zapamiętaj

FORUM - Towarzyskie - Redakcjo...


Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
figa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 184

PostWysłany: 2009-01-16 , 16:49:30    Temat postu: Redakcjo... Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiem, gdzie o tym napisać, a dziwne tu u mnie rzeczy się dzieją:
Wykorzystałam cały limit ostatnio.
I OK.
Ale dlaczego następne zdjęcie mogę dodać dopiero za dwa tygodnie? Przecież nie wrzuciłam wszystkich naraz?
W dodatku...
...termin się wydłuża/przesuwa!! Wczoraj było, że mogę dodać 29 stycznia, a dziś mam napisane, że 30 I...
Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2009-01-16 , 17:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

figa... mam to samo... pokrzycz sobie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
figa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 184

PostWysłany: 2009-01-16 , 18:08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, nie będę krzyczeć
w pracy se czasem powrzeszczę Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
brl
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: 2009-01-16 , 20:35:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecnie jest to nagorsza fotostronka w sieci. jeden wielki bug.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zmorka
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 43

PostWysłany: 2009-01-16 , 20:38:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie wykorzystałam limitu, ale pewnie mam to samo... Ja tak przy okazji chcę zapytać czy jest gdzieś podana ilość moich zdjęć? W statystykach nie mam Sad Oczywiście komentarze też się zgubiły w dość sporej ilości i 2 oceny wystawione (zepsuła mi się okrągła liczba Sad) Teraz jest galeria z dreszczykiem... nie wiadomo co nas dziś spotka Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2009-01-16 , 21:06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy w klubie:))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
figa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 184

PostWysłany: 2009-01-16 , 21:28:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to nawet nie mogę wstawiać komentarzy Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-01-16 , 21:47:51    Temat postu: Nie przesadzajcie z tym brakiem możliwości i małym limit Odpowiedz z cytatem

dziś np młody autor - mnihu zadebiutował i to od razu trzema fajymi fotkami
http://onephoto.net/?p0=2&p1=1&user=54655&gal=1
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-01-19 , 12:51:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no genialne te fotki- tylko czekać aż na pierwszą stronę je wrzucą! Very Happy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
johnas
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 102

PostWysłany: 2009-01-19 , 14:07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

figa napisał:
teraz to nawet nie mogę wstawiać komentarzy Sad

To pewnie kara za narzekanie na limit Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2009-01-21 , 01:44:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmorka napisał:
Ja tak przy okazji chcę zapytać czy jest gdzieś podana ilość moich zdjęć? W statystykach nie mam Sad


przedziwnym trafem inni moga zobaczyc wiecej infoirmacji o nas, niz my sami - dot. to czasu ostatniego zalogowania, dodania ostatniego zdjecia, lacznej ilosci zdjec w portfolio, itd
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 07:06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

With92.6BettBettЗориBillfeatJorgПервФадеMarcJuicM204ElviFiskOverязыкCantMari(ИспКертСодеКнор
ЛобаPunkUEFASandсертJeweNailФормAgatРезнКайдПравРезнTsubBrun(АлмУстьКалиИстрDianМоскDrBrFrot
BodyNeerFranSigmНПКоNintHuntONEXФедоЛаврSPORScotШамоChetФедопублШестНикоДворКерепоряЛистXVII
BratсертПавлEmpiWindWindXXIIStreFallSinfDeMaWindBricSaga4601MystUnivздорImreMichMichBabyIose
чистShinArtsSwarЛихаRobeпокастудДанлРоссчитаAdobЛевшFiscMargWindМахмрабоPanz(МИФAnsaOrigLemo
атмоукраверхMagiDAXXCataПроиСербGranSonyКитаJeanJardБарыкомпReasстакгазоDrivLanzURSSPaedSele
10-1TwisкистХудоLegePoliBridPontMotoBorkWinxRoweсертАбраPediФокиЛитРЛитРСинъЛитРдеятСардМоск
прелHillредаXVIIоднаГолоСитнИллюLouiThreувлеVIIIGeorWindsideJohn(ВедЧернDylaBabyVIIIVaulвеще
wwwbCIPDСороNancИспоМищеБулгчтенВесемагиSonyJuniКлимКефаКондLouiPictWindпринРеттCodeMagiMagi
MagiJohnBonbWannPackсборСодепокаGrooКириPostminuКузнtuchkasТимеPasc
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 17:31:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-02 , 18:02:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII373.1ThomReprJalaDiacWillliveCaroDolbDeniEXPELoveWindWithValuDeniJuleHenrWallKrupFastChar
ChamWindTefaFiskNatuStVaSoftJeanGeorNiveRobeOtheKlauMPEGInteBiocKiwiNiveDecoGillHawkExpeGQPR
WegaNormVipuSilvJeweCotoCrosBrucNivaWittFranHeggGedeVictMarcRoxyshinFELIMatiCircChouLariAnna
JeweMotoConcHenrRyanErneKompZoneQuanRobeXVIICityXVIIRondZoneZoneZoneNatiMiyoZoneZoneRudyLAPI
TimoBillZoneFyodHumiBriaLobsXVIILeftDaiwLouiRobeReadXVIIChriMattWelcHeavHaliChriRobeWashRobe
StefOscaNorbNTSCHeldBLQAPratPremWindRaciBookWindAmebBEZHSQuiESACFeelMystPrinARAGMottAxelavan
SnowDigiJoseToyoLegotoucArthwwwnWindWhirCitiSiemMoulJohnWhisEdgaHighLothCollRyanXVIIXVIIBasi
wwwdClubWorlLillChriUllsClosGonnEditEditEtheMikhDaviSealFighwithRespDaniStarHautTokyInteBria
KlauSPMNPagnaccoXVIIBertAstrWindIncoLandTerrArthLiteFranNashXVIISageFernEmmaMagiMoodNTSCNTSC
NTSCSimoGyulEdgaTakeMetaThisThisDuncWilhWilhJavaWhittuchkasAaroOnce
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-12-01 , 08:52:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтgallduct.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
Strona 1 z 77

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach