zapamiętaj

FORUM - Fight Club - TVP. Kultura. Małpa. Oph. Pl.


Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-07-20 , 09:11:16    Temat postu: TVP. Kultura. Małpa. Oph. Pl. Odpowiedz z cytatem

Zapolskiej się kurczy?

Sumienie:
Młodzieży, pamiętacie jeszcze Hubika, tego starego satyra (nie mylić z pryka)? Dam wam klucz do szczęścia. Nauczyć się można tylko słuchając starszych. Róbcie jak mówię tylko nie róbcie jak robię. Zapolska? Gdybym miał dwóch Vandammów, jednego kazałbym powiesić. Człowiek uczy się do śmierci. Niewykluczone, że na tarczy, ale wrócę. Jeszcze kluczę.




Spinacz. Asystent pakietu Office:
Zapolsko zawiesił się twój syt życia i zaszczytów utrzymujący się z kupczenia cieniem dawnej sławy i szacunku dla Hubika a to co po tobie zostało, to szukanie cienia w ciemno, w ciemnym i przepastnym lesie. Stwierdzam twój schyłek empirycznie, tak jak mógłbym wykryć dwubiegunowy charakter pola magnetycznego albo dwupłciowość obserwowanego gatunku zwierzęcia.




Związek Zapolski tych co dają (za pieniądze) w Amsterdamie:
Robi Zapolska burdel pod swoimi zdjęciami, by mieć możliwość dawania zrazu krótkich, nadąsanych odpowiedzi. Zmieńcie regulamin i zalegalizujcie burdele.




Seksuolog. Lew Starowicz.

Wytłumaczę na zwierzątkach:
Kiedy ta pani komentowanie blokowała żółwików się bała, że ją połkną, przeżują i nie wyplują. Ani to Dziewica, ani Lwica

Wieloryb jest wielką rybą, a dżdżownica robakiem. Fakt, że ta ryba jest ssakiem, a ów robak skąposzczetem z typu pierścienic, publiczność ma w nosie. Przeziębienie jest nazywane grypą, choć nie ma ono nic wspólnego z epidemiczną chorobą zakaźną wywoływaną przez Myxovirus influenzae. Osioł to taki niby mały konik, delfin jest podobno inteligentny a Zapolska jest chłopem.

Tylko, że kawałek faceta, nawet Szary Zajączek, jak idzie do burdelu, to pyta się czy Lwica jest. Nie ma. Lamparcica jest? Nie ma. Tygrysica jest? Nie ma. A która jest? Pytonica.

Szaraczek, idzie nawet z Pytonicą.
Raz Pytonica go połknęła i sobie tak myślała: „Śniadanie jadłam, obiad też był, na kolacię za wcześnie, więc to musi być klient” i szaraka wypluła.

Szarak tylko otrzepał zmoczone futerko i powiedział: „Mała, jak bierzesz do buzi, to mogłabyś troszkę uważać!?”.




Firma Google.
Szanowna Zapolsko, serdecznie dziękujemy za skorzystanie z naszej przeglądarki.




Wyższa Szkoła Korzystania z Przeglądarek Internetowych:

Uprzejmie zapraszamy, w szeregi naszych studentów, w nowym roku akademickim 2009/2010, w celu uzupełnienia braków w pani wykształceniu.

Przykładowo:
1. http://fun.noshit.pl/lubie/41921
2. Wycinając czyli ripostując swoich oponentów, znalazła pani u koleżanki Pyłek defekt, określając go „Pylica fotograficznie niedouczona”.
3. Z uwagi na skąpy zasób własnych słów, dalej, skorzystała już pani z wyszukiwarki Google, wpisując w okienko „szukaj” słowo „niedouczona”. Google odpowiedziało pytaniem „czy chodziło ci o niedupczona?”.
4. Opierając się dalej na nowym, nie znanym pani słowie „niedupczona”, nieopatrznie obraziła pani koleżankę Pyłek, wytykając jej jedno i drugie.
5. Myślałaś Zapolska, że Google zjadło wszystkie rozumy? Niedouczenie to nie to samo, co niedupczenie!
7. To było nieeleganckie wobec koleżanki Pylek, dlatego szanowna pani Zapolsko, wypadałoby zdementować i przeprosić.





Profesor Miodek:

Słowotwórstwo to zauważalne kłopoty pani Zapolskiej. Największe jednak, nieporównywalne nawet z epoką lodowcową, kłopoty, nie ze słownikiem a ze znalezieniem odpowiednich wibratorów, miały zawsze, właśnie kobiety przebywające na terenie Niemiec. Zwłaszcza w purytańskim okresie po wojnie trzydziestoletniej. Rozwiązanie znalazły w zegarze. Nie bez powodu w języku niemieckim zegar to Uhr, zaś Hur znaczy k....




Zegarmistrz bremeński:

Jako wibratorów na terenie Niemiec, używały najczęściej „jajek norymberskich”, zegarków o obłym kształcie, skonstruowanych przez Mistrza Petra Henleida. 2 w 1 pozwalało jednocześnie, mierzyć czas, w którym doszło do orgazmu. Zabawę tę uprawiały kobiety, co na terenie Niemiec mieszkały. Jajka norymberskiego nie trzeba ukrywać przed mężem, przeciwnie, może leżeć w domu na honorowym miejscu.

Zajęci podbojem Europy, handlem i polityką mężczyźni, zaniedbywali swoje kobiety, stąd zapotrzebowanie na jajka norymberskie gwałtownie rosło. W oprawy zegarków wmontowywano szlifowane w ostre kanty kamienie, aby zwiększyć siłę doznań.




Studenci piątego roku Polsko Japońskiej Szkoły Informatycznej:

Nieźle się trzymasz jak na swój wiek. Zapraszamy, zaloguj się Zapolska na naszym forum, napiszemy dla ciebie nową wersję punktu G a nawet ci ją zainstalujemy jeśli chcesz.




Profesor Miodek:
Skoro wspomniana pani Zapolska, nazywała mężczyznę „frustratem”, to świadczy, że potrzebuje „frustracji”. Skoro ta pani zaczepia również innych, czyli czyni to „masowo”, dodajemy przedrostek "mas" i mamy „masfrustrację” czyli potrzebuje „masfrustracji” co prawidłowo po polsku daje „masturbację” co jest skrótem "masowejturbacji" co nazywane jest po angielsku „massturbaction”, co trafnie opisuje tego rodzaju zjawisko znane w fizyce jako „turbulencje”. Przeciwieństwem tutaj byłaby „indyturbacja” czyli indywidualny i dobroczynny sposób „turboakcji”. Wnioski są tylko jedne.




Andrzej Sankowski. Chirurg:
Są piękne i naturalne. Takich piersi to i ja bym nie zrobił. Oceniając po wyglądzie, Zapolska wybrała Oph jako swój gabinet odnowy biologicznej, stosując nowatorską, naturalną metodę, masturbację, którą to metodę kosmetologia podpatrzyła u gatunku czarnych niedźwiedzi.





Gucwińscy z Wrocławia:

I tutaj znowu punkt dla Niemców. Raczej dla niemieckich niedźwiedzic.

Po okresie zimy w niemieckim ZOO zauważono, że jedna z niedźwiedzic, po okresie snu zimowego, z jaskini wyszła o połowę szczuplejsza, niż wszystkie siostry, odprężona, wypoczęta, z wigorem a jej futerko lśniło jak diament. Za nią wyczołgały się pokracznie, ślamazarne, grube siostry, które miały pozlepiane i lniejące futra, podkrążone oczy.

Córko, jak ty szczupło i pięknie wyglądasz! - krzyczała mama Niedźwiedzica. - Nie poddałaś się na całą zimę hibernacji, tak jak mówiłam?

- Hibernacji?????????? - A to nie mówiłaś…Masturbacji…?





Zapolski doradca emerytalny:

Wskazanym byłoby, aby fani Zapolskiej (dotyczy zwłaszcza mężczyzn z końcówką „ów” czyli Januszków, Paluszków etc.), zamiast ją turbować, dokonywali wpłat na konto funduszu emerytalnego Paluszek. SA., w dopiskiem „Na zakup baterii paluszków na zapolską jesień życia”.




Gucwińscy z Wrocławia:
Fanki mogą Zapolską uwielbiać bez ograniczeń, bo mają nogi i nie zostawiają mokrego śladu, jak ślimaki.





Doktor Hause:
Kłamiesz Zapolska. Każdy kłamie. Nie bluzgaj przed monitorem, bo podwórkowa łacina działa terapeutycznie, tylko na mężczyzn, przeciwzawałowo, jak Acard, jest odwróceniem uwagi od stresujących, lecz powierzchownych spraw jak masowa konsumcja, uniformizm, czy samczy gust zbiorowy do klikania telewizyjnym pilotem. Reasumując, mniej operacji baypassów będzie jak sobie chłopy pobluzgają.

Rzucił ci się Zapolska biust na mózg. Duże piersi są tak samo szkodliwe jak przedłużona opieka rodzicielska dla starszych młodzieńców pijanych geniuszem i ambicją, rozmiękczonych przez wygodne życie.




Eminem:
Zapolska, coraz twardsze te zaamerykańskie kobiety, o szit, o szit, o szit.





Wróżka:
Po co czytałaś jakieś durne horoskopy w gazetach dla cip domowych? Nie tak miało być, prawda? Nie tak wyobrażałaś to sobie. Jakieś cienkie te wibracje. Rozczarowanie. Wyzywanie od frustratów to nie było to coś...

Udawałaś orgazm. Smutne. Wypalasz się Zapolska.

W 2012 będziesz miała pod zdjęciami po dwa, góra trzy komentarze i w końcu moderatorzy znajdą cię w szczerym polu, gdzie będziesz grzać sobie ręce, nad skąpym ogniem, pochodzącym z twoich niekomentowanych fotografii, ogniu, płonącym poniżej lotu twojej wyobraźni...





Zapolski kontroler wykorzystywania środków unijnych dla rolnictwa:

Marnujecie środki europejskie. Chlewnie z dziurawymi dachami budujecie. Naplułem tej świni w oczy, a ona mi mówi, że deszcz pada.





Promotor:

Przypomnij sobie czasy studenckie. Pomnij łacinę. Ręce na ławce Zapolska. Fortuna non penis, in manus non receptur. Chyba nie naplujesz na zasady? Kobiecie z dyplomem prawniczym, nie wypada napisać, że ci to wisi, prawda?





Dietetyk:

Połykać albo nie. Oto jest pytanie. Jesteś teraz Zapolska jak dziecko które je lub nie, prawda?





Lekarz rodzinny:
A teraz nie siedź dłużej przed swoim doskonale skalibrowanym monitorem, z czerwoną twarzą i wybałuszonymi oczami, z demonicznym chrząkaniem i charkaniem, jak piec hutniczy szykujący się do spustu, bo przygotowana od poprzedniego dnia flegma, zebrana miedzy krtanią a przeponą, z donośnym swistem i bulgotem zacznie ci wzbierać w przełyku.

Po prostu przełknij Zapolska to, bo za chwilę pójdą ci jeszcze nosem odrażające bańki, po czym wypłynie ogromny zielony glut ruszającej się mazi, poprzecinanej białymi, czerwonymi i brązowymi żyłkami a nawet dostaniesz spazmów i torsji.




Pylek:
Aby nić mojej wypowiedzi nie stała się, jak zawsze, zbyt długa i tym samym nużąca dla czytelników, krótko.

Możesz jeszcze pstrykać Zapolska? Pstryknij mnie w moim pf! (w poniemiecki nos albo w co chcesz:)).

Pstrykanie pomaga, tak mi się przynajmniej, w mej cnocie, naiwności i prostolinijnym podejściu do skomplikowanej materii, wydaje.
Przywiozę Ci, jeśli pozwolisz, z wakacji upominek. Tata dał mi w kieszeń kieszonkowego.

Nieważne co, ważne, że inni też o tobie piszą. Łubudubu, łubudubu. To ja pisałam. Twoja fotograficznie niedouczona (tylko nie mylić w niedupczona), opehowa (tylko nie mylić z pechowa) koleżanka Pylica (tylko nie mylić z Pytonica).





Tylko do Zapolskiej. Mężczyźni, zwłaszcza, proszeni o nieczytanie, bo to nazbyt intymne jest:

Cito Zapolska! (nie mylić z cioto lub cipo)

Dowiedz się koniecznie, czy te niemieckie niedźwiedzice nie wymyśliły jakiejś nowej metody depilacji nóg. Po plastrach z woskiem, miejscami zostają mi czerwone plamki.

Teraz wyluzuj i uruchom wyobraźnię…Wyobraź teraz sobie mnie, jak się przechadzałam po plaży w swoim skąpym bikini...siadam na leżaku…biorę do ręki olejek…odkręcam…wylewam na rękę…rozchylam nogi…smaruje uda…najpierw po wewnętrznej stronie…i… Mężczyźni gapią się na moje uda! Przez te cholerne czerwone plamki! Wyobrażasz to sobie?

Teraz tylko na ciebie Zapolska liczę, że znajdziesz te niemieckie niedźwiedzice…Dodam jeszcze, iż na drugi dzień po depilacji, te czerwone plamki znikają i posiadam zaświadczenie od lekarza dermatologa, że moja skóra nie ma żadnych przebarwień, jest delikatna, miękka w dotyku i gładka jak jedwab, więc gdyby ci przyszło do głowy naskarżypycić na mnie do Redakcji, że mam diabła pod skórą, by mnie wreszcie spalili na stosie, to szkoda fatygi.




Serdeczne pozdrowienia z wakacji, przesyłam wszystkim koleżankom i kolegom oraz Redakcji. Pylek.


Wykorzystałam cytat z Napoleona „gdybym miał…” oraz humorki o pytonicy i niedźwiedzicy pochodzące ze strony "www forum młodego lekarza” z artykułu „o najnowszych metody leczenia napięcia śródbłonkowego”. Wyrażam zgodę na wszystko. Nie zgadzam się tylko na jakąkolwiek publikację mojego tekstu, w formie plagiatu.


Ostatnio zmieniony przez pylek dnia 2009-08-30 , 21:36:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-07-20 , 09:29:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, sesja się skończyła, wakacje, dużo czasu, dzieci się nudzą, wyjmują aparaty, klawiatury, Tworzą...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-07-20 , 09:34:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i po co Pyłeczku?
Nie podoba mi się powyższe.
Nie zmienisz powyższym nic, może sprowokujesz
rzeczoną zapolską do jeszcze większego malkontenctwa .
Niepotrzebnie przypominałeś mi o pewnej trolce,
aż odechciało mi się mojego makaronu.
Szkoda czasu na jałowe dyskusje, generowanie apeli coraz dłuższych,
lepiej na siłowni posiedzieć, porzeźbić cyc, czy co tam kto ma.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-07-20 , 10:32:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Aquarius. Trafione wnioski. Też tak uważam, że do obowiązków dorosłych należy rozwijanie w dzieciach ich zainteresowań, żeby się nie nudziły, przy czym dawanie im dobrego przykładu, poprzez reprezentowanie sobą odpowiedniego poziomu, bo jabłka niedaleko padają od jabłoni i taka będzie przecież fotografia, jak jej młodzieży chowanie. Pozdrawiam.

Well smacznego.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-07-20 , 16:02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwie sprawy
1. Gucwińscy są bodajże z Wrocławia.. z Poznania jest niejaki hose
2. Jak wysoko depilujesz uda pyłku?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-07-20 , 20:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dzięki Hose, za bardzo skupiłam się na tym co opowiadają o zwierzętach i pomyliłam miasta (przepraszam państwa Gucwińskich za pomyłkę)
2. Uda depiluję wysoko, aż w okolicach bikini gdzie skóra jest delikatna i wrażliwa... stąd te czerwone plamki...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mbcoral
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 38

PostWysłany: 2009-07-21 , 23:41:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..ozwij siem na gg8926070 Pylku..
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-07-22 , 09:11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prośba:
Jeżeli milczenie Zapolskiej oznacza, że poturbowały ją niedźwiedzice, czuję się odpowiedzialna i jestem gotowa ponieść konsekwencje, dlatego proszę jej męża o należne mi, w zaistniałej sytuacji, informacje, bym przystąpić mogła, do zadośćuczynienia.


Coralu, odezwać się będę chciała, ale gdybym się nie odezwała, to znaczy, że internet mi nie działa, bo na wakacjach mam zasięg chała...Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-07-23 , 12:15:24    Temat postu: a może... Odpowiedz z cytatem

byście tak ślub wzięły, czy coś ?
w związku jest więcej możliwościi i szerszy repertuar środków
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-07-23 , 21:38:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoik, fajne pomysły masz!
Że też ja na to nigdy nie wpadłam. Ślubu udzielaliby Moderatorzy! Czy ktoś brał ślub na kolonii? My brałyśmy kolonijne śluby, zawsze dziewczyny z dziewczynami, przy czym, jedna się przebierała za chłopaka, bo chłopaki uciekali i sikali w majty ze wstydu albo ze strachu, nie wiem.


Nawet nie wiesz Stoik jak żałuje, że nie wzięłam z Zapolską kolonijnego ślubu, bo jako jej opehowy mąż, miałabym prawo a nawet obowiązek, wygłosić mowę pochwalno pożegnalną. Pomimo, iż nie jestem jej mężem, dziękuję za okazanie trwogi i zainteresowania. Jedynym żeś, którego jej milczenie zajmuje.


Neron doznał, czego są warte TWA odgłosy. Skoro o pudelkach buntownikach wieść przyszła, pochlebcy go odstąpili, domownicy odbiegli, senat potępił. Nie znalazł nawet takiego, co by go zabić chciał, gdy o to prosił, aż odważył się na samobójstwo mówiąc, że prawdziwi artyści umierają samotnie…


Przemyśliwam, że teraz przy Zapolskiej, mąż jest, pewnam, facet to, z charakterem. Wieści czekam.
Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-08-02 , 23:08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sumienie:
Zapolska odeszła przy odgłosach chrupania jabłka, symbolu grzechu pierworodnego i rzekomej „słabości mężczyzny”* dlatego nie życzę sobie wypominek.

Niepocieszonych odsyłam do proroczej intuicji:
aquarius napisał:
No tak, sesja się skończyła, wakacje, dużo czasu, dzieci się nudzą, wyjmują aparaty, klawiatury, Tworzą...





Młodzieży, w tobie przyszłość, ty mądra, zdolna i (nawet ładna), ty bezę to przez serwetkę, nie od razu łyżeczką, ty nad poziomy nie wylatuj, ty poziom ino trzymaj.


*mięczak
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aeroplane
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 23

PostWysłany: 2009-08-06 , 23:42:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenujące..
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aeroplane
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 23

PostWysłany: 2009-08-07 , 03:39:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, dawno nie było mnie tu... Widzę wiele zmian. Coż, nie da się ukryć - na gorsze. Koleżanko Pyłek, mam nadzieję, że coś ćpasz, bo normalna osoba nie posyła takich negatywizmów wobec innych ludzi. Ech, wiele zmian u was, wiele. Pozdro All.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aeroplane
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 23

PostWysłany: 2009-08-07 , 04:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie, ze daliscie sie wszyscy nabrac osobie skaczacej z watku na watek, przeciez to kazdy potrafi. A faceci na tym forum, coz, well, zasonmy zaslone milczenia. Long live oph! Grasowałam gdzie indziej - weganizm Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pylek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 303

PostWysłany: 2009-08-07 , 18:12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum to miejsce do kontaktów towarzyskich i dyskusji, nie o zdjęciach, a groteska jest stara jak świat. Negatywizmy, jak raczy pan nazywać karykaturalne środki wyrazu, są powszechnie przyjęte i akceptowalne w literaturze, więc zaszło jakieś nieporozumienie lub też niezrozumienie.

Rozumiem, że nie podobają się panu literackie karykaturalne środki, jednak cel uświęca środki.

Jeżeli uraziłam, to bardzo pana przepraszam, ale zapewniam, nie pan, był moim celem. Nie był moim celem nawet żaden mężczyzna, wręcz przeciwnie, ja mężczyzn bardzo lubię. Kobiety także nie były karykaturą tejże groteski. Co było karykaturą, jest zrozumiałe. Wszystkich bardzo szanuję, a polemika towarzyszy każdej społeczności od tysięcy lat, ot, taka już ta nasza ludzka natura...

Pozdrawiam, pozostaję z szacunkiem i jeśli pan pozwoli, to się pożegnam.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach