zapamiętaj

FORUM - Towarzyskie - Cztery konta czwartego króla (IVKról vel prorok)


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-04-07 , 15:33:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ideafix nie obrażaj psa.
Nie ma nic gorszego niż anonimowy donosiciel. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ideafix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 23

PostWysłany: 2012-04-07 , 17:10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie wszystkim nie anonimowym

bardzo radosnych i pogodnych dni
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-07 , 17:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jago, w kwestii formalnej. W jaki sposób można inaczej donieść? Przecież ten człowiek, mógł sprawę załatwić po cichu i byłoby po sprawie.
Nagłośnienie w formie wątku, nie przynosi mu chwały wśród userów to raz,
a drugi raz, zdejmuje z niego odium anonimowego donosiciela Smile
Z punktu widzenia popularności wybrał niewłaściwą drogę.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ideafix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 23

PostWysłany: 2012-04-07 , 17:35:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anonimy z reguły nie potwierdzają się , a anonimowi donosiciele to bajko pisarze .
zastanawiające jest , że we wszystkich tych krucjatach czynny udział bierze maxiumus . najpierw coś tam wymyśla troll , a następnie atakuje maxiumus , wyciąga ze swojej teczki to i owo i zawsze sprawia wrażenie dobrze do akcji przygotowanego .
ale może niech już wystarczy w tym temacie , przynajmniej z mojej strony .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-07 , 18:14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają przynajmniej zajęcie i się dowartościowują w jakiś sposób.
Ruskie przysłowie powiada:
"Беда не приходит одна " Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
amontillado
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: 2012-04-12 , 07:53:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tych Waszych forumowych przepychanek. Nie szkoda wam czasu na złośliwości? Nie lepiej po prostu cieszyć się życiem? Wszak krótkie ono jest...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-04-12 , 09:14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bidulek zaksztusil sie w pazernosci...

Syzyf Areny skazany na wieczny trucht na golasa...

dzieci rzucaja papierowymi kulkami ...

Bidulek ten opehowy Spartakusek w panice improwizacji :)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2012-04-14 , 09:02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proroczka vel ideafix czy tam inny "FIX" nie myl jednego i jedynego Maxiumusa - który nie kryje się, nie kryje swojej głowy i pisze wszystko od siebie tylko i wyłącznie pod jednym nickiem: Maxiumus - nie myl mnie z innymi życzliwymi osobami.

Widocznie przestali się z ludzie z tobą i twoją chorobą pieścić...dalej nie pojmujesz rzeczywistości - a głosisz się mądrym i inteligentnym - ślepy jesteś i głupi do tego. Przestałem się tobą przejmować rok temu, a ty dalej śnisz o mnie podczas spoczynku...łączysz mnie z kij wie kim, myśląc - że zrobisz furorę, chcesz zaistnieć znowu moją osobą?

Nie wiem jak ty Proroczka ale ja nie mam czasu na takie pierdoły jak zakładanie kilku kont wszędzie gdzie jestem zarejestrowany. Mam na tyle godności aby ubliżyć tobie świadomie i podpisując się otwarcie pod tym - cham nie cham ale szczery dla chama anonimowego...

A, że sobie nagrabiłeś wszędzie u wielu użytkowników to dzisiaj się nie dziw, że jadą z tobą jak z baranem. wyzywałeś pod innym nickami, ubliżałeś innym, wypisywałeś obraźliwe PW - to zbieraj teraz pacanie zbiory ze swojej internetowej działalności - a odemnie wara bo rzygam tobą i twoją chorobą...ka pe wu?

Pozdro chłopak:)

Podpisał, jeden i jedyny Maxiumus Smile

Ps. czemu sobie pozwolę napisać tu i tam parę słów - bo gdzie nie wejdę po jakimś czasie sobie dla starych znajomych - wszędzie wątki "proroczka i kilka kont, prorok pod kilkoma nickami..." itd. itd. - chciałeś być kiedyś mądry i mi ubliżać, co powiesz gdy dzisiaj się strony odwracają...płaczesz? płacz dalej...wylewaj swój lament i żale...ja się tylko śmieję Smile))))

Aaa zapomniałem dodać - i nie przepraszaj mnie tutaj jak to zrobiłeś niedawno w innym miejscu bo w dupie mam twoje przeprosiny ! nie zniżaj się do moich pięt, nie tym razem.

Walczymy słowem, głos to broń,
16 wersów prosto w skroń.
Bezczelny non stop kpi,
Ze Proroka gdzie ma kilka kont.

Na koniec odpowiedz sobie sam - dlaczego tylko ty piszesz, że ja cokolwiek zapoczątkowałem? dlaczego nigdzie w całej internetowej społeczności nigdzie nawet nie powstał jeden wątek o tym co piszesz?dlaczego nigdzie administrator nie zablokował mojego konta? - bo Maxiumus jest tylko jeden Smile))) oj twój płacz bezsensowny i bez jakiejkolwiek podstawy. jeszcze raz coś napiszesz to powiem tobie wprost co myślę o tobie, w skrócie - odpie****ol się chory człowieku Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ideafix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 23

PostWysłany: 2012-04-14 , 14:43:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maxiumusie vel autoproroku vel prOrOku , vel statysto , vel fryzjerze , vel idealfeksie itd mój patron twierdzi , że to pisanie na 1/2 gwizdka to tylko i wyłącznie twoja robota . ja jestem tego samego zdania . na Fotoferii wyzwali cię za to, na Ob skasowali wątek , na interklasie skasowali wątek jeszcze nie byłeś na Foto Toku i f2art.pl .
osobiście i ja również jestem za tym by mniejszości seksualne w Polsce miały swoje prawa , m. innymi socjol . dzięki temu nie będziesz musiał pracować gdziueś tam na zlewozmywaku . a , zanim tu przyszłam powiadomiłam Administrację kim jestem . piszę o tym byś oszczędził mi oszczerstw a sobie czasu . gwoli wyjaśnienia dodam , że wątek tu założony nie ma nic wspólnego z rzeczywistością . same bzdury .

na koniec prześlę fragmencik twoje liściku -

Pozdrawiam z uśmiechem Very Happy. Nisko upadł Prorok przed
Mesjaszem, na kolanach nocą kroczy. Honor stracił w batalii
i boli go to jak diabli ;]

takie liściki i powiastki rozsyła maxiumus ,
czy to jest normale ??
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-04-14 , 15:07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafrazując, a odnosi sie to do stron w tym sporze..

Wszyscy jesteście pierdolnięci.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-04-14 , 15:46:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luniak Laughing Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ideafix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 23

PostWysłany: 2012-04-14 , 17:30:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luna ,
topielica ,
alulu ,
amontillado - macie rację i dlatego dalszej części już nie będzie ani dzisiaj ani za miesiąc . pogodnego weekendu .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2012-04-14 , 18:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ideafix ale to nie są moje liściki ale to sam sobie napisałem - jest to mój wpis na OB w moim własnym portfolio :

ideafix napisał:


na koniec prześlę fragmencik twoje liściku -

Pozdrawiam z uśmiechem Very Happy. Nisko upadł Prorok przed
Mesjaszem, na kolanach nocą kroczy. Honor stracił w batalii
i boli go to jak diabli ;]

takie liściki i powiastki rozsyła maxiumus ,
czy to jest normale ??


A na Fotoferii administrator słusznie usunął post Proroka o takiej samej treści jak tutaj:) o tych rzekomych liścikach...dlaczego? Bo bzdury piszesz - reakcja była słuszna i bardzo szybka, chcesz mnie oczernić? nie znasz zasad tej gry:). Chcesz udowodnić swoją rację ?

POKAŻ MI SCREENA Z TYMI RZEKOMYMI WYSŁANYMI DO CIEBIE LIŚCIKAMI ? Smile I tutaj się zakończyło Twoje biadolenie...bo nie ma takich, gdyż nic takiego nie miało miejsca Smile))). Chory człowieku...

A Mesjaszem sam mnie tak Proroku nazwałeś :



Od tej wiadomości zostałeś zablokowany, bo ubliżać możesz sobie i swoim krewnym...basta.

A na OB dalej jest wątek i nie został wcale wykasowany :

http://www.obiektywni.pl/forum/watek-165529-0.php

Pozdrawiam Smile. PS. nie znam i nie udzielam się nigdzie indziej niż OB, OPH i FF podpisując się tylko własnym nickiem bo mam jaja by to zrobić, więc daruj sobie męczarnie Smile

To tak krótko i na temat, gra się skończyłaSmile. A teraz wybacz nie będę kontynuował z palca wyssanych twoich kolejnych bajeczek...szykuję sprzęcik na poranny plenerek:)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ideafix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 23

PostWysłany: 2012-04-14 , 20:09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fotoferia.pl/u/prorok


innej odpowiedzi na trollowe gadanie nie będzie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Maxiumus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2012-04-15 , 06:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja czegoś nie rozumiem...

Proroczka, przepisujesz wszędzie mój własny wpis ( który powstał jakieś prawie rok temu ) - tak, jest to komentarz mój, napisany przezemnie - co najważniejsze nigdzie indziej jak tylko i wyłącznie we własnym portfolio ( do nikogo, nigdzie nie wysłany ) - czyli mój komentarz pod moim profilem. Skoro tak cię boli moja osoba to dlaczego zaglądasz i przepisujesz?

Rozdwojenie jaźni to bardzo ciężka choroba...sam sobie przepisujesz, i wszędzie łazisz wpisując tą moją wypowiedź z mojego profilu - i nagle płaczesz i się żalisz???? Jest to jedynie dowód na twoją chorobę...

Myślałem, że dasz jakieś argumenty, a nie to co sam sobie napisałem u siebie...więc gdzie cokolwiek zostało napisane i rozesłane? Nigdzie Smile A w zasadzie owszem, ta wiadomość jest wszędzie rozsyłana - Przez ciebie samego Smile))

Pozdrawiam upadły, chory, niedowartościowany chłopaczku...i kto tutaj jest pierdo****
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach