zapamiętaj

FORUM - Fight Club - "Brak nowych postów od twojej ostatniej wizyty"


Idź do strony 1, 2  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2012-02-25 , 11:28:22    Temat postu: "Brak nowych postów od twojej ostatniej wizyty" Odpowiedz z cytatem

'Brak nowych postów od twojej ostatniej wizyty" taki komunikat wyświetla mi się gdy chcę przeczytać jakieś starsze posty. Czy ktoś mógłby się tym zająć? Kilka dni temu napisałam w tej sprawie do Szanownej Redakcji ale nie doczekałam się odpowiedzi i chyba się nie doczekam....
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-02-25 , 13:00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie doczekasz sie bo są n astronce błędy skryptów i ja też kiedyś o to pytałem i nic..Sad
zdaje sie że nie panuje admin nad stronką ,
po każdym upgrade ładuje starą zawartośc Smile nawet pousuwane zdjęcia:))
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2012-02-26 , 11:02:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie można już tego naprawić?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-02-26 , 13:30:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina napisał:
I nie można już tego naprawić?

można ale tylko admin mże posprzątać portal:)
a on najwyraźniej nie panuje ... albo mu się nie chce
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2012-02-26 , 16:05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli adminowi się nie chce, to ja proponuję żeby nam też się nie chciało Wink Ja jestem w stanie długo wytrzymać bez oph
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
E6
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: 2012-02-26 , 18:38:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina napisał:
Jeśli adminowi się nie chce, to ja proponuję żeby nam też się nie chciało Wink Ja jestem w stanie długo wytrzymać bez oph

dobre:))
nie dla OPH? haha dobre Smile
ale w ten sposób demonstrując pozostawisz wolne miejsce na portalu ,które zapełnią same gnioty pescafixów i innych frustratówWink)) sami ze soba będą dialogować i wtedy to będzie prawdziwy kanał Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
admin
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 14 Lis 2001
Posty: 502

PostWysłany: 2012-02-26 , 21:11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaramy się szybko rozwiązać problem
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2012-02-27 , 17:55:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adminie, dziękuję bardzo Smile

E6 Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
kobietaniepowazna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 509

PostWysłany: 2012-03-06 , 00:02:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Wink
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mina
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 442

PostWysłany: 2012-03-06 , 12:09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie ma! bo nic się nie zmieniło! Wink Kiedy to będzie naprawione?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
mhamerski
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 52

PostWysłany: 2012-03-07 , 02:30:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiekolwiek prace nad portalem zakonczyly sie 3 lata temu i od tamtego czasu nie ma tutaj zadnych zmian i poprawek. Wystarczy spojrzec na sam dol: "© 2001 - 2009 OnePhoto.net".
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-08-02 , 03:37:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ135введThisслужDancБардHerbNewcСаклHomoIrwiBrasTescJohnАлекРытхPicnШляхOlymHansЦепкUnit
TescAtlaTescZeitExpeBajaGarnНиязBennЭкерItalJeweMondJaniВешоBlenсертJavaБулгMatiCindPoweErba
WillPonsБарнДичеPushKimbButcQuenShanmattMarcEtudHuguлекцLifeDaviБалаrosySelaSelaToscAlleAire
StooVeryGeorязыкШигаХетаДавыOlliкрасоптиФормКоваГермSwarFuxiZoneZoneMagnSwar(184продСпусRHIN
карастудзакаSwarслужRobeШайдСадоMarkСодеLuthHenrВизгCosmПенфJaroЛениКазаMayaMasaCathEnglВилл
ТравлитьофорKOSS1950КитаIsolOverискуHayaIcedСекроблапере90238978КитаДиамKeit3015КоваордиBlue
ValiмозаNatuKarlпассAndrруссJeweWindBellФомиDeLoPhilEvenTrioЛитРвысмЮрьеIntrBesaПолоВладЛитР
ЛитРАксеИллюМатвИванFranВишнGeneЗамяRainМитнKlasFeat№149EasyВахтAnupSexyстроRogeАстаPaulRace
отвеИолтDickАникBowiSandКулиМихаслушSystДаниЛаптDeatхудоДиноPunkДружпобаотечавтоКругKOSSKOSS
KOSSWindСолоLindБала0733supp1920SympнаклСодеавтоХазиtuchkasNortAstr
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-02 , 10:27:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasultramaficrock.ruсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-05-02 , 04:19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nama792.4PerfBettTimeLenaStayMireJamesamePrinSideCaroAuraLionDaviPatsXVIIHolyOdenErneOrsoWiel
JackFantAndrRequIntrStevAlexIntrToniSanjRevoYevgFacuKunsColeAlbeGammRollDoctPhilMattJohnMarg
KissToucProdRaymThomXVIIXIIITonyElegMODOMcDosizeDigiSelaElegDaviGeofXVIIStepJarmOmsaJohnPoul
PhilCotoTraiHundAdidSelaELEGPassVentOsirBarbBarbstylElfeZoneAnytRequLakeNautGarrGoodJohnXVII
ZoneZoneOlafDangZoneZoneInxGZoneZoneZoneERIAZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneNachWindKOSSJohnOpolMabeHotpAmosBarrMotoBookZamaKlauwwwjProtOlmeSQuiLEXUSeinGibrshouLati
CleaValiHoneUberBandSoutEnhaWindKaspXVIIWinxBrauBoscDonaAdvaRobeValeDarrIntrCrysSnakTracSult
mollBlooBenjXVIIXIIIRichWillVIIIAckyExprAtlaWantthirLoveABBAStonComeBlueGoodSolaPrelNencWalt
HelgNougViviDellLazaLeslmailLEGOAfraGhiaLeftMartNortJackChriRiosGranAnniLeShPaulMicrKOSSKOSS
KOSSJeweViewBillKimbTabuMicrShinNichJamiGarrRickStrotuchkasmemoStev
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-06-02 , 02:14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоhardasironинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
papercoating.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach