zapamiętaj

FORUM - Towarzyskie - Coolirys


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wallson
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Wrz 2003
Posty: 68

PostWysłany: 2009-02-27 , 21:28:47    Temat postu: Coolirys Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z Coolirysa do przeglądania zdjęć na oph ?

Wtyczka głównie dla użytkowników Firefoxa Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
figa
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 184

PostWysłany: 2009-02-27 , 21:50:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co daje?
Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
johnas
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 102

PostWysłany: 2009-02-27 , 23:27:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystacie... - świetnie się zdjęcia ogląda.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-02-28 , 06:42:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbuję oglądać zdjęcia na OPH za pomocą ..... OPH
ciężko to idziel
ale w sumie jakoś tako da się
Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pescador
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 296

PostWysłany: 2009-02-28 , 07:37:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobra alternatywa, sprawniej się ogląda, i nie razi bielą Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wallson
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Wrz 2003
Posty: 68

PostWysłany: 2009-02-28 , 08:28:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5579
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzidek
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Paź 2002
Posty: 436

PostWysłany: 2009-02-28 , 13:08:18    Temat postu: SKÓRKI OPH STAJĄ SIĘ ZBĘDNE A WYGLĄD OPH NIE MA ZNACZEN Odpowiedz z cytatem

wallson napisał:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5579


No, w końcu zainstalowałem, bo to moment a obsługa banalna. W tle jakaś muzyczka i mogę Oglądać zdjęcia. Co mnie tam jakieś funkcje i "dizajny". Tutaj nareszcie mogę skupić się na zdjęciach. Dzięki Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
woodfor
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 26

PostWysłany: 2009-02-28 , 14:30:27    Temat postu: Re: SKÓRKI OPH STAJĄ SIĘ ZBĘDNE A WYGLĄD OPH NIE MA ZNA Odpowiedz z cytatem

dzidek napisał:
wallson napisał:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5579


No, w końcu zainstalowałem, bo to moment a obsługa banalna. W tle jakaś muzyczka i mogę Oglądać zdjęcia. Co mnie tam jakieś funkcje i "dizajny". Tutaj nareszcie mogę skupić się na zdjęciach. Dzięki Smile

...a jak radziłem na samym początku, to nikt mnie nie chciał słuchać...z praktycznego punktu widzenia radzę ustawić maksymalną ilość zdjęć na jednej stronie czyli chyba 100...
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
hose
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 405

PostWysłany: 2009-02-28 , 19:49:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skorka Coolirys.. dobre
jak się tam komentuje zdjęcia bo nie mogę znaleźć?..Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wallson
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 11 Wrz 2003
Posty: 68

PostWysłany: 2009-03-01 , 19:16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hose napisał:
skorka Coolirys.. dobre
jak się tam komentuje zdjęcia bo nie mogę znaleźć?..Wink


malkontenci maja tam zablokowane komentowanie Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kontrapunkt
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 399

PostWysłany: 2009-03-01 , 20:47:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwi twardziele używają wyłącznie IE i to wersji 6.0 !



ps
czy orentuje się ktos z was czy i gdzie można kupić klawisz " i " do klawatury heweleta packarda?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
colombo
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 193

PostWysłany: 2009-03-01 , 20:55:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjmij inny nieużywany klawisz, namaluj "I" i wstaw
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2024-03-03 , 13:47:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach