zapamiętaj

FORUM - Towarzyskie - Nowe OPH - opinie


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milosnik.fotografii
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 23

PostWysłany: 2009-01-08 , 21:17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lafuma napisał:
Aha. Żeby przewinąć do kolejnej podstrony np. polecanych, komentarzy, ocen to trzeba trafić kursorem w taką maciupeńką kreseczkę na ikonce >>


Potrafisz kliknąć na [1] czy [9] stronę ikonkę tej samej wielkości, a nie możesz trafić w [>>] ?

To już szukanie błędów "na siłę".
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
sensibileanima
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 6

PostWysłany: 2009-01-08 , 21:45:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
rozumiem ogromny wkład pracy redakcji w ten wygląd, ale mi także się on nie podoba, wolałam stare oph, było bardziej przyjazne, przynajmniej ja to tak odbieram..
a teraz hmm tak mam niebotyczną ilość polecanek, prawie 290 a mam problem by swoje 30 zazwyczaj wyklikać
nie rozumiem dlaczego w ulubionych mam zdjęcia, których nigdy nie miałam
średnie są w pf liczone jakoś dziwacznie ( i to mówię ja matematyk, bo jakoś ni jak mi takie nie wychodzą)
żeby przejść do następnej strony trzeba przejechać cały ekran na górę
a jeśli próbuję cokolwiek sprawdzić pod zdjęciem, np kto oceniał to cały tekst zamienia mi się na biały i prawie nic nie widać
poza tym ciekawostka można wstawić tylko 10? bo co nie kliknę to i tak w ocenach jest 10.
nie ma dostępu do skasowanych zdjęć
kompresja jakaś straszna

wiem wiem ponarzekałam
ale ja chcę stare Sad

sensi
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
milosnik.fotografii
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 23

PostWysłany: 2009-01-08 , 21:49:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sensibileanima napisał:
ale ja chcę stare Sad

sensi


W miesiąc te błędy będą poprawione. Jestem o tym przekonany.

Pragniesz starego OPH, bo się do niego przyzwyczaiłeś Smile Po 2 miesiąch przyzwyczaisz się do nowego. I z pewnością Ci się spodoba.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
sensibileanima
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 6

PostWysłany: 2009-01-08 , 21:52:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc, to nie wiem czy chcę się przyzwyczajać, bo mnie odstrasza, a teraz już nawet komentować nie mogę, więc cóż ;P
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
maycia
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 67

PostWysłany: 2009-01-08 , 22:09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjecia wygladaja gorzej w nowej szacie,ja zostawilbym stare op i dodalbym nowe opcje.......
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lafuma
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 17

PostWysłany: 2009-01-08 , 22:15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milosnik.fotografii napisał:
lafuma napisał:
Aha. Żeby przewinąć do kolejnej podstrony np. polecanych, komentarzy, ocen to trzeba trafić kursorem w taką maciupeńką kreseczkę na ikonce >>


Potrafisz kliknąć na [1] czy [9] stronę ikonkę tej samej wielkości, a nie możesz trafić w [>>] ?

To już szukanie błędów "na siłę".

Nie w ikonkę >> tylko w cieniutką kreseczkę pod symbolem >>.



Klikanie w >> czy też w [1]... [9] nic nie daje. U mnie to nie działa. Kreseczka pojawia się dopiero po kilku przesunięciach kursora nad symbolem >>. Nie szukam błędów na siłę. Te symbole do nawigacji są rysowane dynamicznie i coś z nimi jest nie tak.

Edit:
Przy przeglądaniu galerii ora popularnych nic takiego jak powyżej nie występuje. Cyferki linkują poprawnie. Błąd jest przy polecanych i przeglądaniu własnych komentarzy. No i jeszcze widzę w otrzymanych komentarzach, komentarze wystawione przeze mnie, otrzymanych nie posiadam bo nie mam przecież zdjęć.

I jeszcze 2 kolejne problemy

Zagubione zdjęcie to
http://onephoto.net/?id=561221
Być może jest problem ze zdjęciami w kwadracie.

Oraz w polecanych


Po klikinięciu w podświetlone zdjęcie nic się nie dzieje, kursor nie zmienia się w rączke tylko jest cały czas strzałeczka. PRzeglądrka nie rozponaje że to je imagelink
Występuje to przy niektórych zdjęciach, to akurat przykładowe.

Nie czepiam się, lubię ten portal, a zmiany mi się podobają. Błędy mam nadzieje zostaną pouswane.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-01-09 , 08:39:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetnie jest. jak dla mnie - projektanci nowej wersji poznali na kursach wieczorowych wszystkie zasady dobrego projektowania serwisów, po czym postanowili zastosować się do nich dokładnie na odwrót.
tłumaczenie wszystkich bugów kwestią przyzwyczajenia i konserwatyzmu użytkowników to jakaś dziecinada. znaczy się, że zupa wcale nie jest za słona ?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-01-09 , 08:44:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne co na + to nowe zmodernizowane forum, aczkolwiek nie przepadam za php bb i takimi tam. to są zresztą gotowe skrypty i nikt tu prawdopodobnie prochu nie wymyślił.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stef
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Wrz 2005
Posty: 1

PostWysłany: 2009-01-09 , 10:04:55    Temat postu: Kolorystycznie masakra, ale... Odpowiedz z cytatem

... redakcja chciała być na czasie i w Coolirisie śmiga.
Ech...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
beny
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 162

PostWysłany: 2009-01-09 , 10:48:43    Temat postu: W miesiąc? Odpowiedz z cytatem

milosnik.fotografii napisał:
W miesiąc te błędy będą poprawione. Jestem o tym przekonany.


Może lepiej w rok, żeby to zrobić dokładnie? Kilka miesięcy przygotowywania nowej wersji, "wielkie" odliczanie do 35-ciu (37-miu), WIELKI FALSTART wrześniowy, kolejne miesiące poprawiania błędów i teraz jeszcze miesiąc na poprawianie tego samego? Wstyd! Po prostu wstyd!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
molly
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Gru 2003
Posty: 4

PostWysłany: 2009-01-09 , 11:04:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beznadzieja,zadnemu portalowi kolejne odslony nie przyniosly do tej pory nic poza rozczarowaniem uzytkownikow... Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-01-09 , 11:44:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam powazne problemy z pisaniem kometarzy , ocenami i forum teraz....czuje sie wypedzona i ostraszona Shocked Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dezerter
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lis 2002
Posty: 45

PostWysłany: 2009-01-09 , 11:53:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze ze nawet nie bardzo mam nadzieje ze ocenianie komentowanie itd zacznie dzialac ponownie - nowe oph jest tak zabalaganione chaotyczne i odrywajace uwage od zdjec ze nawet nie bardzo chce mi sie go uczyc - strasznie zaluje bo to zawsze moj serwis byl a po raz pierwszy od lat przyszlo mi doglowy zeby stad uciekac ...

PS mam tylko nadzieje ze milosnik fotografii nie jest czlonkiem redakcji a tylko zwyklym prowokatorem - bo jesli jest to stopien lekcewazenia i traktowania nas uzytkownikow jak idiotow siegnal zenitu...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
gizm0
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 29

PostWysłany: 2009-01-09 , 18:15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompletnie mi się nie podoba nowe. i irytują mnie komentarze, że "to kwestia przyzwyczajenia". gdybym się chciała przyzwyczajać do takiej szaty graficznej, to bym siedziała na obiektywnych i plfoto.... ;-(
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
monsoon
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 13

PostWysłany: 2009-01-09 , 19:30:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dezerter napisał:
PS mam tylko nadzieje ze milosnik fotografii nie jest czlonkiem redakcji a tylko zwyklym prowokatorem - bo jesli jest to stopien lekcewazenia i traktowania nas uzytkownikow jak idiotow siegnal zenitu...


dezerter, a sadzisz że taki tam sobie zwykły prowokator jajcarz miałby jako datę przyłączenia eis do oph 1 stycznia 1970? to zdecydowanie jakiś wyjątkowy tępy przedstawiciel redakcji
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach