zapamiętaj

FORUM - Fight Club - lustrowanie, lustracja lustrzanka....taczanka, tapczanka,


Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dsniadek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2010-03-07 , 11:41:13    Temat postu: lustrowanie, lustracja lustrzanka....taczanka, tapczanka, Odpowiedz z cytatem

W związku z związkiem i pewnymi wątkami na Fighcie może dobrze byłoby się ujawnić, posprawdzać, pogrzebać pokompromitować. Przeglądnąć komenty, foty, adresy znajomych i kochanek. Zobaczyć kto z kim , gdzie i jak. Zabadać w zgniliźnie oczywiście ku chwale czystości.

Jakiś konwent, jakaś narada. I sądy, sądy dużo sądów kapturowe i dżokejkowe. I och inkwizytorski urząd.

I osobistości, tytuły, ordery i parady i ogólna militaryzacja życia. W naszym wypadku nie tak zła na codzień z obiektywem przy boku. I czuwać i uszy nastawiać czy ktoś nie chlapnie, nie wyda.

I rzecz jasna nowomowa. Priorytety. Hasła.

Rozważmy w którymkolwiek znaczeniu słowo gniot.

A i prezydenty i szare eminencje, służby dużo służb.

A i uwodzicielskie agentki, prowokacje ( mogą byc z tymi agentkami...

Co wy na to?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2010-03-08 , 11:24:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zacznaj, pozniej wydamy nowa Gale ( moze nawet z obrazkami:).... Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-03-08 , 13:15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ciekawski , chciałby wiedzieć kto z kim i do tego gdzie i jak .Pognałby z aparatem. Mówi się , że faceci są ponad to , a tu okazuje się , że też ciekawscy Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dsniadek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2010-03-08 , 15:02:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc wątek pojawił się w kontekscie do wątku innego bo mnie trochę cała sytuacja zażenowała.... i tak cynicznie...

ale skoro już się pojawił to czemu nie (Jaga przeciez wiesz, że to co napisałaś jest zupełną nieprawdą Smile a więc mam taki niewiadomy bonus od oph, że na maila spływa mi cała korespondencja z prywatnych wiadomości, o sobie nie czytam świadomie, nikt by tego nie zniósł ale...Smile ale!!! no... nie wiem czy mnie tu tajemnica państwowa czy jakoś tak nie trzyma za język ale jest w każdym bądź razie ciekawie, nie mówię o taktyce ale o sensacjach towarzyskich i śledząc sobie owe fascynacje seksualne w naszym gronie w jakimś sensie zrozumiałe staje się to umiłowanie gołębi, kotów , psów i wybacz Słomko Smile koni, krów. W tej chwili dotarłem dopiero do literki "c" bo alfanetycznie się wiadomości posegregowały ale ale... niestety ani o Kobiecieniepoważnej, ani Jadze jak również o wspomnianej Słomce jeszcze niczego nie wyczytałem Smile

Chciałem zaznaczyć, że wyżej wzmiankowane kwestie są wytworem wyobraźni forumowej Smile i pozorna zbieżność, osób, faktów i dziwnych zachowań seksualnych jest tylko pozorna ( w rzeczywistości to jest dopiero...). A autor zobowiązuje się do czulszego pielęgnowania kwitów w zamian za.... ( to pole w naturalny sposób pozostawiam puste aby nie ograniczać wyobraźni czytelnika ale jak wiadomo powszechnie szczególnie łasy jestem na dobre samopoczucie ophowiczów a dziś 8 marca szczególnie zależy mi na uśmiechu Pań )
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-03-08 , 15:21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaj Dsniadku , czytaj . Szybko popatrzyłam do moich prywatnych , a tam korespondencja z koleżankami ophowymi tylko ! Ojej ! To mnie może postawić w dwuznacznym świetle !. Trudno, uśmiecham się cały czas czego nam życzysz Smile.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dsniadek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2010-03-08 , 17:16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po powołaniu "Komisji kontroli ekscentrycznych zachowań seksualnych i zwykłych aktów małżeńskich i pozamałżeńskich" sprawnośc inwigilacji prywatnej poczty pantoflowej ophowiczów nabrała większej dynamiki i kolorów ( liczne zaczerwienienia wstydliwe), dzięki nadzwyczajnemu postępowi prac okazało się, właśnie bardzo szybko, kilka spraw. Do tych najbardziej niepokojących należy przypisać skłonność młodej części populacji badanej społeczności do pewnej nierytmiczności i generalnie zaburzeń czynnościowo-motorycznych aktów miłosnych, a to ze względu na wzgląd nader chętnego posiłkowania się atrybutami wspomagającymi made in sexshop. Owe wyrywkowe traktowanie ciągłości aktywności seksualnej ( tak zwany syndrom sięgnięcia po kajdanki, wibrator itp) zwłaszcza w tak młodym wieku prowadzi do wielu niezwykle trudnych do leczenia neuroz. Jak wydaje się przyczyn anormalnych zachowań należy dopatrywać się w zaciekłym zwyczaju obdarowywania 18 latków czerwonymi gadżetami. Aberracja ta wydaje się być celową polityką różowej branży.

Pozytywem wydaje się być fakt przyznania stałego 5% rabatu w dzile Erotyka dla ophowiczów przez największy portal handu internetowego ALLo_ALLo.

Filozofka i feministka Magdalena Zapolska ( Polka roku 2009) twierdzi, że ów fakt jest pewną niedorzecznością tolerancji bo czemu rabat równo obowiązuje obie płcie.

Departament Do Spraw Kwitnienia Wiśni zwraca się z tzw gorącym apelem do młodych "Węcej spontaniczności i Kochani do kontinum zmierzajcie"
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2010-03-08 , 18:25:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby, to, mój Awatar, wyzwolił w Tobie byka, bo zaczynam się już bać prywatnych, do mnie, wiadomości...?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już na dzisiaj koniec byczku śniady ?Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dsniadek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bój się nie twój awatar i ze mnie nie byk, ale lepiej o tym niż o owym bo kilka smutnych spraw w tle
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale pobycz się jeszcze troszkę, proszę...Smile!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
megakontra
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie bardzo! Bo zaszkodzi...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:26:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba coś ci się przyśniło...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
megakontra
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:31:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyłku bo cię rozpylę Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:38:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich jak ty, to ja połykam, przeżuwam i wypluwam...idę się przygotować, najlepszy, po, jest Zuber (woda mineralna)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
megakontra
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: 2010-03-08 , 19:40:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hi hi hi
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 1 z 61

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach