zapamiętaj

FORUM - Fight Club - No to się określmy


Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2012-01-21 , 11:04:15    Temat postu: No to się określmy Odpowiedz z cytatem

Jest dobrze jak jest (podobno portal towarzyski ze zdjęciami w formie ozdoby) czy jest niedobrze, i większy nacisk należy położyć na fotografię jako taką?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2012-01-21 , 11:21:18    Temat postu: niom... Odpowiedz z cytatem

to chyba była moja diagnoza... ale rzecz jest chyba dosyć prosta - jesteś za/przeciw/mam to gdzieś - można pogadać, nie trzeba się określać.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-01-21 , 11:55:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luno!
Jest dobrze jak jest , a o fotografii też jest Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wronka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 145

PostWysłany: 2012-01-21 , 12:17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym, że takie określenie się nic nie da to ja się mogę określic stwierdzeniem:
co jakiś czas odczuwam sentymentem najpewniej napędzony zryw, żeby wpaść i pooglądać (rzadziej napisać). wpadam, oglądam (ten etap jeszcze da się przetrwać, choć przyznaję, że oph stylistycznie zdryfowało w zgoła nie moje rejony), a potem czytam... i przez kolejne kilka miesięcy sentyment grzecznie śpi w szufladzie. niestety po jakimś czasie znów sie budzi :)
jest niedobrze. dla mnie. treści na temat foto są szczątkowe. niedobrze. niedobrze.
w.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-21 , 15:01:37    Temat postu: Re: No to się określmy Odpowiedz z cytatem

"Jest dobrze jak jest (podobno portal towarzyski ze zdjęciami w formie ozdoby)"
O przewrotne "plemię judefixowe" chciałoby się zakrzyknąć, po takim wpisie Sad
Portal towarzyski- wystarczy poczytać te wszystkie wypowiedzi "ludzi z towarzystwa". No właśnie dla przykładu kilka :

"Wielkoformatowe, duszne milczenie krzyczące w próżni kosmosu .
Strach przed Obcym ,a może nieznanym ...polerowaniem .
Dzień dobry Jago , pakuję myśli ."

"no nie miej mi za złe.....
durne jak cholera
jestem ciekaw co ma w dupie.............."

"Jurek -
waszych układów nie pojmuje
a jaja swoje wielce szanuje
Jaguś Jadzia Zenia Zenek
bez sukienki bez spodenek
Opeha ma to do siebie
ze nam wszystkim w dupie grzebie"

"I co z tego,
ze k.. sie spusci
a Onan na podloge chlusnie.

Dziwicie sie ?"

Nie dziwimy się, że na piedestale są ludzie, którzy właża na portal narąbani jak przysłowiowy autobus, a reszta akolitów słucha i bije brawo Sad
Może czas na normalne postępowanie? Sad
ps
Portal Towarzyski, no no Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-01-21 , 15:13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walcz alulu.
Walcz Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-21 , 15:49:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
Walcz alulu.
Walcz Very Happy

Jago, to walka z przysłowiowymi wiatrakami Sad
Pasterz od pastucha rożni się tym, że pierwszy idzie z przodu, a drugi bezrefleksyjnie podąża za stadem. A stado bez pasterza często myli drogę.
Na dzień dzisiejszy imho, portal nasz, pozbawiony jest pasterza niestety, a pastuchy, którzy nie odróżniają owieczek od wilków, nie wiedzą co czynią.....chociaż, Bóg raczy wiedzieć Sad
Jako, że net jest dla ludzi normalnych, zbytnio się nie przejmuję, napiszę kilka słów i wracam do rzeczywistości Smile
Szkoda tego portalu ale " nie czas żałować róż, kiedy płoną lasy" Wink
Jest tego pełno w necie!
ps
Myślę, że truizmem będzie napisać, że słowo photo, nie oznacza "towarzycha" spod budki z piwem Wink Himilsbacha trudno podrobić, a kretynem i fajansiarzem łatwo się bywa Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
slomka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 271

PostWysłany: 2012-01-21 , 16:19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tematu głównego, a nawiązując do wspomnianego przez Alulu Jana Himilsbacha. Przypomniała mi się anegdota z jego życia.

Dialog przed sklepem:
- Zdzichu, to ile w końcu bierzemy? Jedną czy dwie?
- Eee, dwie to będzie za dużo, jedną chyba.
- A jak zabraknie?
- No dobra Jasiu, weźmy dwie.
- Dzień dobry. Prosimy skrzynkę wódki i dwie oranżady.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-21 , 16:26:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba niektórzy z użytkowników naśladują w sposób nieudolny, kupując zbyt duże ilości whisky lub mezcalu i wtedy mamy orgię, a właściwie słowotok, wierszyki i "Relatywizm percepcji piękna " Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-21 , 20:33:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjęcie uzyskało 21 poleceń, bo :
"Opis:
kodaczek V550 (dzisiaj zepsuł się Sad ostatnia fota z tego aparatu... buuuu... programowo tylko jasność kontrast.... pewnie będę WAS zanudzał fotami z komórki...."
http://onephoto.net/?id=432872
Polecam komentarze i chyba już wiem o co biega słomce Smile
ps
Drzewiej, można było pisać durnoty i ludzie nie robili sobie wyrzutów, a tylko prześcigali sie w wymyślaniu coraz durniejszych.
Przyszło nowe i zonk Smile))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2012-01-22 , 10:10:21    Temat postu: Re: No to się określmy Odpowiedz z cytatem

luna napisał:
Jest dobrze jak jest (podobno portal towarzyski ze zdjęciami w formie ozdoby) czy jest niedobrze, i większy nacisk należy położyć na fotografię jako taką?


Drogi Luno,
podniosłeś problem odwieczny, ludzki, biologiczny, medyczny, psychologiczny, psychiatryczny
jestem na stażu w szpitalu, przygotowuje się do rezydentury, na udział w dyskusjach nie pozwala mi zmęczenie
bo tylko szpital i zakuwanie, zakuwanie i szpital
dlatego krótko

otóż, to o czym piszesz a znasz się na tym Luno,
1. to jest problem "głodu dopalenia noradrenergicznego i serotoninergicznego", znasz/widziałeś tych co spidują i przychodzili po efedrynę, pseudo etc jak można było wziąć bez recepty...
wierz mi, że oph jest niefarmakologicznym inhibitorem wychwytu zwrotnego monoamin (noradrenaliny, serotoniny, dopaminy)

2. nie będę wymieniać nicków, ale zapewniam cię, iż zarówno "zły złodziej"* jak i "dobry policjant"* się dopala,
po prostu ich mózgi potrzebują tylko różnych inhibitorów

3. mówi się do kogoś "ty zapaleńcze", a to znaczy tyle i tylko tyle, że zapaleniec się dopala

4. ci którzy odeszli, skasowali zdjęcia, wracają na chwilę "po działkę"*, bo jak "dadzą sobie w żyłę"* to czują zaspokojenie głodu noradrenergicznego i serotoninergicznego (nie mylić z narkotycznym),
przy czym rozróżniamy dwa rodzaje "działek":
a. zjebać kogoś
b. dostać kilka komplementów



wnioski:
medycyna jest bezsilna

Kiedyś Szekspir podał receptę (bodaj jedyną)
cytuję samą siebie
(komentarz jest pod zdjęciem Hubika)<--- dodałam tylko komentarze po strzałkach

Hubiku mój upragniony, biję ci pokłony!
Dzięki tobie przyszła historyczna chwila ,
że pokochałam dziadunia Szekspira.
Był dla mnie skretyniałym dziwakiem,
a teraz upajam się nim ze smakiem.
Kroiłam i ciapałam słowami jak tasakiem,
myśląc, że mądrych rad mi nie potrzeba,
I nagle Szekspir przemówił do mnie z nieba:
Ty głupia Pylico, rozum masz pod spódnicą,
Kiedy Pylica mnie mądrego Williama posłucha?

„ZŁOŚLIWE SŁOWO NIE DOCIERA DO GŁUPIEGO UCHA” <----- i tysiąc postów Luna na forum nie pomoże i milion blokad debilnych kont, a ci którzy czerpią przyjemność z dojebania komuś, będą nadal to robić, zaspokajając swoje pragnienie

No i stałam jak w ziemię wryta,
bo mnie zawstydził ten łachmyta,
Co lat temu czterysta wyciągnął kopyta.
Ale jeszcze go pokornie zapytałam,
O tego jego niedołęgę Hamlecika,
czy jest jakaś stara, mądra taktyka,
gdy się już chłopczyk, za bardzo rozbryka?<--- odejscie w oph od tematu fotografii to tzw. rozbrykanie, które to rozbrykanie występuję w całym internecie, nie tylko w oph*

„TRZEBA SZCZELNIE ZAMKNĄĆ DRZWI, ŻEBY ROBIŁ Z SIEBIE BŁAZNA W CZTERECH ŚCIANACH” <-------- to jedyna recepta, niestety

I padłam przed dziadkiem Szekspirem na kolana…
I mi się zapyliła spódnica,
I teraz jestem przebrzydła Pylica.

Wnioski 2:
to nie jest wina wspomnianych pacjentów czyli zapaleńców różnej formy którą dzielimy na: "zły złodziej"* i "dobry policjant"*, to wina ich mózgów, dlatego oni to robią Luna, a robią to na różne sposoby: pozyskiwania komplementów, błazenady i dojebowywania.

pozdrawiam Luna

*określenia neuro/metaforyczne


Ostatnio zmieniony przez pylek dnia 2012-01-22 , 12:46:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-22 , 11:26:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"4. ci którzy odeszli, skasowali zdjęcia, wracają na chwilę "po działkę"*, bo jak "dadzą sobie w żyłę"* to czują zaspokojenie głodu,
przy czym rozróżniamy dwa rodzaje "działek":
a. zjebać kogoś
b. dostać kilka komplementów "


Brak jednoznacznych ustaleń w regulaminie oraz, to chyba najważniejsze, brak kompetentnych i szybko reagujących/ moderujących/ osób, powoduje, że pozwala sie na dominację, jak ja to nazywam, "plemienia judefixowego" Sad
Ktoś zapyta; cóż to za plemię i kto do niego należy? Odpowiedź jest prosta, bo wystarczy na bieżąco śledzić dyskusję pod zdjęciami, patrzeć uważnie na "pipę" oraz co najśmieszniejsze w tym wszystkim, oglądać zdjęcia polecane przez Redakcję ;(
Oglądać, czytać i wyciągać wnioski i wtedy nie trzeba wołać za J.W.Goethe - "więcej światła" i pisać duby smalone o jakichś "głodach narkotycznych".
Kiedyś już pisałem, że jak ktoś ciężko pracuje po 12 godzin, ma do tego kłopoty w domu, to zaczyna chlać i ucieka w internet. Jeżeli, jeszcze na dodatek ma jakiś tam aparacik, to trzaska zdjęcie, pisze "wierszyk" lub jakieś bzdety i podobni jemu zaczynają klaskać, a następnie sami ten sposób powielają.
Prosze pamiętać, że mali ludzie, z kompleksami na dodatek, zrobią wszystko żeby zaistnieć, bo tutaj i podobnych miejscach znajdą to czego nie mają w realu.
"Nie da Ci żona, nie da Ci matka, tego co da ci usłużna, internetowa sąsiadka" Wink
Czas najwyższy robić z siebie internetowych judefixów, znaczy się - myślących inaczej!!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-22 , 12:35:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy dzień przynosi nowe odkrycia Smile

"I znowu, i znowu.
Truchcikiem, w podskokach,
do zamrazalnika
myk-myk
tam mezcal jezd
Czasami sam sie sobie dziwie,
tyle trupow, by zycie
(pominmy szczegoly, nie zasluguja)"

"
miro72 (miro72)2011-10-18, 16:06:23
Jude to nasza polska Sarah Silverman
Smile"

"miro72 (miro72)2011-10-18, 15:30:14
Czy trzeba być głupcem i nie rozumieć czym są teksta Jude ...?"

"suavic (piszę nie ortograficznie )2012-01-14, 21:55:49
wkencaszmniewpoprawnośćwykręcającsięjejnibybrakiemnamojebarkiwłasnąmomeklaturęzżucającnamowyniemniałemintęcjiażadnychnawetpr"

Lemingi łykają, rechoczą i naśladują ochoczo Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-01-22 , 12:38:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alulu pisząc kolokwialnie ,,taki chój jak słonia nos " tego brakuje żeby robić z siebie zboka po to aby ktoś przyklasnął pod zdjęciem w internecie
aż tak ci zalezy na akceptacji w większości anonimowego środowiska ? no to życzę miłej asymilacji ...



niestety dopóki takie trole jak srający w pantalon w nocy nie dostaną bana na wieki wieków , każdy portal zostanie jedynie bańką pełną żenady, wspomniany jełop w glebie vel dręczydrutx na łamach digart.pl pisze że OPH to portal faszystowski , po czym zakłada tu kolejne konto i troluje jak wrzód na dupie , udając artystę, liberała , filantropa i pisząc sam do siebie ,nie dziwię się ,że ludzie stąd spierniczaja ,tylko że świat jest mały jak wspomniał jeden z userów i kiedy przyjdzie stanąć twarzą w twarz to wtedy ten trol będzie spierniczał jak każdy ,który ma coś na sumieniu .
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-01-22 , 13:18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"alulu pisząc kolokwialnie ,,taki chój jak słonia nos " tego brakuje żeby robić z siebie zboka po to aby ktoś przyklasnął pod zdjęciem w internecie
aż tak ci zalezy na akceptacji w większości anonimowego środowiska ? no to życzę miłej asymilacji ..."

E6, ja tu sie już asymiluję od 2001r Smile
Chyba nie rozumujesz logicznie pisząc powyższe słowa, bo to chyba Tobie zależy na akceptacji/ tematu nie będę rozwijał/ Wink
Co do judefixa i członków jego plemienia, to wyraziłem się chyba zrozumiale Smile
ps
Właśnie przed chwilą pokazałem zdjęcia, które po 3 minutach wywalił usłużny moderator- co, mam szaty rozdzierać?
Wolę wyrazić swoją opinię na forum!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach