009-08-18 , 21:34:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego wybrałem oph? ponieważ tutaj nie ma och i ach pod każdym zdjęciem. niektórzy narzekają na brak konstruktywnej krytyki ponieważ ktoś napisał pod zdjęciem słowo: nie, gniot, do kosza... itp. Przejrzałem troszkę portali przed oph i zmuliło mnie. Shocked
Kiedyś już pisałem, że nie ma recepty na robienie dobrych zdjęć tylko wskazówki, a przytoczone powyżej słowa są wskazówką, żeby zadać sobie pytanie: "co robię źle" "gdzie popełniłem błąd" "ach no tak to pooglądam więcej zdjęć, pochodzę na wystawy". To tak jakby komuś sprzedać instrukcję typu "jak postępować z kobietą" nie da się...
I tu nasunęła mi się pewna myśl. Idea Fotografia jest jak kobieta, każda wymaga indywidualnego podejścia Rolling Eyes
Poza tym nie lubię kiedy ktoś wylewa swoje frustracje pod cudzymi zdjęciami.
Zazwyczaj nie rozpisuję się aż tyle, poniosło mnie.
Zresztą w profilu mam pewien cytat na temat fotografii.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-18 , 23:11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarku również masz rację. Ale opinia, opinii często nie równa - nie obiektywna.
A co do frustracji:) To jeszcze gorzej (i jaką trzeba być xxx osobą) jest je wylewać wchodząc komuś na profil i czepiać się danych z profilu...w dodatku jak bardzo trzeba być sfrustrowanym;]

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lactoral
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 13

PostWysłany: 2010-11-19 , 15:35:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kolejny nie zadowolony z moderacji,jak jest tu ich wielu.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-03-03 , 01:50:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-07-07 , 20:24:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-03 , 13:11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkashttp://ultramaficrock.ruинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-12-03 , 20:10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach