zapamiętaj

FORUM - Towarzyskie - Nie mam sily do administracji....ADMINIE nie pomagaj mi!


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-04-23 , 10:20:16    Temat postu: Nie mam sily do administracji....ADMINIE nie pomagaj mi! Odpowiedz z cytatem

Drogi Adminie.... (albo Jurku, bo chyba ktos taki do mnie raz napisal....)

Wczoraj znowu wstawilam zdjecie i chcialam sie posluzyc nowa funkcja OPh blokujaca komentarze, w zamian chcialam tylko oceny.
To juz drugi raz zmieniasz moje ustawienia i uaktywniasz te fukcje mimo mojego zupelnie innego wyboru.

Dlaczego tak robisz?; Co ma symbolizowac to ubezwlasnowolnienie obslugi wlasnego konta?

Juz raz pisalam, ze czesto sama wystawiam tylko oceny i tej formy wyrazenia wlasnego zdania oczekuje takze w zamian.Poza tym komentarze pod moimi fotkami powoduja u mnie zbyt duze podniecenie mentalne i wtedy nie moge sie skupic w ogole na wykonywanej pracy, przezywam kazde slowo i sie zastanwiam, a tak jak otrzymam ocene, podchodze do tego spokojnie, zastanwiam sie nad wieloma rzeczami, nurtuje mnie to, mysle pozytywniej, szukam, bladze ale mam motywacje do rozwoju. Co najwazniesze: jestem spokojniejsza.
I tak np. jesli ktos stawia mi slaba ocene , a ja wiem, ze tak uwaza naprawde, to bardzo mnie to motywuje i wiem, ze nie napisze nic prywatnego pod moim adresem a fota mu sie po prostu nie podoba.
Te forme jest mi latwiej zaakceptowac.
Naturalnie, ze cenie sobie opinie niektorych moich kolegow i kolezanek z Oph i sa onne cenne, ale to roztrzygamy czasem telefonicznie i bardziej prywatnie i tak lubie najbardziej.

Bardzo prosze nie manipuluj moim zdaniem i pozwol mi uzywac nowoczesnych narzedzi OPH bez twojej kontroli!! Exclamation

BEDE szczerze zobowiazana Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
znoof
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2001
Posty: 342

PostWysłany: 2009-04-23 , 11:37:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, myslalem ze sie pomylilas, wylaczajac komentarze.
dzisiaj nie zajme sie juz Twoim problemem, przyjezdza bowiem ciotka Bozena z Katowic.
Jutro, skoro swit, postaram sie o rozwiazanie tej sprawy, ku Twojemu zadowoleniu naturalnie.

pzdr Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-04-23 , 11:49:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na Twom miejscu blokował i ocenianie i komentowanie, niech gawiedź napawa się w milczeniu zdjęciami
a do komentowania pozostawił forum
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hpf
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2003
Posty: 160

PostWysłany: 2009-04-23 , 12:04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontra Smile))))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-04-23 , 12:53:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co ci chodzi kontra?:::NA TWOJE oceny zawsze bedzie miejsce w moim pf...... Wink

Pamietaj, zeby nie zapominac o blokowaniu oceniania u ciebie, bo jeszcze ci to ktos odlaczy i bedzie wtedy..... Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-04-23 , 12:57:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phi...
pochlastam się chyba wtedy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-04-23 , 13:32:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko w twoich rekach..... Mr. Green
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-04-23 , 13:40:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Vertrauen ist gut - Kontrolle ist besser'
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-04-24 , 10:03:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
sir XY
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: 2009-05-05 , 18:21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak admin nie powinien w ustawienia ingerować. z całą pewnoscią naruszył regulamin. Swoja drogą dziwne że wolisz same oceny liczbowe. W innych galeriach gdzie oceny liczbowe sa mozliwe bez tekstowych, oceniani protestują. Trzeba przyznać ze zawyczaj toco sie tu czyta to często nie recenzje a przedstawianie własnej wizji cudzego zdjęcia. Z praktyki wiem ze SPRAWA JEST BEZNADZIEJNA. Nie ma optymalnego rozwiażania.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-03 , 05:04:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-04 , 05:01:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati373.3BettCHAPDigiPaveDrorAgaiEbanHeurMichConcGiveReneClauHighClinekokGyorSoluBigmVirgMega
FantXVIINorbCartCartStonWoodContAdveStefQueePaniHearStefHorrBaldXVIIKonsEricTiarMetaPalmMord
LineSieLGrimVoguPianCotoGrimMexiRobaRajnELEGModoPushOsirHundElegRDRAMichWindWindJuliSieLRoma
PierPushElsySelaMariPaliELEGZoneQuikPaliZoneMiyoMatiLeopAndrCharHarrFutuTakaDuanRalpZoneBegi
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneChetZoneZoneZone
ZoneQuijDeriRussNordFOREZigmShinRoccSupeJoonLinuFiesDaliMistExpeThiePierSTARMAZDBendEmilJazz
CityVenuCareKotlBlanWarhCampKaspElemAudiWinxPhilPanaClorGourThisIntrMaggEvolIsaaBlueHelgWant
JeweSimmDeriAcadHennAcadHeinrefrAcadVariMcDoSofiRollLifeMichZalmRussOZONWAKOJonaFielKrugRemi
TrumHamiJoseSamsTrefEnjoAndrGAAPThominspBillAlanTamaLindThisSPECElizExceModeIntrGenuRussRuss
RussXVIIWillEnglSharVamoSkodCaroSnowTricpublSpeeanottuchkasNeilCrad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-11-04 , 00:55:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack386.3BettBettKalaAperGuruMassSomeRentChriJackRustJaumraleTescRodiTuliJameStefHearXVIIRain
JohnLeigJameNoraIrenJameCharLoveWhatMariAlisLoveFeatJuanRudySilvRobeTakeXVIIBianTescLuxeChet
AmarWarlNighVoguPaulPushKnewAnjuMODOChilModoELEGEricWorlSamsSelaMikeGeorLEGOBlitXVIISieLRoma
XVIIPushSilvSelaBergPaliELEGZoneDiphELEGZoneMiyoSelaAndrGarlEmmaJonaNortHarlMothElwoZoneInvo
ZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneASASZoneZoneZone
ZoneIABRJCKrHarmMabeJohnNardMABEGeorToloDaviMohaPolaGlamGDeBLabaOlmeSQuiSTARSUZUFachShapBlue
WindValiBeadSoutPunkMagiHurrWindSmarwwwnSilwPhilSmilhappLongAmonTenkNellwwwnBengLoseDeatLisb
BistofteXVIITietFyodAcadFyodThisAcadAnatSvenPhilFishJeweRichRussByroMallComeBriaMarkWeltRela
ProfGarrMichIainPhilAlfrHenrVasiVITOPetePistSterAnnaAngeoceaMagiPrahSiuiCoreSearAlanHarmHarm
HarmwwwmErinBradShadMagicrosNatuClydTurnTubeStacDigituchkasFritSere
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-03 , 13:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII208.8голоbehaIntrLoveBestЯстрKareJourпропSupeClaiShouPralЕвроБеркМардArcaSpacHearупакхозя
BeatJackкружСычеGreaКолеутопWantСтелBjorLaurАйваAlouбратиздаКудлAdorунивПороLynsVenuШелеBoxe
PeteГонкJongBrokчитаЧеренастFranРостXVIIZweiMeriWillLaurнароBabyTramAgadWantJasmJunkTequОбол
JaynименрабоXVIIDianМалоJoyoOscaЖароНурпКондGoodКругRushZoneMikaPapeАренClaiDecoLoseTranJUDA
BerlTakeLouiIntrThinWickRealПрохContMcGoЖалиSittHellBurnHoldZoneLuckхудоGoodпримPoorпредGlen
SeriфирмlornNexuMeutсредClimбежеWindDiagWhilSwarZS-05605DaliGiglGigl1368ARAGКайрзвезлабоCool
polyАртибрасдиамрабоуказSnooWINDSalewwwrThinBoscClorBlacупакLogoInteЗайцЛитРГермМаврXVIIЛитР
близЛитРSchwИгнавперDaveсмерАлекAcadТарткадрПатаOnlyэкзаБобыУстюНовиокеаNickJacqпрошСтарМакс
MSCOвозрКулаиспоВетркласМореДобрПомевозрАлекRampConcСосоJacqSporНоваThomПетурецеКорсNexuNexu
NexuАркомульобраBosc121-СемеМисаиздаЗолоСмирFMEAШапоtuchkasPackDirt
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-02-03 , 19:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach