zapamiętaj

FORUM - Fight Club - oPh to już chora galeria....


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciejaszek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 21

PostWysłany: 2009-03-27 , 21:58:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie ważne", niooo....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
maciejaszek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 21

PostWysłany: 2009-03-27 , 22:07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało tego, że posty zostają zmienione na forum!
Teraz zniknęło moje foto w PF!!!
Nie zostało wymoderowane i zmieniło tło na przyjemny, różowy kolor, ale ZNIKNĘŁO!!!
Może moje konto zostało zablokowane???
Ale jeśli konto zablokowane, to czemu mogę tu pisać?
Nie wiem, zaraz to sprawdzę.

I co, jest OK???
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
chrisq
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: 2009-03-28 , 00:35:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie masz żadnych fotek
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
clematise
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: 2009-03-28 , 06:32:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w komentarzach otrzymanych masz wystawione Shocked
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
zapolska
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 225

PostWysłany: 2009-03-28 , 06:53:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puść sobie SLIDESHOW, dowiesz się, czego w ogóle nie masz !
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
maciejaszek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 21

PostWysłany: 2009-03-28 , 07:40:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pf foto miałem jedno. Nie było wymoderowane, miało 10 komentarzy i jedną ocenę (od Wiki77).
Ja go nie usuwałem, ale wczoraj zniknęło!!!
Nie ma również w komentarzach śladu po tej focie.
Wysłałem w tej sprawie zapytanie do admina, na razie brak odpowiedzi.
Wychodzi na to, że "ktoś" lub "coś" może sobie w tej galerii robić co chce, nawet ze mnie wariata!
Zawsze można przecież powiedzieć, że sam usunąłem fotę (ale z drugiej strony jeśli kilka dni wisiała, to gdzie komentarze po niej?).
Można też napisać, że wymyślam sobie "że mi coś w poście zniknęło", kiedy ja piszę, że mi go "zmieniono".
Dziwne to wszystko, dziwne....
Do tego co chwilę kulejące funkcje nowego wcielenia oPh po tak długim czasie od debiutu...
Kto mi teraz powie, że wszystko jest OK, że galeria "nie jest chora"???
Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-02-03 , 15:40:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-03 , 15:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach