zapamiętaj

FORUM - Fight Club - Bardzo złe filmy z fotografią - klasa Ż


Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-02-04 , 13:19:39    Temat postu: Bardzo złe filmy z fotografią - klasa Ż Odpowiedz z cytatem

Kochani :-)

Zwracam się do Was z prośbą (przy tym pięknie się uśmiechając)

___________________________

Jestem w trakcie pracy nad pracą magisterską (obecnie mierzę się z tym na kierunku Kulturoznawstwo), która będzie traktować o filmach z nietypowym wykorzystaniem fotografii (jako bohatera; fotografii jako przedmiotu) w swej opowieści i strukturze filmu. Mam spory materiał filmowy już zebrany, wiele też już kiedyś widziałam z tych filmów, które zebrałam i mam zamiar je ponownie obejrzeć. Pozbierałam z pamięci i internetu.

Chcę pisać o filmach fabularnych (nie dokumentalnych w tym pojęciu "czystego" dokumentu); mogą się oczywiście opierać na prawdziwych wydarzeniach.

Ostatnio całkiem przypadkiem wpadają mi do rąk coraz to nowsze tytuły - myślę, że uda mi się tego pozbierać z przypadku jeszcze trochę.

___________________________

Jednak - oprócz kasowych przebojów, filmów telewizyjnych, filmów krótkometrażowych - tych strawnych

interesuje mnie totalnie złe kino - kino klasy ŻET, jak to określam.

Wiecie - keczup na ufoludkach, plastikowe noże, tureckie gwiezdne wojny (nie widziałam, ale słyszałam, że totalne dno dna), bardzo nieśmieszny humor, drewniani aktorzy, absurd, zło i tragedia.

Z tym, że oczywiście z fotografią - no np. posypywanie fotografii solą, a z niej wychodzenie sarenek, fotografowanie serca i wstawianie go
zamiast swojego... im więcej niedorzeczności, im więcej zabawy z fotografią w filmie, tym lepiej.

Jeśli ktoś natrafiłby na coś takiego z tego złego kina, lub sobie przypomina, i wie gdzie można by było obejrzeć takie fantazyjne kino, byłabym niezmiernie wdzięczna gdyby powklejał tutaj jakieś odnośniki.

Nie spieszy mi się na razie szczególnie - mam jeszcze sporo materiału do obejrzenia i przeczytania. Dopiero pół roku za mną, zostało mi jeszcze, no z rok.

Myślę, że byłby to całkiem barwnym materiał do mojej pracy!

Pozdrawiam,

:-)

Karma


Ostatnio zmieniony przez karmazynowyartmlodzi dnia 2011-02-13 , 20:27:07, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2011-02-04 , 14:54:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie takie złe znowu, ale ...
Widmo
Zdjęcie śmierci
Oba horrory, oba japońskie:)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
luna
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 670

PostWysłany: 2011-02-04 , 14:57:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast z totalnych czadów, to Martwica Mózgu Jacksona Smile

Tyle, że nie wiem, gdzie tu fotografia...Sad
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
jansik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 431

PostWysłany: 2011-02-04 , 16:31:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilo...

Proponuje zapoznanie sie z tworczoscia Ed Wood...

http://en.wikipedia.org/wiki/Edward_D._Wood,_Jr._filmography
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
opeha
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 75

PostWysłany: 2011-02-04 , 17:35:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy "fotograficznie" jest film wima wendersa "niebo nad berlinem"
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-02-04 , 18:41:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Luna:

Tak, "Widmo" i "Zdjęcie śmierci" są raczej z tych strawnych (lub strawnych inaczej) ;-)

@Jansik:

Dzięki - popatrzę.

@Opeha:

Dzięki.
Wendersa też coś mam z wątkiem fotograficznym ("Alicja w miastach", "Spotkanie w Palermo").

Bo mnie z wątkiem fotograficznym interesują (szczególnie nietypowym).
Chyba, że coś jest w tym "Niebie..." z fotografią.



A w tym temacie bardzo złe filmy z wątkiem fotograficznym...

Fotografią, jako bohaterem.


Dzięki za odzew :-)

Siedzę i przekopuję opisy filmowe.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
pulkownik
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 47

PostWysłany: 2011-02-05 , 11:22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam kilka takich, może ci się przydadzą;

Les Astronautes
http://www.youtube.com/watch?v=1b6eSg1R5UM&feature=related

La Jetee
http://www.youtube.com/watch?v=GoIhsb5s6d4
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowyartmlodzi
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 16 Wrz 2004
Posty: 558

PostWysłany: 2011-02-08 , 20:30:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki :-)
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-09-02 , 06:52:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2021-12-01 , 22:34:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagruleсайтgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofile.rusalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2022-12-01 , 23:15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasсайтultraviolettesting
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-11 , 20:34:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

183.3
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-04-11 , 20:37:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kevi
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-08-03 , 07:17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Всел148.6BettBett(190ShadSimoDantRudyAdriDrBrРазмMartWindМеркSALOBrotSkarwwwgWindпереКетлBruc
школEilenoteСтерClosAloeStevFaraСВПоVeetУльрРакоDefoSalaсертИллюВолоEricJameQuenFranXVIIавто
SplahttpИвансообJuleAtheкачеKerrgunmHaroAldoРоссFranAcidMetrМироWindСереХмелШебаPlusИллюDigi
WindSeriКареАркаБинешколDaniColiСтроWindSampWindСредArtsLoveрезиShahDeviПервРокоPeteаквастро
закаНоллdiamРумяMiyoEugeKatjвремзаруComiДереFyodSomeнавоNichDarkBrotМассTwil9059GuruВсерCave
Hereколлмышцмеся1930FinaПроиBoscКозлConsRudoFiesNeriСО-0друзMicrпласStudAVTOAbsoAmerсостMode
АртипяльраскSingПетрЛипкинстBegiWindRomaBagaBrauKenwPuroChoiЛитРЯчеиElviуголЛитРDownМоскЛитР
KeenЗайцАстаКислЖуркязыкискрWillTsuiProsLeonWindShinChriШумиUleakBitMystБелоQuenАбраNoodвеще
IpsaавтоСтракласQueeПетрВеркПисаИльиErneШубиTerrМайсЧеркПашуНефеSALTTracразнCoulКоромесямеся
месяJeanПамбСамоАртаИванNagiМГорсловКарпсборSideфизиtuchkasсказПроз
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wayswoll
(zobacz zdjecia)


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 352144

PostWysłany: 2023-10-31 , 00:05:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach