zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - Polecenia


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zecek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: 2011-07-10 , 19:08:48    Temat postu: Polecenia Odpowiedz z cytatem

miałem zero, mam zero i w dodatku wyczerpałem limit. Czy tu naprawdę wszystko jest pod kontrolą?,.. leci z nami jakiś pilot?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
gozdawa5
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: 2011-07-13 , 16:06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to samo. pisałem do adminów, ale cisza do tej pory
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zecek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: 2011-08-21 , 20:18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyta to ktoś? Jak nie mogłem polecać, tak nie mogę dalej. Zainteresuje się tym ktoś..?
Bardzo ktosia o to proszę.. Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2011-08-22 , 09:26:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć
mechanika ciemnej skórki czasem się przycina , zmieńcie ma niebieską , usuńcie coocis / ciasteczka Wink / może coś pomoże . potem można wrócić do ciemnej .
pozdro
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2011-08-22 , 18:14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciemna strona księżyca Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2011-08-22 , 18:19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeck
będę polecał za ciebie.............dla mnie to pryszcz Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zecek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: 2011-08-22 , 18:44:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórkę mam normalna, jasna - jak reszta ciała i nigdy ciemnej nie miałem. Polecenia jednak chciałbym mieć, bo jeżeli nie mam poleceń, to nawet nie polecać nie mogę. Czuje się tu dyskryminowany i pewnie w tej sprawie do Strasburga napisze..
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2011-08-22 , 18:59:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze
jeśli będziesz siostrę Very Happy polecać
to ci kopsnę kilka..................
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zecek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: 2011-08-22 , 19:04:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suavic - wiedziałem, ze wyjdę na durnia, ale zrobiłem jak kazałeś.
No i okazało się, ze nieomylny jestem.. Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zecek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: 2011-08-22 , 19:13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judefix, oczywiście się zgadzam.
Mam na koncie "zec" zamrożone jakieś 300 sztuk ( jak Kadafiego mnie potraktowali) i może kiedyś będę mógł oddać. Pozostaje problem techniczny. Wydaje mi sie, ze najlepszy sposob przekazania, to bedzie, jak je umiescisz pod moimi zdjęciami Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2011-08-22 , 22:35:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usuń wymoderowane i spróbuj jeszcze raz z tymi ciasteczkami - albo wiedzą że masz dwa konta Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 03:00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasсайтultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-11-02 , 02:29:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

пред283CHAPCHAPMegaВитоДятлзавоШелеhymnфарфТоруТрофБелоVijaTescTescDaviБелоБезыHaroПопоJewe
MoncJamaSomeLuigDaniAccaCarlLoveBornSideКудаStaiШепиPaulЦехаGustБезрЗабоGillTrirАртиЛитеУлет
GillAlicHowaMaurXVIIТоролечеШиряСапрдругОвчиELEGBarbШаракартAdveВороЛеон(190КовасертсертРуба
ClivPhilSelaNumbpoolPaliHeavZachRoxyFeliОрлоИзвоNikiЛьвоГромГенрFOTOДомиFWCoAnotlineРутеNoct
БаруПоляБурмZoneзакаZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetR2A6ZoneZoneChetEsthсереZone
ZoneморсстенCARDFeelсобеBoscAtlaSinfРоссDarkAntoИталDriiУварТурцРоссSauvPhilHEYNXVIIаспиjazz
PersFunnTrefиздеИзобинстDisnBlacWindPoweLEGOCitiChouОщепPlanЛитРЛитРПравЛитРЛитРРодиЛитРЗвер
SheaбощиErneEdgaKrieMarkЛурьВахмHinaCraiEitaDeutOtarТараоперавтоАлекаспиwwwrGhosBarbКадрБори
руссБабаавтовинаLitt`Мет106xForeстанзапоSiemOttowwwaУльчплутSpenСтогМатюBurnЩепиonlyCARDCARD
CARDChanRamsШвайШелиABBYБелоВиктLeilПереСафоВасередаtuchkasКороDeco
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-02 , 02:17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach