zapamiętaj

FORUM - Fight Club - Witam po dłuższej przerwie


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-24 , 15:42:49    Temat postu: Witam po dłuższej przerwie Odpowiedz z cytatem

Wpisywać się, kto za mną tęsknił Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-05-24 , 20:20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-25 , 08:17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadaj na drzewo marny śmondaku. Ośmieszyłeś i wykończyłeś kłapouchego, suavica z małżonką i innych "pięknych czterdziestoletnich" udowadniając im, że są niesbornymi umysłowo dziećmi herbicydów, próbowałeś dosięgnąć najlepszych intelektualnie nauczycieli sztuki fotograficzno-filmowej ale tylko zaszkodziłeś portalowi i użytkownikom. Nikt nie czeka na kontrowersyjnego w damskim berecie (peruce) nie mającego litości dla kiepskich fotograficznie, w ogólności, portalowych użytkowników.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-05-25 , 10:15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak...jeszcze chwila, i zostanie tu tylko śmietanka, zarówno fotograficzna, jak i intelektualna... Tetrax, Aluluu, Ulilii...kogoś pominąłem? Razz Już ciarki mnie przechodzą na myśl o tych jakże wyrafinowanych dyskusjach, których poziom dotąd mogliśmy tylko przedsmak poznać...a jak pomyślę o tych przecudnej urody zdjęciach....och i ach Razz Smile Także pozdrawiam serdecznie, nie mogąc doczekać się galerii ThreeUsers Razz Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-05-25 , 12:46:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika , że będzie to galeria FourUsers .
Może się jednak okazać , że TwoUsers Very Happy Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-25 , 15:41:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O żesz w mordę !
Zatem czas wyciągnąć wnioski i się zastanowić nad swoim postępowaniem.
Ktoś kiedyś wypowiedział mądre zaiste słowa:
"Zatem wyciągnij wnioski i bądź albo zimny, albo gorący. Jak będziesz letni, to zostaniesz wypluty – tak w perspektywie doczesnej jak i wiecznej."


Wolę być śmondakiem niż nijakim
Pozdrawiam serdecznie Jago Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-25 , 15:56:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:
Spadaj na drzewo marny śmondaku. Ośmieszyłeś i wykończyłeś kłapouchego, suavica z małżonką i innych "pięknych czterdziestoletnich" udowadniając im, że są niesbornymi umysłowo dziećmi herbicydów, próbowałeś dosięgnąć najlepszych intelektualnie nauczycieli sztuki fotograficzno-filmowej ale tylko zaszkodziłeś portalowi i użytkownikom. Nikt nie czeka na kontrowersyjnego w damskim berecie (peruce) nie mającego litości dla kiepskich fotograficznie, w ogólności, portalowych użytkowników.

Odniosę się tylko do bereciku.
Widzisz synku, to oryginalny szkocki berecik, a gdybyś oglądał "Highlander"/ taki film/, to byś zrozumiał więcej nieuku Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-25 , 15:57:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luna napisał:
Tak tak...jeszcze chwila, i zostanie tu tylko śmietanka, zarówno fotograficzna, jak i intelektualna... Tetrax, Aluluu, Ulilii...kogoś pominąłem?

Zapomniałeś luna o swojej skromnej osobie Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-05-25 , 17:50:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie .....ja wysiadłem. Zerkam tylko, i co zerknę, to utwierdzam się w powziętej decyzji Smile Zresztą do pięt Wam nie dorastam, zarówno na niwie fotograficznej, jak i lotnością umysłu i jakością pisanych komentarzy:P Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-25 , 18:49:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luna napisał:
O nie .....ja wysiadłem. Zerkam tylko, i co zerknę, to utwierdzam się w powziętej decyzji Smile Zresztą do pięt Wam nie dorastam, zarówno na niwie fotograficznej, jak i lotnością umysłu i jakością pisanych komentarzy:P Smile

Z tym dorastaniem i zerkaniem tylko, to zwykłe krygowanie z twojej strony, jak nie przymierzając, panny na wydaniu Smile
Fakty luna sa zgoła inne- popatrz na swój ostatni komentarz pod moim zdjęciem Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-05-25 , 18:58:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrz na ilość wystawionych przeze mnie komentarzy...u Ciebie to wyjątek, specjalne względy...nie mogłem się oprzec krytyce zdjęcia tak wytrawnego fotografa Razz Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-25 , 19:13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luna napisał:
Popatrz na ilość wystawionych przeze mnie komentarzy...u Ciebie to wyjątek, specjalne względy...nie mogłem się oprzec krytyce zdjęcia tak wytrawnego fotografa Razz Smile

Luna, z tego co wiem i czytam na OPH, to wytrawnych fotografów sie nie krytykuje, a tylko wali się pokłony Smile
Z wytrawnych bardzo lubię Egri Bikaver z 2006r.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-05-25 , 19:36:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę jednak koszerne...Yarden. Drogie jak cholera, ale warte swojej ceny:) I tym miłym, winnym akcentem żegnam się z Państwem, idę umyć truskawki.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-05-27 , 11:17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autorze wątku, jest takie rosyjskie powiedzenie: Kto za, kto protiw, komu napliewat. Podobno znasz bratni język...
Kto za: Topielica,
Kto przeciw: Tetrax i Luna (może tylko połowicznie Wink)
A pozostałym napluć. Tyle warte twoje pytanie.
Onegdaj naskrobałeś śmondaku w twojej głupiej bezczelności, że jesteś tu 10 lat i, że gdyby to od ciebie zależało usuwałbyś niektórych użytkowników, dam ci dobrą radę: usuń się sam! Czep się nisko przelatującego powiedzmy... g.wna i odleć.
Co do czapeczki to nie obrażaj Szkotów, bo z pomarańczowymi włosami jedynie klauna przypominasz.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-05-27 , 17:07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetrax napisał:

Onegdaj naskrobałeś śmondaku w twojej głupiej bezczelności, że jesteś tu 10 lat i, że gdyby to od ciebie zależało usuwałbyś niektórych użytkowników, dam ci dobrą radę: usuń się sam! Czep się nisko przelatującego powiedzmy... g.wna i odleć.
Co do czapeczki to nie obrażaj Szkotów, bo z pomarańczowymi włosami jedynie klauna przypominasz.

Poproszę o linka- to o usuwaniu !
Po raz n-ty napiszę, że:
Kompromitujesz się, a nawet zimnokrwista gadzina by sie zarumieniła i poszłaby do dziury i z głodu zdechła. A ty ciągle wypełzasz Sad
ps
Na koniec informacja ogólna. Dotąd dawałem ignora, wyłącznie za wulgaryzmy i aluzje do życia osobistego mojego i innych; głupota była tolerowana niezależnie od stężenia. Aktualnie zmieniłem zdanie, o czym przekonał się tetrax i ulili. Odtąd będę ignorował także za agresywną głupotę połączoną z chamstwem. Portalowy śmieć będzie wymiatany.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach