zapamiętaj

FORUM - Fight Club - Rybka chwyciła przynętę...


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-10-15 , 11:31:45    Temat postu: Rybka chwyciła przynętę... Odpowiedz z cytatem

Przestrzegam przed wysyłaniem prywatnych wiadomości, które są kontrolowane przez moderatorów, do których z pewnością należy tetrax!
Tyle w temacie Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-10-15 , 14:47:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu, ale my o tym wiemy od zawsze Smile
Prywatnie się pisze na pocztę lub na gg lub się dzwoni Wink
Można też się spotkać osobiście, ale wtedy należy się rozglądać wokoło i czujnym być , bo ktoś może podsłuchiwać. Moderator np, albo jego wysłannik.
Najlepiej spotkać się w odsłoniętym ustronnym miejscu.
Niedawno widziałam na filmie - spotykali się pod mostem Wink
Takie czasy Aluluu Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-10-15 , 16:31:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
Aluluu, ale my o tym wiemy od zawsze Smile

Takie czasy Aluluu

Szkoda tylko, że jest to wiadome garstce osób. Ja należę do osób, które jeżeli widzą, że coś złego się dzieje, to informuję szeroki ogół Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-10-15 , 19:40:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Aluluu.
Mnie poinformowało mnóstwo osób na samym początku tu mojej bytności Rolling Eyes
Jedna z nich to bardzo znana kiedyś osobistość opehowa Smile
W zasadzie 2 bardzo znane osobistości w tamtych czasach Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-10-15 , 20:04:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem sie przekonać czy to prawda, co piszą o naszym portalu, moderatorach i adminie, na sąsiednim portalu.
Okazało sie to prawdą.
Osoba tetraxa jako moderatora, a właściwie jako moderatorki, troszkę mnie zdziwiła Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-10-15 , 20:23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam Very Happy
Aluluu czy to ważne Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-10-16 , 10:42:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
E tam Very Happy
Aluluu czy to ważne Wink

Biorąc poprawkę na fakt, że to Net, mimo wszystko, jest to dla mnie sprawą istotną Smile
Przyznaję, że nie dawałem wiary usłyszanym wiadomościom, a jednak okazały sie one prawdziwe Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-10-16 , 11:49:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu nic się nie martw.
Ja jestem prawdziwa Smile
Innych nie można być pewnym Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-10-16 , 14:56:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
Aluluu nic się nie martw.
Ja jestem prawdziwa Smile
Innych nie można być pewnym Wink

Jago, tutaj nie chodzi o prawdziwość.
"W „Ślubie" Gombrowicza pojawia się postać Pijaka. Pijak upodla. Pijak degeneruje rzeczywistość, która go otacza, karczmę zamienia w burdel, narzeczoną bohatera w dziewkę do obłapiania. Ta kreatura nie ma nawet swojej własnej istoty. Pijak zostaje sprowadzony do swojego palca. Ten brudny palec tylko wskazuje, nic innego nie potrafi – piętnuje tego, kogo należy opluć, zabić, zaatakować."

Czy na tym portalu, jest tylko jeden paluch, zwany tetraxem?
Kto jeszcze? Zauważyłem jedna niepokojąca rzecz, że zaczynają sie budzić tzw "śpiochy". Loguje się taki po długim okresie nieobecności, i nie pokazuje nowego zdjęcia, a tylko oddaje polecankę lub ocenę dla członka TWA i znowu zasypia Sad
Wygląda na to, że bardzo sporo ludzi ma po kilka kilkanaście uśpionych kont, które są wykorzystywane do wiadomych celów.
Zresztą, wieszczyłem, że TWA poradzi sobie z brakiem polecanek.
Szlag by to ;(
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-11-13 , 10:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tetraxie, nadal czekam na odpowiedź.
Zadasz od innych przyzwoitości, więc musisz dać przykład Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-11-13 , 15:13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu, napisz do Radia Erewań, tam znają odpowiedzi na nurtujące cię pytania, są z tego samego zasobu pytań. Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-11-13 , 18:35:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Aluluu, napisz do Radia Erewań, tam znają odpowiedzi na nurtujące cię pytania, są z tego samego zasobu pytań. Wink

Dla mnie w takim razie jesteś niewiarygodny, i na dodatek jesteś zwykłym tchórzem. Nie chce na forum pisać więcej, bo, kto ma rozum, ten wie o co chodzi.

"Wchodząc na portal (drogie mięczaki: jansiku i aluluu, nie wiem, który starszy;)), sprawiedliwości tutaj nie szukajcie, miłości i prawdy również Wink, możecie dostać czczą pochwałę od portalowego bota a cynamon i hubik już postarają się by was, Polaków, okpić i uszkodzić."

Słynne "łapaj złodzieja", nadal jest aktualne Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-11-14 , 09:20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkownik aluluu - analiza psychologiczna problemu (a masz.. alusiu za frico Wink)
Typowy portalowy, wsiowy głupek, ciężko uzależniony od internetu; znający się na wszystkich i wszystkim,
łażący za każdym, nawijający o niczym jak opętany, czepiający się użytkowników jak kundelek nogawek,
ale gdy już dostanie zasłużonego kopa w cztery litery to drze japę jakby go ze skóry obdzierali.
Po 11 latach intensywnego skamlemia przed moderatorami na portalach: "nie moderujcie moich fotogniotków, nie moderujcie",
zaleca się użytkownikowi pomoc psychiatryczną....
(może jeszcze pomoże, chociaż prognozy na poprawę, zdrowia psychicznego aluluu, marne...). Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-11-14 , 14:19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Użytkownik aluluu - analiza psychologiczna problemu (a masz.. alusiu za frico Wink)
Typowy portalowy, wsiowy głupek, ciężko uzależniony od internetu; znający się na wszystkich i wszystkim,
łażący za każdym, nawijający o niczym jak opętany, czepiający się użytkowników jak kundelek nogawek,
ale gdy już dostanie zasłużonego kopa w cztery litery to drze japę jakby go ze skóry obdzierali.
Po 11 latach intensywnego skamlemia przed moderatorami na portalach: "nie moderujcie moich fotogniotków, nie moderujcie",
zaleca się użytkownikowi pomoc psychiatryczną....
(może jeszcze pomoże, chociaż prognozy na poprawę, zdrowia psychicznego aluluu, marne...). Smile


Pytanie było innego rodzaju.
W jaki sposób, użytkownik Tetrax wszedł w posiadanie danych osobowych użytkownika Aluluu, w kilka godzin, po przesłaniu przez Aluluu, prywatnej wiadomości, do użytkownika Matysek/accord/?

Możesz synku wiele krzyczeć, ale fakty są jednoznaczne, tzn:
jesteś na usługach portalu Smile
Btw,
co do tego skomlenia przed moderatorami, to miałeś jej próbkę całkiem niedawno i jako ciekawostkę dam linka do portalu, gdzie najprawdopodobniej jesteś moderatorem/ znowu sie wysypałeś/, który pokazuje w jaki sposób skamle i jaka czeka na mnie nagroda Smile

http://www.fotoik.pl/index.php?akcja=zdjecie&ak=pokaz&id=674433
Dla lepszego zrozumienia, to parezja/motorcycleman- moderator
multilac, to ten piesek skamlący, he he
ps
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pod nickiem tetrax, jesteś skończony? Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-02 , 17:03:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach