zapamiętaj

FORUM - Fight Club - Postępująca komercjalizacja oph...


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-27 , 18:35:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrapunkt napisał:
aQua,wyluzuj
dobrze jest


Meuś, ależ ja jestem wyluzowana. Zadałam pytanie, odpowiedziano mi pytaniem, to ciągnę to dalej. Zależy mi tylko na swoim własnym komforcie użytkowania serwisu.
Swoją drogą, ciekawe czy doczekam się konkretnej odpowiedzi, pytania są wszak proste.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-28 , 07:18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opeha napisał:
a mi bardzo malo ludzi poleca zdiecia, i to mnie wk...
prosilbym tez o komentarze mile i przychylne, a nie jakies takie drentfe,
chcialbym rowniez napierwszej stronie moje zdiecia widziec, od czasu do czasu,
i zeby ludzie mieli mnie w ulubionych.

chcialbym rowniez otrzymywac kartki, z pozdrowieniami, tak jak kontrapunkt Wink


opeha, nie ma problemu..najpierw Ty mi polecasz i mailowo lub przez gg zdajesz raport co poleciłeś i kiedy.. po sprawdzeniu ja polecam Tobie. Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-28 , 07:20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aquarius napisał:
kontrapunkt napisał:
aQua,wyluzuj
dobrze jest


Meuś, ależ ja jestem wyluzowana. Zadałam pytanie, odpowiedziano mi pytaniem, to ciągnę to dalej. Zależy mi tylko na swoim własnym komforcie użytkowania serwisu.
Swoją drogą, ciekawe czy doczekam się konkretnej odpowiedzi, pytania są wszak proste.


mi brakuje jeszcze zamiast kursora malutkiego znaczka np google..i żeby jak go przesuwam takie małe kolorowe gwiazdki za nim się snuły Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-28 , 08:25:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hose napisał:
aquarius napisał:
kontrapunkt napisał:
aQua,wyluzuj
dobrze jest


Meuś, ależ ja jestem wyluzowana. Zadałam pytanie, odpowiedziano mi pytaniem, to ciągnę to dalej. Zależy mi tylko na swoim własnym komforcie użytkowania serwisu.
Swoją drogą, ciekawe czy doczekam się konkretnej odpowiedzi, pytania są wszak proste.


mi brakuje jeszcze zamiast kursora malutkiego znaczka np google..i żeby jak go przesuwam takie małe kolorowe gwiazdki za nim się snuły Laughing


Małe kolorowe aparaciki. Tylko pewnie na etapie projektowania się pobiją, czy ma być cyfra, czy analog.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-03-28 , 09:34:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aquarius napisał:
hose napisał:
aquarius napisał:
kontrapunkt napisał:
aQua,wyluzuj
dobrze jest


Meuś, ależ ja jestem wyluzowana. Zadałam pytanie, odpowiedziano mi pytaniem, to ciągnę to dalej. Zależy mi tylko na swoim własnym komforcie użytkowania serwisu.
Swoją drogą, ciekawe czy doczekam się konkretnej odpowiedzi, pytania są wszak proste.


mi brakuje jeszcze zamiast kursora malutkiego znaczka np google..i żeby jak go przesuwam takie małe kolorowe gwiazdki za nim się snuły Laughing


Małe kolorowe aparaciki. Tylko pewnie na etapie projektowania się pobiją, czy ma być cyfra, czy analog.


nie ma problemu.. zapłaci nikon będą nikonki, zapłaci canon-canonki...wścieknę się jak zapłaci Ptachu..Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wallson
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Wrz 2003
Posty: 68

PostWysłany: 2009-03-28 , 12:58:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aquarius napisał:

Małe kolorowe aparaciki. Tylko pewnie na etapie projektowania się pobiją, czy ma być cyfra, czy analog.


Wiesz co Aqua... może jestem skrzywiony funkcją którą kiedyś tu piastowałem... ale zadam Ci pytanie.
Płacisz coś za korzystanie z tego serwisu? Nie. Naiwna chyba nie jesteś, żeby myśleć, ze rachunki za
łącze czy utrzymanie serwera same się zapłacą. Uwierz mi... przy takim kalibrze serwisu to są już duże
pieniądze. Naprawdę Ci te ikonki aż tak bardzo przeszkadzają? Można się ich pozbyć jednym kliknięciem
w adblocku! Czy my Polacy potrafimy jedynie zrzędzić ?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-28 , 13:19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wallson napisał:
aquarius napisał:

Małe kolorowe aparaciki. Tylko pewnie na etapie projektowania się pobiją, czy ma być cyfra, czy analog.


Wiesz co Aqua... może jestem skrzywiony funkcją którą kiedyś tu piastowałem... ale zadam Ci pytanie.
Płacisz coś za korzystanie z tego serwisu? Nie. Naiwna chyba nie jesteś, żeby myśleć, ze rachunki za
łącze czy utrzymanie serwera same się zapłacą. Uwierz mi... przy takim kalibrze serwisu to są już duże
pieniądze. Naprawdę Ci te ikonki aż tak bardzo przeszkadzają? Można się ich pozbyć jednym kliknięciem
w adblocku! Czy my Polacy potrafimy jedynie zrzędzić ?


Wallson, proszę cię, ale daruj sobie teksty typu "my Polacy to tylko zrzędzimy", nie ten kaliber.
Nie zrzędzę, tylko zadałam pytanie. Ikonki były ustawione w kolumnę, kiedy zaczynałam ten wątek, co wydało mi się przegięciem w rozplanowaniu przestrzennym serwisu, bo naprawdę coraz mniej tu widać zdjęcia, a coraz bardziej gadżety i wodotryski.
(aha, tych ikonek adblock nie załatwia).

Nie, nie płacę, ale co z tego? Serwis najwyraźniej zarabia inaczej niż w zamian za abonamenty (na razie przynajmniej, przewiduję wkrótce jakieś płatne opcje, jak w serwisach siostrzanych), nie podejrzewam, żeby ktoś chciał utrzymywać serwis, który przynosi straty.

I wiesz, ale aroganckie i niepoważne są takie stwierdzenia: nie płacisz, to siedź cicho i nie marudź, a jak ci się nie podoba, to przecież nikt tu cię nie trzyma. Za stara jestem, żeby mi teksty z podstawówki serwować.
Nie płacę, ale zapewniam cię, że wiele osób regularnie odwiedza moje portfolio tutaj, więc reklamy obejrzą (wiele osób jest niezarejestrowanych na onephoto, wiec reklamy muszą widzieć).
Może jakieś kursy względem "customer management" by się przydały, żeby chociaż pozory przyjaznego traktowania userów zachować?

I nadal szanowna administracja nie odpowiedziała mi:

Co wykop.pl. gwar.pl. del.icio.us, technorati.com, facebook.com mają wspólnego z onephoto.net?

oraz

Kiedy zostaną usunięte błędy w działaniu serwisu?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2009-03-28 , 13:26:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aquarius napisał:
wallson napisał:
aquarius napisał:

Małe kolorowe aparaciki. Tylko pewnie na etapie projektowania się pobiją, czy ma być cyfra, czy analog.


Wiesz co Aqua... może jestem skrzywiony funkcją którą kiedyś tu piastowałem... ale zadam Ci pytanie.
Płacisz coś za korzystanie z tego serwisu? Nie. Naiwna chyba nie jesteś, żeby myśleć, ze rachunki za
łącze czy utrzymanie serwera same się zapłacą. Uwierz mi... przy takim kalibrze serwisu to są już duże
pieniądze. Naprawdę Ci te ikonki aż tak bardzo przeszkadzają? Można się ich pozbyć jednym kliknięciem
w adblocku! Czy my Polacy potrafimy jedynie zrzędzić ?


Wallson, proszę cię, ale daruj sobie teksty typu "my Polacy to tylko zrzędzimy", nie ten kaliber.
Nie zrzędzę, tylko zadałam pytanie. Ikonki były ustawione w kolumnę, kiedy zaczynałam ten wątek, co wydało mi się przegięciem w rozplanowaniu przestrzennym serwisu, bo naprawdę coraz mniej tu widać zdjęcia, a coraz bardziej gadżety i wodotryski.
(aha, tych ikonek adblock nie załatwia).

Nie, nie płacę, ale co z tego? Serwis najwyraźniej zarabia inaczej niż w zamian za abonamenty (na razie przynajmniej, przewiduję wkrótce jakieś płatne opcje, jak w serwisach siostrzanych), nie podejrzewam, żeby ktoś chciał utrzymywać serwis, który przynosi straty.

I wiesz, ale aroganckie i niepoważne są takie stwierdzenia: nie płacisz, to siedź cicho i nie marudź, a jak ci się nie podoba, to przecież nikt tu cię nie trzyma. Za stara jestem, żeby mi teksty z podstawówki serwować.
Nie płacę, ale zapewniam cię, że wiele osób regularnie odwiedza moje portfolio tutaj, więc reklamy obejrzą (wiele osób jest niezarejestrowanych na onephoto, wiec reklamy muszą widzieć).
Może jakieś kursy względem "customer management" by się przydały, żeby chociaż pozory przyjaznego traktowania userów zachować?

I nadal szanowna administracja nie odpowiedziała mi:

Co wykop.pl. gwar.pl. del.icio.us, technorati.com, facebook.com mają wspólnego z onephoto.net?

oraz

Kiedy zostaną usunięte błędy w działaniu serwisu?


Adblock działa, ale ... musisz w te ikonki kliknąć sobie prawym klawiszem myszki Wink I po sprawie ...

( przepraszam, że wtranżalam się między wódkę, a zakąskę )
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-03-28 , 15:22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzidek napisał:

Adblock działa, ale ... musisz w te ikonki kliknąć sobie prawym klawiszem myszki Wink I po sprawie ...

( przepraszam, że wtranżalam się między wódkę, a zakąskę )


[Już raz odpowiadałam, ale nie wiem, czemu system nie zarejestrował komentarza, więc piszę jeszcze raz.]

Dzięki, dzidek. Mam wrażenie, że za dużo czasu poświęcam klikaniu rozmaitemu, żeby sobie oswoić ten portal.

Atpo: czy w tym układzie to jestem wódką, czy zakąską? Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-04-02 , 14:50:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minął tydzień i nic, zatem ponawiam:

Co wykop.pl. gwar.pl. del.icio.us, technorati.com, facebook.com mają wspólnego z onephoto.net?

oraz

Kiedy zostaną usunięte błędy w działaniu serwisu?

Dodatkowo:
czy administracja portalu ma odwagę otwarcie przyznać, że wiele komentarzy pod zdjęciami przepadło bezpowrotnie i nie ma co wierzyć rzucanym zapewnieniom, że na pewno zostaną przywrócone, to tylko kwestia czasu? Takie fajne dyskusje nie mają sensu, z tymi zdaniami wyrwanymi z kontekstu :/
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-04-02 , 20:15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co ci wlasciwie te stare komentarze?:::czytasz je do poduszki i wspominasz?....to jakas wartosciowa lektura z dawnych lat? Laughing
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-04-02 , 20:48:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcę wydać memuary...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aquarius
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Paź 2002
Posty: 96

PostWysłany: 2009-04-09 , 14:56:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ...???
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-03 , 03:15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-11-04 , 03:12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps295.1CHAPCHAPWestBermGeorCameBuonXVIISoftValeAlexHuseTescCrysCuisDuckTescTescZoneMariPROF
shelTescRayeFiskZherHarrDentSturFingNickDancThatmastFranLadyRexoAquaMatiAmraPatrTescPaleMich
KoicUSSRKoleCotoEverVictPhilCalvMichLUDWAlexSelaHeroArteSelaNikiAdioSergSelaMadiYasuTraslove
wwwgVisuPaliNikiElegAlanJackRondElegWorlFuxiSwarSelaMcMaTownSwarZoneEntediamcontOsirZoneLinu
DonnZoneRobeZoneMichZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneXVIIdiamZoneZoneZoneURIAZoneZone
ZoneGottGebrHSDPMansBoscFirsToshWindMajoTrudToloClasParaBettVanbClarCastAUTOAUDILeniLippJazz
QuadFlatTrefSantHautSpidTranWindWindMistLovesupeSiemWinxzitaIronMetaBrooJereGiftAgatMoonPuti
SpecOlymNichLehmWillXVIIAcadXIIIJawaExodBritNextBillDimiBlacflasEnigAlliChenrealRadiJeffMind
PockThomAndrURSSBillJeweMillRatiMicrRobeWalkChriKingSterSpecPyraDEMOMichThomClevGoogHSDPHSDP
HSDPMiniHevaRingGreaHoocSmokAstuSergTimeJaneMoneMehrtuchkasStraSpec
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach