zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - Jak przesunąć zdjęcia z serii do swojego portfolio???


Idź do strony 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Padme_A.
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 1

PostWysłany: 2009-12-08 , 14:01:33    Temat postu: Jak przesunąć zdjęcia z serii do swojego portfolio??? Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc, jak przesunąć swoje zdjęcia z serii do portfolio???
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2009-12-08 , 17:52:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że się nie da.
Nigdy nie wysyłałem serii na nowe OPH, ale swój domysł opieram na wpisie Admina w Forum :

http://onephoto.net/forum/viewtopic.php?t=850 - "zapraszam do korzystania z serii - serie nie są moderowane"

Jeśli serie nie są moderowane to prawdopodobnie nie ma mechanizmu, który umożliwi przepisanie ich do portfolio. Byłby to bowiem sposób na obejście wymoderowania zdjęć, tzn. słabe zdjęcia moglibyśmy sobie po pewnym czasie przerzucać do portfolio.

Nie wiem czy dobrze kombinuję. Może napisze tu ktoś kto ma serie w folio i większy staż niż Ty.

P.S. Myślę, że gdyby Twoje serie weszły normalnie jak zdjęcia na OPH to poszłyby pod nóż Wink Są dosyć słabe.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2009-12-08 , 17:57:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem dokładnie Twoje serie.
Jest coś w Twoich zdjęciach, coś takiego, że część z nich się broni.
Sposób Patrzenia na temat intryguje, nie zawsze, nie na każdym, ale ogólnie tzw. "słaba" jakość koresponduje dosyć fajnie z tematem.
A temat i indywidualne patrzenie są zazwyczaj ważniejsze od super-hiper jakości.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
admin
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lis 2001
Posty: 502

PostWysłany: 2009-12-09 , 07:41:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
serie są w pewien sposób "akternatywą" dla galerii, więc z założenia są to dwa różne miejsca i nie ma możliwości przenoszenia zdjęć między nimi.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2009-12-09 , 18:21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez o zdjeciach, lecz odrobine z innej strony: czy mozna prosic o dostosowanie ladowania zdjec (w starej wersji wizualnej - nie wiem, jak jest w czarnej, bo mam czarnowstret) do standardow swiatowych?
Mianowicie: gdy widze zaladowane zdjecie, z wypelnionymi polami formularza, czeka na mnie tam tylko przycisk potwierdzenia. A co, jesli sie rozmyslilem? Co mam nacisnac, by tego zdjecia nie wyslac do galerii, by w ogole je usunac z oph?
A nie daj, sprobuje sie cofnac przy pomocy przyciskow przegladarki! Wtedy wykrywacz powie mi wprost, ze zdjecie nie istnieje, gdy zechce zaladowac nowe, inne, lepsze, przyciete, poprawione, powyzej standardow oph'a.
Czy da sie jakos wyczyscic te wszystkie pamieci podreczne, krotkotrwale? Korzystam z jeszcze jednego serwisu swiatowego, i tam nigdy, przenigdy nie mialem takich zwal, jak w przypadku tego serwisu tutaj.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kaioghost
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: 2010-11-17 , 19:10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie- czy mogę wrzucić zdjęcie z serii do portfolio - seria tworzy dla Mnie pewna opowieść i oczywiście chciałbym to zdjęcie w niej zostawić ale niektóre są opowieścią same w sobie i chciałbym poddać je ocenie ogółu! czy nie będzie to wbrew jakimś zasadom?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2010-11-17 , 19:35:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to zamiast serii stworzyć sobie katalogi tematyczne. Jednym kliknięciem można dostać się do danego katalogu, a zdjęcia są cały czas widoczne w głównym portfolio.

Pzdr.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kaioghost
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: 2010-11-17 , 19:45:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale podejrzewam, że nie wszystkie znalazłyby uznanie w oczach Moderacji - w serii dopełniają całości.
pzdr
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 06:39:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Джуф69.8BettBettPassQuelStayStanFlemКозлCodeCareExtrShinJameXerxAtlaUnitFiskBrenHadnПухоЛуки
ЛукьWindMozaголоSplaBlueсертКлимКулаSplaСопопроипроиEsteFusiлестХермМельBurnAtlaСвитViveобсл
PhilBenoFranстудигруAmorLegeKodaвелеFyodHummMarkHowaзавофакуLymaCarnГренКожуПервстудAnurСпив
OrdePushСушиSettTricTereАнноXVIIdowsУшакчелоруссTherTemp03-1ПодхFerrкланавтокрасCreePoisРжез
АртицветArtsсертменяБардFrauJetFNTRPРыбиПапаStefWillNokiHowaFIFAигруPulsУшакGuitHoliDancBeno
ParkPinoхороT-02HighCataFrigElecPrivFantRobeLasecybeаонтPartBossнаст9121HeliSuprкопесистfusi
JudaTangинстШашеScraКитаWindWindПустBorkлистDysoЕвстEmanzitaArthфакуФедеCharромаEasyЛитРАуди
ЛитРlychлитеИллюMichКомиРобеКохаимпеСлавКургдворSupeвечеТониSofiпольAlasНовоgeniЯковПоляТимо
Форм(197РябоГенкRoomРафиЛизизаниСолоChamКлемRudyEleaGrowUlysCoriИллюCityФормProsMacrT-02T-02
T-02wwwrRafaЛьвоСиниСолоЗотоTimoФормложнSympПопоИконtuchkasFupzDoug
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 17:04:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-13 , 04:32:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uncl
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-13 , 04:34:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

69.8
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-13 , 04:35:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-13 , 04:36:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-10-13 , 04:37:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alfr
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 1 z 97

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach