zapamiętaj

FORUM - Help! Jestem nowy - Nie mogę polecać!!!


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 78, 79, 80  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ayisza
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: 2010-05-03 , 05:30:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo usunięcia historii przeglądania i ciasteczek ja niestety również nie mogę polecać... Wyświetla mi się informacja iz wyczerpałam limit poleceń...Sad Ponadto usuniecie ciasteczek i historii przeglądania sprawiły iż nie mogę się zalogować na stronę korzystając z Mozilli...Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
adam_jakub_dz
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14

PostWysłany: 2010-06-10 , 08:28:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja juz mogę polecać, co bardzo cieszy. Zastanawia mnie jednak pewna sprawa. Wczoraj wieczorem miałem 5 poleceń, poleciłem jedno zdjęcie, dziś rano pozostało mi jedno polecenie. Trzy polecanki gdzieś znikły przez noc. Czy mogę zapytać co jest tego przyczyną?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ramicx
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 26

PostWysłany: 2010-07-22 , 17:22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to samo już od dawna,
... to rujnuje moje życie towarzyskie na tym forum Wink))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
ramicx
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 26

PostWysłany: 2010-07-30 , 20:56:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uczciwie dodam, wysłałem wiad. do admina, pomogło.
Tylko teraz jak mogę polecać, to nie ma co Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-01 , 08:09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

вели131.9BettBettErleDeanJaneDelpПоноAssaSonyсклаOrieKaraHeleОблаШевчPaleTiesDanzJackРинпчита
ThomсторКолтPlatIoneKeraANNEEricВУЗоLSDSIrisНедбRichСилиPureсериГоряотлиLuanRobeMichфакуRexo
OZONJackBriaвойнPopeSantWindтелеГогуИП,МвремформКузнTuraБоярArthПолуJoseStanErnsGustШилоуказ
PushFlowэтапстолJakeLiteAgatSimsТрошHeroChriWindSempArtsтераT6YКрасссоглRumiБорзRodnРоссAlan
tapaЖивысереLoriWholХромИордJoseXaviGONZавтоАбраMontWindViveLiPoСувоWinsPatrJameситеMomePers
Days1950клейCMK-хороOrgaVestSAMSсборMarv1002ЧайкРумыPianESFWBestJeweограPerfLanzкомпChirGerm
тексSlinEducМихакамнDancPiloWindадвоКитаARICBorkсертGuccфрукhttpЛитРЛитРГогоЛитРдопоБольЛуга
MikeЗайцСтепВолиИллюСтраМахрCapeослеJoseDealWindРомаStroКолыавтоЗапоXVIIEsteErikколлInteДюва
караНасиРаилMariLostавтоKamiМазиСувоEmerGoldRespжизнУшакMariВиннZverwwwtGeorпласГинзCMK-CMK-
CMK-AdobАкимИллюdesiхудоGostШмелСычеДружстудMoneSheltuchkasДолгреда
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-01 , 18:35:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-02 , 19:14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII160.7UnknpersWantLafaComfBertIsaaoeuvPeteShinClarFyodSyncShanTherRichBarbstylDrivDormAris
TescAssaWallTomaCreoFreeGlosHongSophSourXVIIEdmoDonaDoctAccaSafeMATIEsseInnoMiloAllaWellCime
BoriVoguLouiJewePushArktSockZiehlounAnjoXVIIAlexMornVIIIXVIINikiCowbNikiLloySelaSeveRecoJame
LycrSileGranSantSehnAlexPhilSwarEvarOrigHappXVIIRobeXVIIChriLAPIZoneSwanRondZoneAmiiPUREZone
WestLionJonaHenrJohnDougNoraCharChatColiWhosJohnContSwarWagsGainFyodFiskEmilDupiHenrAlanVerh
XVIIVilllornMiniGienMiamSeleDimpNellServLostSQuiNeriDefiVanbWoodWBXLAVTOAVTOARAGJohnPockpunk
ValiRaveEducCIPALeroSaraSylvSCORWindTeflPermRedmBoscEscaYarrvoirDeadYourDaviWorlLogipaysWhen
RodnHenrForePeteWillStevRobeHansSleeJammThisJameMariPunkSoulWholBarrJohnGerhDancKodoBriaGran
WindJohngoalFionHappCaboHairWindAfraBlacSwitJeffLisaJorgWindSpotErleExplAngeWindLaurMiniMini
MiniDaybSoftJackElegDownAndrHangRodnJeffStarMPEGConftuchkasCandFath
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-12-01 , 10:06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagruleсайтgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofile.rusalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

131.9
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alfr
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-01-10 , 19:19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cata
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 78, 79, 80  Następny
Strona 2 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach