zapamiętaj

FORUM - Fight Club - PROSZE MI NIE POMAGAC PRZY WSTAWIANIU ZDJEC!!!!


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 00:02:41    Temat postu: PROSZE MI NIE POMAGAC PRZY WSTAWIANIU ZDJEC!!!! Odpowiedz z cytatem

wstawilam zdjecie i wlaczylam funkcje zablokowania komentarzy, chcialam miec tylko ocene tymczasem jansik wyslal mi wiadomosc, ze nie ma wlaczyonych komentarzy i za chwile komentowanie bylo juz mozliwe. Co to ma byc cyrk?:::CZY ADMINISTARCJA pomaga mi w tym jak mam ustawic opcje przy dodaniu zdjecia?.......... Shocked
dziekuje bardzo za niedzwiedzia przysluge, czy ktos naprawde mysli, ze jestem az tak glupia z dymensja starcza ze nie wiem co przyciskam???
......i teraz mam durne komentarze......... Crying or Very sad


p.s...szybko wymoderowac, zeby sladu nie bylo!!!:::::::: Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2009-03-29 , 05:31:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ani tedy, ani tedy...
chcialem pomoc... administracja tez chciala pomoc

to raczej nietypowe ze ktos rezygnuje z komentarzy na rzecz ocen, a tego rodzaju pomylki zdarzaja sie dosc czesto... w zwiazku z tym nieporozumienie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-03-29 , 07:01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle zresztą, czynisz ogromnie sporo wiatru wokół siebie, czerwonopisiasta !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-03-29 , 08:36:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałaś nam usta zamknąć,niedobra czerwonopisata?

boisz się konstruktywnych krytyk?

cykoria


Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 11:17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy wszyscy wychodzicie z takiego zalozenia, ze to co robicie tzn te foty wasze fajnie zeby sie podobaly i zeby ktos to mile skometowal bo wtedy jest jezscze fajniej i nam wszytskim i autorowi tez. I jak kontapunkt kiedys napisal sztuka ma sens jak robimy ja dla innych i pokazujemy a w komentach znajdujemy odzwierciedlenie naszego wysilku i przezyc.

Ludzie nie mam nic przeciwko temu!!:::SAMA czasem lubie skomnetowac jakas fote, najbardziej ocenic, zeby w tych kilku gwiazdkach powiedziec szybko na ile.Ale jak czytam komentarze pod moimi zdjeciami, to slowo daje nie rozumiem ich bo sa wyrazem bardziej prywatnego stosunku do mnie a nizeli zdarza sie konstruktywna krytyka bez emocji. Pozatym ja czuje, ze mi to nic nie daje, nie buduje WE mnie NIC, nie rozwija, ide swoja droga, pogieta moze i robie mega gnioty ( widocznie mam taka potrzebe!), wystarczy postawic te 1 ja sie nie obraze, dla mnie to bedzie twoje krotkie zdanie, wyrazenie w jednym impulsie tego czy jestes na tak czy nie....naprawde wiecej mi nie potrzeba!!!
BEDE BLADZIC, ale i tak musze dojsc sama do wielu rzeczy, wiele mi nie pomozecie!! Confused

....nie naucze sie od was zbyt wiele, zaden admin moderujacy moje zdanie tez wiele mi nie pomoze, ten portal nie ma kadry administracyjnej z namacalnym autorytem...wiec zmierzam tam dokad sam czuje ze pragne...

uwagi zaposkiej sa zawsze zwiazane z moja postawa a nigdy z moimi fotami i to jest zalosne.

chcesz mi pomoc, napisac krytyke moich fotek, wniesc cos o czym nie wiem....po prostu napisz do mnie, wlasnie stworzono taka nowa funkcje i funkcje blokowania komentarzy wlasnie dla mnie... Cool

a z kontrapunktem porozmaiam sobie na osobnosci Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-29 , 11:33:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hrabiniu:
- to po co w ogóle sobie zawracasz głowę tym portalem?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 11:43:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...bo chce wiedziec na ile w skali od 1 do 10 ( ogromnej skali)...... bladze,
...bo chce wiedziec czy jestem w lesie glebko i wokol nie ma nikogo, czy tez weszlam niechcacy posrod tlum
...bo percepcja wizualna kazdego czlowieka potrzebuje potwierdzenia, moze dlatego zeby nie zwariowac
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-29 , 11:49:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. A czy musisz tak wrzeszczeć na forum? Męcząca jest twoja krwista czcionka, chyba jest coś na rzeczy w tym, co Zapolska napisała.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładnie Ci w tej czerwonej czapce
Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszko ...nie jestes skazana na mnie na tym portalu, tak samo jak zapolska tez nie. Nie odnosze sie do twojej osoby jaka jestes i co robisz na forum, chyba ze napiszesz o problemie, ktory by i mnie zaciekawil, pozwolisz, ze czasem skomentuje czy ocenie twoje foty dobra?... Wink

p.s poza tym to nie jest czerwony, tylko bordowy, prawie brazowy i ja nie nosze okularow i czuje od pewnego czasu, ze widze chyba dusza Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasiu,zakochaj się na wiosnę.
Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobietaniepowazna napisał:
Agnieszko ...nie jestes skazana na mnie na tym portalu, tak samo jak zapolska tez nie. Nie odnosze sie do twojej osoby jaka jestes i co robisz na forum, chyba ze napiszesz o problemie, ktory by i mnie zaciekawil, pozwolisz, ze czasem skomentuje czy ocenie twoje foty dobra?... Wink

p.s poza tym to nie jest czerwony, tylko bordowy, prawie brazowy i ja nie nosze okularow i czuje od pewnego czasu, ze widze chyba dusza Very Happy


Suonko, jakbym była w ulubionej kawiarence i jakaś laska zaczęłaby wrzeszczeć, tobym jej powiedziała, żeby przymknęła paszczę, bo jest męcząca. Tak twój krwisty pogrubiony działa i piszę tutaj o portalu, który jest przestrzenią publiczną. Czy wrzeszczysz u siebie w domu to mnie guzik obchodzi.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:24:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrapunkt napisał:
Joasiu,zakochaj się na wiosnę.
Smile

....ee.........mam bardzo slabe libido...nie udzwigne.... Laughing


Ostatnio zmieniony przez kobietaniepowazna dnia 2009-03-29 , 12:32:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:28:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGNIESZKO daj spokoj juz o gadaniu nie na temat poruszony przeze mnie...to idz do kawiarni i zrob co chcesz!

albo mam inny pomysl: napisz do admina w sprawie koloru mojej czcionki na forum, przeciez ja tego nie wymyslilam Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-03-29 , 12:45:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę wprost (nic nie dociera do ciebie), poza centrum uwagi i tak wszystko koło dupska ci przelatuje:
jesteś po prostu niedoheblowana...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach