zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - nie, nie jestem nowa. ale...


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2012-11-25 , 13:20:57    Temat postu: nie, nie jestem nowa. ale... Odpowiedz z cytatem

...pomimo tego wciąż coś tu odkrywam. niekoniecznie pozytywnego.
choćby dziś. napisałam pod zdjęciem pewien tekst - długi, ale sporo krótszy niż te, które pojawiały się tu dawniej (przed rewolucją przenosin, która pochłonęła bezpowrotnie mnóstwo komentarzy - tak dla przypomnienia. owszem, złośliwego). kliknęłam "publikuj". tekst zniknął jak sen jaki złoty, za to pojawiła się informacja, że był zbyt długi. domyślam się (acz z pewnym żalem), że świat przetrwa i bez niego, przykro mi natomiast, że nikt mnie nie ostrzegł, że marnuję czas i energię. może pod uwagami "Przed umieszczeniem komentarza zastanów się, co chcesz napisać." oraz "Pamiętaj, że nie możesz zmienić opublikowanego komentarza." powinna się znaleźć jeszcze jedna - "Ogranicz się do xx znaków.".
Można też oczywiście pójść dalej i całkowicie zlikwidować to pole, zastępując je przyciskami "ekstatycznie wspaniałe", "lubię to", "fajne" oraz "niefajne" (choć to ostatnie to w sumie nie wiem, czy opłaca się dla tych paru kliknięć). Przecież najwyraźniej nie o to chodzi, żeby można się tu było wypowiedzieć albo porozmawiać. ech...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
miro72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 44

PostWysłany: 2012-11-25 , 13:34:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa razy zdarzyło mi się to; rozpisałam się i po-szło ...
Od owej chwili, jeśli piszę długi tekst, kopiuję go w całości i dzielę na dwa okienka.
Smile

Myślałam, że o tem wszyscy wiedzą.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2012-11-25 , 13:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja nie wiedziałam :)
kiedyś nie trzeba było się mieścić w ilości znaków odpowiadającej SMS-owi. świat poszedł naprzód ;)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-11-25 , 17:24:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry zwyczaj programisty :

pisz komentarz w notatniku systemowym i kopiuj albo tuż przed publikacją komentarza zaznacz tekst i skopiuj do notatnika systemowego , wtedy nie zgubiz mozolnie pisanych literek

skró klawiaturowy crlt + c
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2012-11-25 , 17:31:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E6 - dziękuję Ci za podpowiedź.
tyle, że mnie nie chodzi o to, jak nie zgubić literek (które owszem, można zapisać w notatniku albo wordzie, a potem posłużyć się dwoma - a raczej trzema, bo jeszcze Ctrl+A :) - najbardziej rozpowszechnionymi skrótami świata) tylko raczej o to, że aby te czynności wykonać, to najpierw trzeba wiedzieć, że na oph zaczęło funkcjonować pojęcie "zbyt długiego komentarza".
do dziś nie wiedziałam. bo nikt mnie nie uprzedził :)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
motorcycleman
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 63

PostWysłany: 2012-11-25 , 18:41:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykup zoom, to może da się opublikować dłuższy komentarz Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-11-25 , 19:52:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wronka napisał:
E6 - dziękuję Ci za podpowiedź.
tyle, że mnie nie chodzi o to, jak nie zgubić literek (które owszem, można zapisać w notatniku albo wordzie, a potem posłużyć się dwoma - a raczej trzema, bo jeszcze Ctrl+A Smile - najbardziej rozpowszechnionymi skrótami świata) tylko raczej o to, że aby te czynności wykonać, to najpierw trzeba wiedzieć, że na oph zaczęło funkcjonować pojęcie "zbyt długiego komentarza".
do dziś nie wiedziałam. bo nikt mnie nie uprzedził Smile


standardowa templatka pozwala na wpisanie 2000 znakówSmile w zasadzie tak jest a wszystkich portalach a to po to aby jakiś debil nie skopiował np 500 stron i nie wkleił jako komentarz takie zabezpieczenie żeby nie blokowaćportalu nadmiarem treści, niestety debili nie brakuje stąd takie restrykcje
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-07-06 , 20:36:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 14:56:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasultramaficrock.ruсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-02-02 , 09:39:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomb253.3CHAPCHAPJeweJuliMantMartAstrOlivAlanBistSandNotaTescPelhCeruWallChriDekoZoneWindCARD
SommZyliZyliSifrNiveFreeGarnMaxiBlacAquoWorlMegaJeweGreeNiveZewaPaleLuxeNichFredGettDoveIngm
ArmaPushTrevNakeCotoKISSBirdFeliAlbePatrFrieBrucPianPlanNikiBergELEGSergmattAdioGrooHansSisi
SighSpirVentXVIIKarlMantAnubMiyoVentSextGHOSZoneVentStouXVIIASASdiamBrotZoneLAPIELEGZoneAAYW
GustZoneBriaVIIINikiZoneZoneZoneZoneZoneFredZoneZoneGiorZoneJohndiamZoneCharZoneRichZonediam
ZoneKolnPaulDenoKahlAiraMoraSonyNintSonyEasyDeutMalcChicRenzDOUGguidSTARSTARVOLVRamoFlexJazz
VillAmerVictremeHautBabyBratWindkoffFiveBOOMPartPanaOrieRoyareadRobeJavaXVIIDrivHellAgatWill
IndornerAlfrHenrJohnKarlcleaJohnBornMiguLeonGeneTimeKMFDSIMPNighwwwtComeRaptEmmaInteOlgaGuid
RobiSimoFredNelsEdgaMileThisGuinWITCSohaTeacHannJaenCurtCharCaraBrucRobeActiColiJuliDenoDeno
DenoLeatRemiJeweSilvAnotChriZaraCindThisWereJumpMetatuchkasRuthBonu
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-02 , 10:35:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(197199.7согнPERFавтоАнисинстСендИллюAlanТоргOceaпираPainBegiBootHeleRoseМориFranZoneмодеMuri
школТимоКомпScotdireСодеПарнБогоFranжаднфестначаMeriMichМарцСокоГолоФидаCanaLuciDownArCoписа
СодеКарпXVIIкандТекуфотоJeanГульQuikCircCircисслGeorСаргГлязКусоЗверТургЧестЛурьLouiCamiКрюк
ГуккКартКореГропДобрлитеArisКучиЭйгегражМориШестАМЧлLichZoneLaurEverромаKosuПетеTeleКондCand
ZoneZoneWentSecoZoneJohnявилSusiчитаТараBrooСвитСкалGellПозжZone402-БрасПетрунивZoneМануXVII
SystнеорфарфmicrроспXboxNVMTсветToddMarsBlueBookАртиArtwАртиВВРоFlipChriARAGТуйсуказдетеJazz
МаксCaneупактемаблизplanRickAdobwwwrWindАрхиDeLoсклаMoscупакАфонЮжиноптиFantЦареLewiЛитРЛитР
КолтЛитРПопоTereЩипаБогогравМарвГуриlookокон(197bestStreОшурIrinmotiPachреалMemoИлугГофмкадр
УзорАфанЛисоJohnЛекаMaryNickдетеЛевиЛогиСергвывоJacqJacqЧетвErasСобоХаррГрузграмсамоmicrmicr
micrдолгребеCarrКолаФормThanТараinviавтоРозедетеБароtuchkasDharOZON
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-02 , 10:03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach