zapamiętaj

FORUM - Fotografia - czy cos robie nie tak ???


 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michaldwojewski
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 1

PostWysłany: 2009-10-20 , 19:53:15    Temat postu: czy cos robie nie tak ??? Odpowiedz z cytatem

mam pytanie,

czy moje zdjęcia są naprawdę tak beznadziejne,ze nikt nie chce ich komentować??? Question
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
crim
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 446

PostWysłany: 2009-10-20 , 20:53:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sadzac po kolorystyce w pf, to zazwyczaj nikt nie zdaza skomentowac przed zniknieciem fot z galerii publicznej. Natomiast warto zadac sobie pytanie: dlaczego robie zdjecia i dlaczego moga one zainteresowac innych?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
dzikasocha
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 22

PostWysłany: 2009-10-21 , 16:54:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyszedłem, zobaczyłem, sfotografowałem - tak wyglądają Twoje zdjęcia

spróbuj inaczej: wymyśliłem, poszedłem, zrealizowałem

powodzonka
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wellcomeoverdeath
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 487

PostWysłany: 2009-11-01 , 17:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest tak źle
moje początki były np. masakryczne Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jolako
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 28

PostWysłany: 2009-11-23 , 09:51:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem jakimś starym foto-wyjadaczem, ale chyba już nieco mniej można mnie porównać do fotografa, który chodzi i robi zdjęcia to tu, to tam. Coraz więcej satysfakcji i przyjemności daje mi planowane działanie i np. zbieranie sobie kolekcji zdjęć na jakoś temat (patrz moje folio pełne kotów). Nie mówię, żebyś już natychmiast tworzył swoją kolekcję, ale jeśli interesuje Cię jakaś tematyka fotografii, to poczytaj o niej, pooglądaj dobre prace i z czasem zauważysz co jest u Ciebie nie tak, będziesz sam potrafił coraz więcej wyciągnąć własnych niedociągnięć. Nikt Ci nie napisze, że robisz złe lub dobre fotografie, bo to bardzo subiektywna ocena, ale to co odróżnia fotki zwykłe, pstryknięte ot tak, przypadkiem od fotek osoby bardziej doświadczonej (a chyba o takie prace chodzi na tym portalu) to świadome budowanie obrazu (dobór np. kadru, oświetlenia i kompozycji do tego co chcesz uwiecznić, przekazać). Rób zdjęcia i nie przejmuj się za nadto moderacją i brakiem odzewu, najważniejsza własna frajda a doświadczenie przyjdzie po prostu z czasem, tego etapu nikt nie przeskoczy, nawet geniusz musi parę fotek zrobić aby go ktoś okrzyknął geniuszem:). Poza tym chyba faktycznie dosyć szybko tu zdjęcia spadają głęboko gdzieś a i są kółka wzajemnej adoracji i tak to się jakoś kręci. Dla mnie właśnie fakt, że lepsza praca jest zauważona (nie ma bata, jak jest dobra, to ktoś ją zauważy!) a gorsza nie, to dodatkowa motywacja. To tak mnie wzięło na mały wykład, może trochę trafiony, może napisany również do samej siebie:) Pozdrawiam i powodzenia!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2009-11-23 , 15:01:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...troche tak michal...a troche nie....

bo twoje zdjecia sa robione napewno z pewnym twoim zaangazowaniem, ale inni tego nie moga dostrzec bo bazujesz na tym wewnetrzenie co widzisz na nie wizualnie, tak zeby pokazac to innym i dlatego my patrzymy na to i przechodzimy kolo tego obojetnie nic nie czujac...
poza tym w tych zdejciach widac, ze masz klopoty z budowaniem kompozycji, ustaleniem kolorystyki, skupiasz sie czesto na jednym wielkiem elemencie, ktory eksponujesz do maximum....poczytaj troche o fotografii, kompozcji i takie tam, i ogladaja ogladaj i jeszcze raz ogladaj!!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-07-07 , 23:54:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-02-03 , 10:06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amad327.4CHAPCHAPRiseKennEricFeuiVadiNeveErikStenJarmTescTescTescAtlaTefaClasTravZoneFOTOMonk
TescTescErleJackBrunIrviShinSpenFailGillSentPimpMomuSapiMennLeviFreeKorrAustMitaTescOreaReco
ArthDreaMeinVaceGeorLineChilNikiEtheMasaStepMODOLastFallRachmattElegSwissizeSelaPrahCamiDima
SymbDaviBracELEGRoxyVentCircMiyoBugaAdioZoneZoneSelaXVIIDiviZoneSwarJessMargXVIIMasaZoneGeor
JoseZonePierZonediamZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamMileZoneZone
ZoneXVIIGoldSiRFPresStieTekaKronAmarPricToloShemElisDriiBOEGWoodAbovIncaAVTOPEUGPhoeAmazAcid
FratValiFaltBlanIsraTrumPhotWindwwwnWindCeesUnitPhilClorChoiManuMagaGoodWindHearRebeAlanGesl
PrayNeveMartAcadMorcJameAcadAntoJohnMikeFranGordXVIIIngeModeMoreLatiAllaRichIsabRaisTracDock
StevNeleEmanRolfKatetimeWillFiftJameJonaEvanEmpiVikrKornKillPlanExpePONSKeunJohnWillSiRFSiRF
SiRFEmilFromanimWillColowwwnNighOZONNimrNasdMariXVIItuchkasAspeAnit
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-03-04 , 21:15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-06-04 , 09:05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhttp://hardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
сайтparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach