zapamiętaj

FORUM - Fight Club - Parę słów


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-20 , 09:33:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansiku kochany, zresztą, zapominasz, że ważniejsza od formy jest treść!
Twoja forma, chociaż emfatyczna, urzekająca siłą przekonania i dająca przeświadczenie u słuchaczy, że przemawiający nie cofnie się przed niczym w realizacji zamierzonego celu, w zderzeniu z treścią, która jest niczym innym jak bełkotem, przegrywa na całej linii.
Jesteś, stajesz sie mega frustratem, który w końcu zobaczył, że nowe które nadeszło na OPH, to dla niego nieosiągalne.
Pamiętasz panienkę z zaćmą, którą błyskawicznie usunąłeś z galerii. Od tego czasu, twoje ataki są nieustające i skierowane przeciwko tym, którym ani w głowie chwalić coś, co nie zasługuje na zwykle splunięcie.
Gdybyś miał trochę tzw "tołku", to byś wiedział, że w wielości i różnorodności siła, a nie w tzw jedności, która w większości przypadków jest bardzo wygodna dla nonkonformistów i wszelakiej maści krzykaczy takich jak ty Smile
Święty Tomasz z Akwinu modlił się codziennie:
„ Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat
i przy każdej okazji.
Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.
Uczyń mnie poważnym, lecz nie ponurym, rozumnym, lecz nie narzucającym się.
Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam,
ale Ty, Panie, wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.
Wyzwól mój umysł od nie kończącego się brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy.
Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień w miarę jak ich przybywa, a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza.
Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchiwania ich.
Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć ale proszę cię o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi.
Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić.
Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy to jeden ze szczytów osiągnięć szatana.
Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach. Daj mi Panie łaskę mówienia im o tym.”

Przeczytaj uważnie i postaraj sie zrozumieć i wcielić w życie. Amen
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Spray
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 17

PostWysłany: 2012-04-20 , 09:34:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluluu
zdejm wsiurski beret... czereśniaku
i przeczytaj raz jeszcze to co napisałem, bo jak zwykle widziałeś tylko literki
przy okazji wytrzep go... dobrze ci znanym sposobem - o nogawkę
może spadnie kilka larw... chociaż by jedna...
------------------------------------------------------------------------------------------
Tetrax
moje konto przynajmniej było
twojego; nie było, nie ma i nie będzie
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-20 , 09:45:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spray napisał:
Aluluu
zdejm wsiurski beret... czereśniaku
i przeczytaj raz jeszcze to co napisałem, bo jak zwykle widziałeś tylko literki
przy okazji wytrzep go... dobrze ci znanym sposobem - o nogawkę
może spadnie kilka larw... chociaż by jedna...

Spray,
Miałem jednak rację, żeś herbu zakuty łeb Smile
Co tu jeszcze robisz? Jak ktoś się żegna, to odchodzi w sina dal i nie wraca! Widać jednak, że:
jaki żegnający, takie pożegnanie Smile
ps
Zauważ pacanie, że moje słowa były skierowane nie do ciebie, a ino do jansika, he he Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-04-20 , 09:51:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allulu... jescze raz powtorze pytanie ...

Jak tlumaczysz zalatwienie panience intymnego spotkania w garderobie z jej ulubionym artystom. ?

... wiesz jak to bywa w zyciu ... w relacjach na szachownicy rzuca se pionkami takimi jak Ty.
Dalej trwasz w wyobrazeniu ze jestes Figura.... i jest ok w beczce smiechu :)

Pisal do mnie ze nie przyszla i nie wiedzialem co powiedziec ... i musze przyznac ze naprawde bylo mi glupio :)

No coz, pomylka... nastepnym razem posle Cie w odpowiednim kierunku gdzie nie bedziesz mial przeszkod na przyjecie jalmuzny.
Czas niewatpliwie nadazy sposobnosc znajac rozmach twojego rozumowania
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-04-20 , 09:55:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad Spraya...

Niesamowite... facet nie zrobil nic oprocz wyczucia smrodu ...

reakcja natychmiastowa i zwarta :)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
topielica
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 919

PostWysłany: 2012-04-20 , 10:10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko przeczytałam i przyszła mi taka myśl do głowy. Czasem nawet mi przychodzi.
Ten portal jest w sam raz dla mnie i moich gniotków.
Szkoda dobrych zdjęć , które się tu pojawiają.
Portal na miarę byle jakich pstryków.
Szkoda świetnych i naprawdę życzliwych ludzi.
Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-20 , 10:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spray napisał:
Janusz
jest dokładnie tak jak napisałeś... to echo niespełnionych aspiracji z realnego życia
salon miał z tym raczej nie wiele wspólnego
smrodek który gdzieś tam zalegał od dłuższego czasu znalazł sobie bezpieczne ujście poprzez internet
godzinki przed monitorem zrobiły swoje... niestety na własne życzenie
azotoksu już nie produkują ale poszukam na strychu, mam jeszcze trochę starych zapasów


"Według Rogersa istnieje jedna podstawowa tendencja, siła rozwojowa każdego doświadczającego organizmu - jest to dążenie do aktualizacji, urzeczywistnienia swojego potencjału. Tendencja do samo-aktualizacji może się wyrażać na różne sposoby i jest ze swojej natury dobra. Zablokowanie rozwoju prowadzi do powstawania różnorodnych symptomów. "
Ty jednak skutecznie się temu opierasz spray, jansik tysz Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
aluluu
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 27 Sie 2001
Posty: 301

PostWysłany: 2012-04-20 , 10:20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topielica napisał:
Wszystko przeczytałam i przyszła mi taka myśl do głowy. Czasem nawet mi przychodzi.
Ten portal jest w sam raz dla mnie i moich gniotków.
Szkoda dobrych zdjęć , które się tu pojawiają.
Portal na miarę byle jakich pstryków.
Szkoda świetnych i naprawdę życzliwych ludzi.
Sad

Jago, okazuje się, że na OPH, to co drugi, to artysta..... ze spalonego teatru, zresztą Wink
Ambicja, ego tychże, jest tak wielkie, że nie dostrzegają swojej mizerii intelektualnej oraz tego, że mają uszkodzone gruczoły obciachu, a ich cele życiowe ograniczają się do poziomu jamochłona- „wchłonąć…wydalić” .
Szlag by ich Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
tetrax
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 95

PostWysłany: 2012-04-20 , 10:38:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jansiku, wbij sobie do głowy, że to jest internet, to nie real bo znowu wyślesz "komuś" urojonemu przez ciebie trampki Wink, już zapomniałeś...,to nie miejsce by kogoś zainteresować, tu się sprzedaje "towary", podpuchy, roznosi choroby ideologiczne, sonduje, bada na wszystkie strony.

Jago, portal jak każdy inny. Jedni kreują się na wielkich artystów, inni na słodkie idiotki. Większości wydaje się, że coś znajdą, kogoś poznają, dowiedzą się o sobie, ba, odmienią swoje życie a to tylko internet...Smile

Spray, miałeś bodajże 56 zdjęć, nie masz żadnego, na moim koncie było 27, są(!) cztery, które konto lepsiejsze... Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2012-04-20 , 11:04:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trampki byly nagrodom za wciskanie sie w tylek do stopnia metamorfozy...
.... W tematyce, w formie prezentacji (ktora pozniej zostala zmieniona na biala ramke), w slownictwie, absorbowaniu sposobu myslenia itp itd...
W moich kategoriach oceny sytuacji nagroda byla kniecznoscia... na zasadzie rzucenia siedzacemu na rogu.
(to nie tlumaczenie a ino wyjasnienie po raz ostatni)

Sam stajesz sie ofiara tego samego o ile jescze nie zauwazyles :)

Nie badz juz zazdrosny Tetrax bo walkonisz nie sluchajac co sie do ciebie mowi...

Odnosnie twojej Idei Internetu... ladnie zaprezentowales ... tylko ze znowu pominales Kablowanie, Paszkwile i Szantaz....
No zyj i kultywuj swoj gnoj kochanie tylko prosze nie zen mi swego kitu bo sprawiasz przykrosc mojej inteligencji i zarzenowanie za ponowne dopusczenie cie do glosu pomimo silikonowej peleryny na twoim twardym lbie.

I nie swiechtaj znanymi sposobami celem odwrocenia Tematu od istoty rzeczy, ktora jest Jakosc Czlowieka.

Masz jeszce jakis argument w swoim belkocie ? ... Jesli nie... to takie Takie sa nasze zdania.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 370163

PostWysłany: 2021-09-02 , 15:01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 370163

PostWysłany: 2022-12-02 , 11:21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkashttp://ultramaficrock.ruинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 370163

PostWysłany: 2023-02-02 , 07:15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps167.8NormNatuMiniWaltAlekHarlGeorMPEGEllyRondDekoPlotBeecIrisMarkAureSkarLiveLovehighChes
TescBrazKjelRenoCreoCaudTeanJeweJuleAhavPonsMaurStepSkinTetrSafeBrilEsseSchiTaviAllaAromAloe
PonsOmsaFuguJewePushXVIIdeatViolJeweLeavEtoiEdgaMariSigmMarcNikiCarlMariQuikRoboClarAtifJame
LycrEllaBuddRituDamiJohnJohnSwarJuliDreaLAPIZoneTemeRusiAbraLAPIZoneMannRondZoneBertGHOSZone
StepHangAlbeMariFritStevPaulStevInteFritPaulShanJameJudaCameYugoFyodThomInspBelaXVIIKurtMick
IPngFabrnejrWintCopePanawhitBallDisnIsabSpirPinaLovecellBancBradMistRomaAVTOARAGManuHandJazz
RiveRaveRussXVIIKotlLegoSylvThatPaulGripNeilBoscBoscEsseYarrGottBillBookroadMachXVIINellRich
JackMoveAlexAufbMarkVictStefXIIIThisLudzValeDaviSimpWantErplWhatCeteMusistatKrafIsabNessLand
MystRogepracMaryOrenXVIIhttpwwwaPianGreaWindPrinIsabMartwwwnCambWithGesaKareVisuAlicWintWint
WintJohnEnjoAstoAtenDrWeEnjoJuliYotaCustInsiTallBodytuchkasSaraMarg
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 370163

PostWysłany: 2023-05-02 , 05:13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII120.5PERFBettPimpXVIIGoodVortWarrFullKillCarlFlexAlriJuliMichDadoJacqCiscJustCommRobeCaro
LangSimoLikeFantCompJudiXVIIAageRobeMickIntrFredDefoJageRhytBradXVIIMichStevacqusympClarGill
PatrAntoLeanBarrDeteHumaOuryDashEnjoFallCircBothGeorthesSpliPeteJuleXXVIJohnStouOmsaThorNeal
BarbDimaSelaKimbCircRoxySelaRichChriELEGJackAlaiRoxyFollZoneSonyBjorDokoDariKarlImpoTurgClos
ZoneDrakKentBahnZoneZoneGeorZoneZoneSpenZoneZoneZoneZoneZoneFIFAZoneZoneZoneZoneHandZoneZone
ZoneBrongentAudiHighMaiaHotpSamsMagiShreGeomBookPostTrudFiesProfGeorMussCHEVFIATMarkMaleFree
ImagValiSchiINTELiPoWinnAuthwwwrWindWindTokiBorkXVIIPradMagiFantXVIIWarhTarcSupeelecdeguHaha
JerrwwwnXIIIKarlDeutXVIIWindJuliHeinFredaliyPoweDonaDolbVisuPopuJohnNintHaveStatMariCauswwwb
DigiLosuNewsMPLSDaftSaraRainJillMicrHaleXVIINintVolkZachRogePhilRobeChriTombGeorcontAudiAudi
AudiWelcMariHarrElizOpheMacnToveInvaXVIIXVIIArsiLovetuchkasMicrOnly
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 370163

PostWysłany: 2023-11-02 , 08:09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

поэт134.1PERFBettАдамXVIIСоглКостКузнMikaVerdЛенитексSchoJameGiovдругконвКузнОппеобреWangхудо
ЯковXVIIEdouКитаCompКулиПоруБросСтавСловАпроОжеггазеГрекAlexСуурфакуXVIIRobeУжегтеатThorКудр
НегрHarlЗахаКондлюделириXVIImemoFallSelaElegвузоКулианглXVIIредаJohnМаркSongКугубудуПронКлоч
ЕвстКирхОбраXVIIQuikPaliHoldГугуIrviфотоЛеснДогеВасиXVIIBarbLeonИспобездАлекплиоQuieЕгорKarl
ZoneEricZoneHourZoneHarvкандСодеАгалМалаZoneZoneAlfrZoneзапиЛитестихZoneZoneZoneZoneПрошMass
читапредКузнSennлатуAndrElecAnurMIDICotoДужиBookFierJardDaliфункGigl(олоAutoхороМадарекоJazz
KeepHungмозаакадвкусГонкДлинMESSJeweAutoязыкBorkfrieRoadBritФилиHTMLавтоШироТабаВалдqбдсЛитР
собсЛитРLeonИллюмагивойсЛифшЛеонAcadСараШубиNextRemiReadLeavMikhкаждStroInteспецКучиtotaхудо
КузнРязаЛогиКанаГордEnjoHaroПищиКолоиздародиЛукиавтоШтреСокоВанюавтоЛевчБуроВачьCatlSennSenn
SennПоноArabTaraJacqсборРаскпосоFILMНедзПодлЖуриСергtuchkasТараосно
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach