zapamiętaj

FORUM - Fotografia - komentarze


Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rachman
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 198

PostWysłany: 2009-01-08 , 07:06:02    Temat postu: komentarze Odpowiedz z cytatem

Nie umiem ustawić sobie w moim profilu komentarzy tak, żeby pokazywaly się ostatnie. Caly czas mam listę począwszy od pierwszego skomentowanego, parę lat temu. Sortowanie rosnąco ani malejąco nie dziala.
Co robię źle?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
monsoon
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 13

PostWysłany: 2009-01-08 , 08:10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rachman. nie pytaj co ty robisz źle. zadaj sbie pytanie - co jeszcze zostało spier.......ne ?


Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
milosnik.fotografii
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 23

PostWysłany: 2009-01-08 , 20:29:52    Temat postu: Re: komentarze Odpowiedz z cytatem

rachman napisał:
Nie umiem ustawić sobie w moim profilu komentarzy tak, żeby pokazywaly się ostatnie. Caly czas mam listę począwszy od pierwszego skomentowanego, parę lat temu. Sortowanie rosnąco ani malejąco nie dziala.
Co robię źle?


Ja poza tematem. Nie widzisz kategorii forum? Jest specjalne miejsce na tego typu posty. Ręce załamywać. Ale krytykować innych to potraficie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
titi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 55

PostWysłany: 2009-01-09 , 08:26:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zniknęły wszystkie moje ulubione zdjęcia !!!!
Gdyby zniknęły moje to pikuś.........................
bardzo w poszukiwaniu nowych ciekawych zdjęcć sugerowałam się moją galerią ulubionych
lubiłam do nich wracać....

dużo funkcji u mnie nie działa

i skromnie wydaje mi się, że zdjęcie przestało być NAJWAŻNIEJSZE na oph Sad

z poważaniem:
titi
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
titi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 55

PostWysłany: 2009-01-09 , 17:19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i się doigrałam

gdzie są moje zdjęcia.... dwa dni były ?????
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
slomka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 271

PostWysłany: 2009-01-09 , 19:14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Titi, kliknij na "wszystkie", wówczas Twoje zdjątka łaskawie do Ciebie wrócą.

Zobacz, jaki śliczny prezent dostała Twoja księżniczka Smile Nowe opha przebrało ją za Świnkę Piggi Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
titi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 55

PostWysłany: 2009-01-10 , 12:45:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie mam moich ulubionych Sad((

a zalogować z Mozilli ani rusz.... brak mi Was........
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
milordka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 20

PostWysłany: 2009-01-10 , 17:09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulubione pewnie się dokopiują, nie panikuj - u mnie są od kiedy się tutaj pierwszy raz zalogowałam. Raczej nie może być tak, by tylko część osób miała pełen dostęp do galerii.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
saksonka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 68

PostWysłany: 2009-01-24 , 19:57:59    Temat postu: Re: komentarze Odpowiedz z cytatem

milosnik.fotografii napisał:
Ja poza tematem. Nie widzisz kategorii forum? Jest specjalne miejsce na tego typu posty. Ręce załamywać. Ale krytykować innych to potraficie.


Jak poza tematem, to po co cytujesz temat? Smile

Najwiecej maja do powiedzenia ci, co najkrócej tu sa Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-02 , 06:33:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-12-01 , 22:15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.ruинфоgalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.ruhttp://sagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-10-29 , 18:06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RING
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-10-29 , 18:07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

235.2
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-10-29 , 18:08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHAP
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-10-29 , 18:10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atne
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach