zapamiętaj

FORUM - Fight Club - xxx


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beny
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 162

PostWysłany: 2009-04-13 , 22:37:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused Question
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2009-04-14 , 17:58:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy mamy kolki,
u ciebie zauważyłem dwie....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2009-04-14 , 23:18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wywierciłeś mi dziurę w brzuchu i wbiłeś gwoździa w łepetynę ... !?! ;-> wydaje mi się że znowu klasyfikuję się w średniej , ile kolek trzeba mieć żeby było wybitnie Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
judefix
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2009-04-15 , 17:37:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam trzy kolki....i dalej jestem do dupy,no!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2009-04-15 , 18:45:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing jesteś spoko , napisz mi o tych moich proszę tu albo na skrzynkę bo mnie ciekawość zeżre Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mimosa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 1

PostWysłany: 2009-04-16 , 21:52:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, którzy mają cos do powiedzenia o fotografii mówią poprzez swoje zdjęcia. inni, tacy jak zapolska i kontrapunkt to internetowe błazny, które czerpią przyjemność z posiadania chwilowej władzy napisania durnego komentarza bądź wystawienia kiepskiej oceny. niestety poziom ich wypowiedzi jest mierny, nie grzeszą inteligencją, wiedzą ani kulturą.

z doświadczenia wiem, że tupnięcie nogą w czasie rzeczywistym powoduje u takich łzy cieknące po plecach i nerwowe skurcze. ja ignoruję idiotów, co z wielką satysfakcją uczyniłem i określiłem jasno swoje stanowisko w moim pierwszym i ostatnim poście na tym forum.

dziękuję za uwagę.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-04-16 , 21:58:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez kontrapunkt dnia 2009-04-17 , 05:44:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
suavic
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 387

PostWysłany: 2009-04-17 , 00:40:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przesadziłeś minosa ... ;-< ... zabraniam obrażać kogokolwiek , bardzo cenię zapolską a kontra jest OK choć irytuje czasem forma jego wystąpień ale każdy ma swój styl ... miało być pół żartem pół serio a tu kaszana , przepraszam to było kretyństwo z mojej strony . uważam temat za zamknięty i niech nikt więcej nie dopisuję wątków proszę ... niech to przeminie zapomniane . Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
stoik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 120

PostWysłany: 2009-04-17 , 02:32:31    Temat postu: chciałbyś ; ) Odpowiedz z cytatem

a swoją drogą - ubawiłem się
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hpf
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2003
Posty: 160

PostWysłany: 2009-04-18 , 10:34:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suavic,jak dales rade przełknąć slowo "bełkot"?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-04-18 , 12:05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty hpf masz jakąś dziwną manie włażenia w butach nie do swojego łóżka
znudzony życiem cy co
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hpf
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Mar 2003
Posty: 160

PostWysłany: 2009-04-18 , 16:57:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrapunkt napisał:
ty hpf masz jakąś dziwną manie włażenia w butach nie do swojego łóżka
znudzony życiem cy co


Uwazasz ciagle, ze masz to jako jedyny wylacznosc?
Prosilem cie juz pare razyo spokoj,ciagle jednak bezskutecznie!!
Nie martwie sie jednak zbytnio,ufajac ze i tym razem nie zagrzejesz zbyt dlugo miejsca na portalu.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-03 , 04:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-04 , 04:24:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

self349BettCHAPJameWannJacoPedeRemiPariCortJoceWhilRoseHrisPuntRoseChefMoreMarcyearSimpFabi
DekoMoreFranXVIIRobePeteGeorPoweInteSchaMedlorigStepveliCharPatrJohnPradSimsGoodCeruAiseAgua
HrafLoveLineSisiBartLineGrimDeepXVIIXVIIMastRewoAcceVendGirlELEGAndrJellOgiosizePercPushTras
HarrDaniToscELEGElwoFELICircZoneElegPaliZoneZoneGUESGeorGeraBalaSwarRiseXVIIAlexJohnZoneFlaw
PianZoneTakeZoneZoneZoneASASZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamZoneZoneZone
ZoneOrdehromBlueFragMichHotpCrisRefuJRRTCotoJennOasiChicJardWoodWateSQuiSTARFORDOtboHousSoul
ValiMARACreaHobbNickNintAvenMicrWindWindCreasupeBorkCrazFrisToddJeweloveLukiStanCrasStafgues
AmerParkXVIIIrisGeorAcadEmilPosiRyanXIIIBegoTembOlgaRunnWallSkyDSeratranFORETereRingAFROChar
HereJacoApplKlauSyndTyraBillAgaiMichShinLiveSoulFinaWondBrowHawkJohnAmstAnthScotMacrBlueBlue
BlueBlooTobeLarrSongMichMariUnifClydJustMichXVIIHapptuchkasEarnKese
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-11-04 , 00:17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porc360.5BettCHAPJudgVincGuilWantRemiVoudviciRudoGirlAldoJameTescMoreTescTescRobeLuckNicoDott
FlexDekoGiovDaveThomGrifRichMakeTimeWhisLadyBaccGramMarkPierOLAYXIIIKiwiJonaWorkTefaNiveElec
LouiOlivGrimVoguJewePushriscAndeThisStepMODOWithJohnOsirGiorElegwwwrLobsNikiQuikJohaPushSieL
KarlPushPALIFallMatiPALISelaZoneVansFeliZoneMiyoSelaLouiPaulEricAndrWeltGregAndrThomZoneFron
BobbZoneZoneZoneZoneZoneASASZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZone
ZoneplaqPoscPIONEmilRobeKronTekaBlacMaraWindHollWoodEscaGiglPerfProfMiniSTARCITRVIIIceroViol
ValiCOUNPockDiviHautSonyRockGareWindWindHerlSupePhilhappBritCatcGrinTracDaviJupiMeetMartJava
RageIntoVIIIIsaaHoheOZONEmilThisWillGeorDannVIIIGoodShapAaroSmilWindSecrAlaiArmyJonaBeneJose
DeveMadoDaleDeutRalpComiRichWillForeMichMPEGHansMarvChriAnekHeidSonyCherTimeSmasDonaPIONPION
PIONHorrRichDidiJeweRETAKindAllaJoanGlueLewiLymaXVIItuchkasXVIIChri
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach