zapamiętaj

FORUM - Fight Club - TVP. Kultura. Małpa. Oph. Pl.


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aeroplane
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 23

PostWysłany: 2009-08-10 , 15:51:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, witam, mnie w przeciwienstwie do innych nie ruszaja mnie Twoje wywody literackie, obrazilas kolezanke, z tego powodu wpadlam na Twoj watek. Twoje cycki tez mnie nie ruszaja, akurat to ja mam najlepsze na swiecie, hehe. Ale long live, powodzenia w fotografii, badz dobra osoba, plis, nie doluj nikogo, bo inteligencje mozna tez wykorzystac dla dobrych celow i to jest "inwestycja" ktora sie zwraca dwa razy bardziej. Pozdrawiam! I nie jedz mięsa!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aeroplane
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 23

PostWysłany: 2009-08-10 , 16:02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, jeśli Cię urazilam. Nie obrażaj po prostu nikogo, to jest najzajebistsza galeria foto w necie Wink A jeśli mi odszczekasz to wyrwe Ci jaja i wsadze do gardła, hehe, PEACE.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-08-14 , 14:51:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko do zainteresowanych literaturą:
Ponieważ, rzeczą, na którą najczęściej chyba zwracają uwagę krytycy bezrefleksyjnego przykładania miary do literatury, jest kultura, interdyscyplina zmusza mnie do zamknięcia kolumny literackiej Pudelek Zapolska Małpa Pl.
Niniejszym informuję, iż kolumna wznowi swoją działalność w zupełnie innym zakresie, a mianowicie TVP Kultura Oph Pl. Aktywność rozpoczęliśmy od balu debiutantek. Bezkonkurencyjnie na parkiecie kultury, króluje tylko jedna z panien. To zdecydowana faworytka.

Pylek.

ps. gratuluje Mała
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-08-30 , 21:43:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Majko!

Firma Pfizer płaci bardzo dobrze za każde zdjęcie, opatrzone odpowiednim hasłem które chwyci, popularyzujące Viagrę.

Moja propozycja:
Twoje niebieskie zdjęcie i moje hasło: „Viagro, pomóż stanąć!”.



Zyski dzielimy na połowę. Jestem gotowa przedstawić swoje poważne referencje, związane z wykorzystaniem moich licznych pomysłów.


Jeżeli osiągniemy sukces, Redakcja będzie dumna, że opehowa młodzież, interesuje się losem starszych i dwie młode dziewczyny, włączyły się niebieskim zdjęciem, w popularyzację niebieskich tabletek, przeznaczonych głównie dla mężczyzn w szóstej i kolejnych dekadach życia.



Czekam na twój stosunek. Pylek.

Dobranoc.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-08-31 , 16:00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Pani Pyłek, czyli co, ja mam odstawiać czarną robotę,
fotografować znaczy (o czem Pani marsjańskiego pojęcia nie ma),
Pani tylko ze 3 słowa na krzyż chlapnie i...zyski od razu aż na połowę ???
Zadziwczę Panią, powiem, w samych tytułach czuję się jeszcze mocniejsza,
w tych akurat każdą krwiopijkę na pył w try miga zetrę, na pohybel z pasożytnictwem !

P.S. Nieopatrznie w Pani folio rzuciłam łaskawym okiem, zarosło tam dokumentnie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-08-31 , 22:03:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda Młoda.

Jesteś zdolniejsza, mądrzejsza i żeby tego było mało to jeszcze młodsza ode mnie i tylko dlatego ja mam być poszkodowana? Gdybyś wiedziała ile ja łez już wylałam, że talentu nie dostałam. To niesprawiedliwe. Zawsze wygrywają organizmy doskonalsze, lepiej dostosowane i silniejsze. Ale to prawo dżungli, w którym nie ma miejsca na współpracę. Ja chcę symbiozy, czyli korzystnego dla obu stron współżycia.


ps. To ile procent cie zaspokoi hieno?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-09-01 , 04:28:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0,23 jeno.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
lukaszekcwaniaczek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 155

PostWysłany: 2009-09-01 , 18:40:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Pyłku,
z takim talentem spokojnie powinnaś zapisywać swoje satyry w coś większego i wydać to drukiem.
Jest to o wiele lepsze niż prace wschodzących gwiazd polskiej "literatury" drukowanych w Ha!arcie, Akancie, Lampie i innych takich postmodernistycznych niby-alternatywnych wydawnictwach.
Pozdrowienia serdeczne.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
vilku
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 41

PostWysłany: 2009-09-01 , 22:27:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bijcie się!!!

A ja będę lał wodą ku mej uciesze! ; ]
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jarek1182
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 70

PostWysłany: 2009-09-01 , 22:39:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vilku napisał:
Bijcie się!!!

A ja będę lał wodą ku mej uciesze! ; ]


To ja pójdę po aparat aby na oph wrzucić co nie co można było Cool
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-09-07 , 08:07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majko, kiedy zobaczyłam te niebieskie zdjęcie, tego niebieskiego faceta, tę niebieską rozpacz, tę niebieską butelkę (w której problemów utopić nie da się) a szczególnie, ten niebieski męski błagalny gest na kolanach „Viagro pomóż stanąć!!!”, i jak na ironię, na pierwszym planie młodą suchą laskę z parasolką, dałam się porwać wzruszeniu.

Uznałam, że należy przyjrzeć się dogłębnie męskim problemom w szóstej i dalszych dekadach życia (przy okazji na tym zarobimy).


Stąd propozycja współpracy z firmą Pficer, która jak wiadomo, po przegranym procesie i największym w historii farmacji, wypłaconym odszkodowaniu, szuka nowych sposobów zwiększenia sprzedaży i zysku, więc ogłosiła, iż rozpatruje wszystkie zgłoszone nowatorskie pomysły reklamy jej produktów. Myślę, iż ten niebieski facet błagający na kolanach „Viagro pomóż stanąć!!!” ma duże szanse.



Oceniłam cię Majko (niesłusznie), jako nieczułą hienę i ignorantkę, bo z ignorancji rodzą się dwie przeciwstawne, obie równie niedobre postawy, obojętność i nastawienie a priori roszczeniowe. A ty mi lekką ręką oddałaś 99,77 zysków/udziałów. Ty serce masz na dłoni. Wiedz, że teraz czuję się podle. Dlatego proszę, pomimo znacznej różnicy w naszych udziałach, nie nazywaj mnie swoją szefową, i bez tego się obejdzie.



Pyłek Prezeskę, to nawet wybij sobie kiedykolwiek z głowy. Nie podoba mi się też, określenie Manager. Przez całe stulecia był Chłopiec Na Posyłki, dzisiaj Concierge Manager (Concierge to chyba Portier co robi po francusku ale w słowniku nie sprawdzałam). Niegdyś był Przewoźnik, dziś Logistyc Manager, onegdaj Sprzedawca, aktualnie Sales Manager. Swego czasu Administrator, współcześnie z licznymi problemami do Admina się zwracamy. No pomylić się można aż, prawda?

Dlatego kiedyś, na forum informatycznym, tak zupełnie niechcący się pierdykłam i napisałam na ogólnym forum, zamiast Adminie, panie Alladynie, userzy podchwycili hasło i zaczęli go chwalić, to mi Admin odpalił (w prywatnej wiadomości), że robienie z niego Magika to zbyt duża wazelina, ale dziękuje za miły komplement i jest gotowy dla mnie zrobić wszystko. Dalej podał numer swojej komórki.
I przez tę pomyłkę i zmianę nazw Admina na Alladyna to mogłam chłopa okręcić sobie dookoła palca, wyciągnąć z niego hasło i być Adminką, chociaż jeden dzień, no nie? Jednak Adminką nie byłam, bo nie mam w zwyczaju robić z facetów balonów i tym najbardziej się szczycę.




Ale, kiedy brakowało studentów na Meliorację na płatne studia, to Rada Uczelni, zmieniła nazwę kierunku, na Inżynierię Środowiska. Kierunek zaczął przynosić zyski, tyle, że niektórzy studenci, dopiero, po pięciu latach budzili się i domyślali, że skończyli Meliorację, tyle, że inaczej nazwaną. To się dopiero nazywa podbijać bębenka…

Ja bębenka droga Majko nie podbijam. Skromna jestem. Nie potrzebuję w nazwie Managera, by robić wrażenie na innych. Wolę wyrażenie Spiritus Movens, które faktycznie najlepiej oddaje mój charakter.
(Wyznam ci Majko w tajemnicy, że czasem po wypiciu H2O odczuwam silne niezaspokojenie, takie nienasycenie, takie uczucie, że „to nie jest to” i bierze mnie wtedy ochota i pragnę C2H5OH).




Życzę tobie i Spółce „Pylek i Majka” powodzenia. Wielkie to dla mnie wyróżnienie z tobą spółkować Majko. Kilka gotowych pomysłów już mam, wkrótce przedstawię projekty (zarobimy kasę). Twój interes w moich rękach. Kompleksów to ja z tego powodu nie mam, więc darujmy sobie te całe Concierge i zwij mnie tak prosto, tak swojsko, tak po polsku, chłopcem. Od teraz jestem twoim chłopcem, twoim „boyem hotelowo/opehowym”. Do usług.

Twój chłopiec.



Łukaszek dzięki!

Vilku i Jarek, dla was złe wiadomości, obejdziecie się smakiem, nie będzie na spotkaniu Oph, zapasów lasek w kisielu, chętnie bym to dla was zrobiła, ale kobiety to ja już nie mogę uderzyć, nie wypada, jestem teraz chłopcem...

Pozdrawiam.



PS. Pomimo, iż ja mam większość udziałów będę Majki chłopcem, ona zaś będzie pstrykać, dlatego moich ewentualnych oponentów uprzejmie proszę o wzięcie tych faktów pod uwagę.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-09-14 , 20:48:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majka i po co te fochy? Nie chcesz żebym była twoim chłopcem, to nie.
Nie to nie... a ja byłam gotowa twoje bagaże nosić niewdzięcznico...

Ok, skupiamy się na konkretach:
1. Ty robisz zdjęcie facetowi w deszczu (po 50tce z widoczną siwizną i lekko zarysowanym brzuszkiem zwanym potocznie mięśniem piwnym)
2. Moje hasło: "Na deszczu sterczę, nie mam kłopotów ze sterczem".
3. Bierzemy dużą kasę ze środków unijnych przeznaczonych na profilaktykę urologiczną per rectum, PSA i USG.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
MajkaKersini
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 89

PostWysłany: 2009-09-15 , 16:29:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w niedzielę wygrałam sporą sumę w totka,
chamką nie jestem, podzielę się;
ile warta Pani wegetacja fotograficzna ?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-09-20 , 22:59:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajkaKersini napisał:
Teraz w niedzielę wygrałam sporą sumę w totka,
chamką nie jestem, podzielę się;
ile warta Pani wegetacja fotograficzna ?


Proponowanie kasy, to trochę chamskie było, zabrzmiało całkiem jak "Ile trzeba zarabiać, by taką jak ty, Pyłku, zatrzymać przy sobie...?", ale ci wybaczam Majka, bo niedoświadczona jesteś...:

1. Najpierw pójdziemy do kina na "Bękarty wojny" (uwielbiam Tarantino a na tę premierę czekam podniecona jak na noc poślubną i jeszcze nikt mnie nie zaprosił...)
2. W kinie popcorn na masełku z chilli.
3. Potem pójdziemy na drinka (pije w dużej szklance 200ml czystej wódki, finlandia lub maximus, 200ml coca coli i jedna duża kostka lodu)
4. Potańczyć lubię ( marzyłam by życie spędzić na scenie)
5. Potem przyjmę nowe auto.
6. Gotówki nie biorę.
7. To gdzie i kiedy?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-09-27 , 22:24:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajkaKersini napisał:
Teraz w niedzielę wygrałam sporą sumę w totka,
chamką nie jestem, podzielę się;
ile warta Pani wegetacja fotograficzna ?



Może już wystarczy tego obrażania Majka? Już nie chce samochodu... ani pieniędzy... nic już nie chce... od nikogo!

Już nie chcę samochodu, beczałam i tłumaczyłam ojcu, ze jego samochód ma za dużo koni i się nim nie da powoli jechać a na kursie to mnie uczyli takim co miał mało koni ale mój tata na mnie nakrzyczał bo po dołach jechałam za szybko, samochód mi zrywał i kazał mi wysiąść zza kierownicy i powiedział, ze pojedzie do Wyszkowa i kupi mi wóz drabiniasty i oprócz mało koni będę miała jeszcze cabrioleta...<płacze>
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach