zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - problem z ulubionymi


Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drzeck
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 57

PostWysłany: 2010-01-09 , 16:54:21    Temat postu: problem z ulubionymi Odpowiedz z cytatem

może już gdzieś było, ale nie mogę znaleźć podobnego tematu...

czy jest jakiś limit dodawania zdjęć do ulubionych ?
mam widocznych 130 zdjęć w ulubionych i od jakiegoś czasu mimo dodawania więcej nie widzę,
natomiast zdjęcie otworzone z folio autora (już dodane) "pyta mnie" czy usunąć je z mojej listy... ?
skoro więc je dodałem, a nie widzę go, to gdzie ono jest ?

czy ktoś zauważył coś podobnego u siebie?

proszę o pomoc w tej sprawie...
pozdrawiam: drzeck
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
drzeck
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 57

PostWysłany: 2010-01-10 , 10:19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę nikt nie może nic napisać na ten temat ?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2010-01-10 , 10:59:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Drzecku, ja z miłą chęcią dla Pana i zawsze,
ale jeszcze nigdy nie dodałam ani razu choćby jednego.
Może przynajmniej smaczne kotlety czcigodnej żoneczce
na obiadek niedzielny wyjdą, udławisz Pan swe niedosycenie...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2010-01-10 , 16:10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielę się jeszcze innym fenomenem z Panem, Drzecku,
ilekroć zmienię cokolwiek w danych o sobie- ba, wystarczy,
że wejdę tam, zmieniają mi się automatycznie poprzednie
ustawienia, czyli muszę na nowo zaprogramować liczbę
otwieranych zdjęć na stronie, komentarzy itd.
Dodam, używam Firefoxa.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
diver
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 85

PostWysłany: 2010-01-10 , 16:52:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo, po wejściu w "dodaj zdjęcie" resetują się ustawienia personalne ...
Często zdjęć nie dodaję, ale jest to upierdliwe jednak ...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
drzeck
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 57

PostWysłany: 2010-01-10 , 17:49:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majku, też używam Firefoxa i ten "fenomen" jest mi doskonale znany,
nie wspominałem o tym bo już przywykłem do ciągłego poprawiania ustawień uznając, że widocznie należy to "standardów" obowiązujących w serwisie oph :)

Co do kotletów... - dziś ich nie było :)

Natomiast co do głównego problemu jaki chciałem rozwiązać tym postem - wielka lipa... :(
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suro
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 85

PostWysłany: 2010-01-10 , 19:15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie z ustawieniami jest to samo

nawet po akcji admina, nic nie pomogło

a podobno ".. problem ...powinien być już poprawiony"
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
peem
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 241

PostWysłany: 2010-01-11 , 10:33:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również używam FF, u mnie ustawienia liczby wyświetlanych zdjęć na stronie wracają do wartości domyślnych, od razu gdy próbuję zapisać nowe ustawienia. Chodzi o widoczne cyferki. Jednak w rzeczywistości liczba wyświetlanych zdjęć na stronie jest taka, jaką sobie życzyłem (czyli gdzieś tam to jednak się zapamiętuje, mimo wyświetlania wciąż domyślnych cyferek).
Zauważyłem, że dotyczy to tylko skórki z czarnym tłem, w tej z białym cyferki są prawidłowe.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 07:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Дикк127.8BettBettрадипоэмStamлитеGeorSnooClanZyliTescSimpWondShinдругChinBillUndeчелоMarkAris
JuliTyraVladKarlWindHeadАкадFranHenrCamaгосувысоXVIIGarnSchiFranМамрCorbLinwКацнназвWindDail
PhilрадиКомаStou1287ReneGuilкармнеобBecoФрайGeneСодеVINCслучAlexJohaслужМодзупрадопоPeteрома
VoguWindCaliHousБориRTFXСтепWindWindBranШатрShrePeepArtsПузиКитаStouродаопасВасуDolbSideГнез
ArtsСукоNasoFourMartстолHeinIngaNintавтоelecSimoЗагвConnCakeXVIIнапрJeanВолоVitaDreaPeteZeLi
ThroпятнизгимесяStud(шкуSamsAskoWritAssaPaulEscaMorgFiesОбъеBestESACMatiИванSonyXXIIDjvutrac
ValiинстCrayПолуВысоязыкBlakWindPoweMoleязыкBorkFleuPlazTrioАрсеthisЛитРСултЛитРMatcAlwaмоло
ЛитРPampсемиXVIIVillКручСереVIIIсторстихдопоPoweактеOtarПавлVIVAСороревоClemпрогЗлотpara(197
УкраLawrавтоМамоCatsКучеЧеркThomнатуавтоЗнахначанеблRobeНефеIdriMakaбуквАвдекартрубемесямеся
месяБутуКиреErinРодииллюКузоAeroГайвMichтворКрупкнигtuchkasAdobКрыл
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 18:15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-19 , 06:53:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-19 , 06:54:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

128
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-19 , 06:55:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-19 , 06:56:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-19 , 06:57:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OZON
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 1 z 62

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach