zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - Powod moderacji??????? - ja nie rozumiem...


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shaiith
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 3

PostWysłany: 2010-02-01 , 19:41:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
zapraszam do oglądania galerii, czytania komentarzy i uczestniczenia w dyskusjach na forum - to powinno okazać się pomocne.

Tylko, ze to można robić bez posiadania konta w tym serwisie. A człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach a nie ma cudzych osiągnięciach.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pixelloch
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: 2010-02-09 , 22:01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy nalezy sie tu ze wszystkim zgadzac jak ktos poprzednio sugeruje, ja nie mam zamiaru byc ignorowanym przez moderatora np. (brak odpowiedzi ma mail) i chce zlikwidowac konto, tylko nie wiem jak.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
admin
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lis 2001
Posty: 502

PostWysłany: 2010-02-10 , 07:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy napisać do mnie prywatną wiadomość z taką prośbą.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2010-02-10 , 09:39:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale najbardziej jest pomocna moderacja,
czlowiek od razu zaczyna w siebie wierzyc,
jak widzi komunikat ze jego zdjecie nie spelnia standardow... Embarassed
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
willus
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 1

PostWysłany: 2010-06-05 , 07:35:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc ja rowniez mam wymoderowane zdjecie, jestem nowa na tej stronie(ale zagladam tu regularnie od 2 lat) i odwazylam sie wzucic fotke wydawala mi sie naprawde super bo tez ktos ze znajomych powiedzial ze fajna, ale niestety wymoderowano , jedna rzecz ktos w rubryce komentarze napisal mi : ze postara sie by mi wymoderowano.. Question Question ... Pozdrawiam serdecznie...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2010-06-09 , 06:45:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam taka masc na znieczulenie, trzeba pomasowac powieki i wylaczyc komputer.....kur de jak pomaga mowie ci... Twisted Evil
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
adam_jakub_dz
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14

PostWysłany: 2010-06-10 , 08:42:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To napisał Andrzej. Jego nie zawsze brać trzeba poważnie. Proponuję więcej dystansu, jak w zawoalowany sposób radzi również koleżanka powyżej.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
nankas
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 4

PostWysłany: 2010-06-22 , 17:04:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy zdjęcia wymoderowują na podstawie negatywnych komentarzy??
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
adam_jakub_dz
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14

PostWysłany: 2010-06-24 , 20:45:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zbigi72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 3

PostWysłany: 2010-07-02 , 12:33:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy administratorzy oraz moderatorzy galerii Onephoto
Chciałbym w tym miejscu zapytać z jakim przesłaniem stworzony został ten serwis? Myślałem, że takie miejsca służą wymianie doświadczeń ludzi, których łączy jakaś pasja, w tym przypadku fotografia. Bardziej doświadczeni radzą tym mniej utalentowanym, komentują , wytykają błędy. Uczący się dopiero sztuki fotografowania oglądając nawet kiepskie fotki, nie tylko swoje, z odpowiednimi komentarzami mogą wiele dowiedzieć się i wykorzystać to w swojej dalszej drodze.
Jak sens ma usuwanie fotek po kilku minutach, nawet całkiem przyzwoitych. Komu to służy? Czy to ma być forum fotograficzne dla każdego czy jakieś Champions League?? Dlaczego los zdjecia ma zależeć od widzi misie jakiegoś buca, który nie mając co robić akurat skomentowal negatywnie fotkę i ją wymoderował, bo akurat mucha mu na jego obleśny nos siadła. Nie daje w ten sposób żadnej szansy tym, którzy dzięki temu forum chccieliby podnieść swoje umiejętności.

Pozdrawiam
Zbyszek
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-07-02 , 13:07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszku ! ten portal jest dla wszystkich. Uczy i bawi. Przecież napisał Ci Max co jest źle. Ma rację , bo twarz modelki jest jak maska nie rozświetlona niczym. Ja jestem tu już 4 lata . Zdjęcia sam zobacz , nie ma rewelacji , ale czytam , patrzę i próbuję Smile.Napisał mi ktoś kiedyś , że portal nie jest po to żeby uczyć i podano mi linka do literatury fotograficznej:-).Nie irytuj się tylko wstawiaj , czytaj , oglądaj i wyciągaj wnioski. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-07-02 , 13:08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polazłam popatrzeć odkąd tu jesteś . Stary opechowicz i nie wiesz jak jest ? Smile.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zbigi72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 3

PostWysłany: 2010-07-07 , 10:41:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zgadzam się tą filozofią. Ja przyjmuję z pokorą każdą krytykę, bo właśnie po to umieszczam (a raczej próbuję) tu fotki. Usuwanie jednak zdjęć po kilku minutach z "forum publicznego" zaprzecza jakiemukolwiek sensowi tego miejsca. Chciałbym na własnym przykładzie poznać błędy jakie robię, a nie domyślać się ich na podstawie innych obejrzanych. Zresztą te inne z błędami też są usuwane. Te tzw dobre mają przeważnie komentarze "super ....", "rewelacyjne ....." to na pewno kształci. Oczywiscie mogę sobie kupić książkę, pójść na kurs itd ..... Tylko po jakiego ...... będzie wtedy ten serwis?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2010-07-07 , 22:28:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigi ! Możesz się nie zgadzać , ale tak to już jest. Wstawiając zdjęcie czuję czy jest dobre czy nie. Czekam i czasem się dziwię , że jeszcze jest.
Zrobić dobry portret jest trudno . Lepiej robić reportaż lub pejzaż.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zbigi72
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 3

PostWysłany: 2010-07-09 , 07:20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba cały czas jestem nierozumiany. Ja nie uważam, że moje fotki są debeściarskie i nie uważam, że powinno się je opiewać i uznaję krytykę. Ja cały czas zmierzam do tego, że TAKIE MIEJSCA POWINNY DAWAĆ LUDZIOM SZANSĘ NA WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ. Chciałbym móc na WŁASNYCH fotkach poznać SWOJE błędy w sztuce. Takie miejsca powinny właśnie temu służyć. Nie mam czasu przeglądać setki innych zdjęć, gdzie "towrzystwo wzajemnej adoracji" wymienia sobie uprzejmości i opiewa nawzajem własne fotki. Nie mam pojęcia czy to są oceny obiektywne. Jeśli jakiś mądrala napisze mi "gniot" i usunie zdjęcie po kilku minutach to sorry ale taki portal to dla mnie nieporzumienie. Od tego są rankingi najlepszych zdjęc i tam można sobie znależć zdjęcia naj naj .... Komu przeszkadza na forum publicznym, to że ktoś umieści mniej udany portret czy też gorszy pejzaż .Spać z tym ktoś nie może i musi usunąć?? Głupota i bufoneria!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny
Strona 2 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach